اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

leather case

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• leather case

سلام. میخواستم leather case بخرم برای 6s اما نمیدونم چی جوری های کپی رو از اصل تشخیص بدم میتونید کمک کنید؟

نوشته اصلی توسط ali.m.o نمایش پست ها
    سلام. میخواستم leather case بخرم برای 6s اما نمیدونم چی جوری های کپی رو از اصل تشخیص بدم میتونید کمک کنید؟
    از دیجی کالا بخر اورجیناله خیالتم راحت .

نظر

دیجیکالا نداره

Sent from my ME371MG using Tapatalk

نظر

شماره سریالی یا مشخصه خاصی نیست که تشخیص بدیمش؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
          از دیجی کالا بخر اورجیناله خیالتم راحت .
          ببخشید راست میگید پیدا کردم ممنون از راهنماییت.

نظر

تو ایران اصلشو باید حدود ۲۰۰ بخرید اگه پیدا بشه که بعیده های کپیهاشم مثل همونه زیاد خودتونو اذیت نکنید من ارجینالشو از اروپا حدود ۶۰ دلار گرفتم از اپ استور ولیکن تو علاالدین حدود ۳۰ الی ۴۰ تومنیشم همون کارو دیدم
            البت جنسش ظعیفتره ولی ولی با ۲۰۰ تومن ۷ عدد ازون ارزونترش میشه گرفت ایا ارزششو داره براتون؟
            بعدم هدفون یا شارژر نیس که غیر ارجینالش اسیب بزنه پس زیاد سخت نگیر یه های کپی بخر قالشو بکن ۱۷۰ تومنم بزار تو جیبت

Sent from my WhitePhone 6 + using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ali.m.o نمایش پست ها
              ببخشید راست میگید پیدا کردم ممنون از راهنماییت.
              تو ایران اصلشو باید حدود ۲۰۰ بخرید اگه پیدا بشه که بعیده های کپیهاشم مثل همونه زیاد خودتونو اذیت نکنید من ارجینالشو از اروپا حدود ۶۰ دلار گرفتم از اپ استور ولیکن تو علاالدین حدود ۳۰ الی ۴۰ تومنیشم همون کارو دیدم
              البت جنسش ظعیفتره ولی ولی با ۲۰۰ تومن ۷ عدد ازون ارزونترش میشه گرفت ایا ارزششو داره براتون؟
              بعدم هدفون یا شارژر نیس که غیر ارجینالش اسیب بزنه پس زیاد سخت نگیر یه های کپی بخر قالشو بکن ۱۷۰ تومنم بزار تو جیبت

نظر

نوشته اصلی توسط Mmf1 نمایش پست ها

اره راستش اصلش زیاد فرقی نداره اما من قبلا سیلیکون داشتم های کپی بود برا ایفون 6 لبه هاش پاره شدن البته با یک سال کار ولی خوب بازم راس میگی باز خراب شد دوباره میخرم دوتاش پول یک اصلش هم نمیشه ممنون.

نظر

من همون روزهاي ابتدائي كه آيفون ٦ و ٦ پلاس وارد بازار سوئد شد يك ٦ پلاس خريدم و يك كاور چرم مشكي هم انداختم. بعد از حدود يكسال و نيم واقعا عالي مونده.
                  البته اگر اختلاف قيمت كپي با اصل، بيش از دو برابر هست، من هم توصيه مي كنم كپي رو تهيه فرماييد. احتمال اينكه هاي كپي رو هم به اسم اصل بفروش برسانند زياده.
                  منتها خب اگر واقعا شرايط خريد اصل رو داشتيد (بودجه و اطمينان از اصل بودن) به هيچ عنوان در خريدش شك نكنيد. جالبه اگه خراشي هم روش بي افته، چون چرم اصل هست، خود به خود ناپديد مي شه!

نظر

صبر کنید ..
                  X