اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید هنزفری اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید هنزفری اپل

سلام
    من هنزفری که داشتم از قسمت ریموند کنترل قطعی پیدا کرد حالا میخوام برم یکی دیگه بخرم ولی مشکلی که دارم اینه چجوری بفهمم اورجینال هست و فیک نیست؟
    سایت آل دیجیتال توی سایتش زده ۴۸ تومن ازشون پرسیدم قیمت این محصول توی سایت اپل ۳۰ دلار هست که باید حدودا ۱۰۰ تومن بشه گفتن تعداد خرید بالا داشتین آیا این ادعا میتونه درست باشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام دوست عزیز
    نه به نظر من این ریسکو نکنید مخصوصا از فروشگاه های اینترنتی
    اگه واقعا خرید هم بالا باشه فروشنده نباید اینو به شما بگه
    در ضمن من در سایت ال دیجیتال گشتم و این رو پیدا کردم مدل48 تومنی رو ندیدمApple EarPods Original - مشخصات محصول - allDIGITall - آل ديجيتال فروشگاه اينترتي كالاي ديجيتال
    البته من متوجه نشدم شما قصد خرید ear pods رو دارین یا هدفونه دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
      سلام
      من هنزفری که داشتم از قسمت ریموند کنترل قطعی پیدا کرد حالا میخوام برم یکی دیگه بخرم ولی مشکلی که دارم اینه چجوری بفهمم اورجینال هست و فیک نیست؟
      سایت آل دیجیتال توی سایتش زده ۴۸ تومن ازشون پرسیدم قیمت این محصول توی سایت اپل ۳۰ دلار هست که باید حدودا ۱۰۰ تومن بشه گفتن تعداد خرید بالا داشتین آیا این ادعا میتونه درست باشه
      ممنون میشم راهنماییم کنید

Sent from my iPad using Tapatalk
      بهترین راه برای اطمینان از اصل بودن جنس خرید از فروشگاه های معتبر هست به نظر من از دفتر سایت خریداری کنید
      http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
      البته سایت دیجیکالا هم جنس های اصل رو میاره
      ویرایش توسط Arad 1380 : https://i-phone.ir/forums/member/185509-arad-1380 در ساعت 15-08-2015, 12:44 AM

نظر

من هنذفری اورجینال و فیک دیدم..یکی از راه ها به نظرم اینه که روی سیم هنذفری اورجینال نوشته طوسی رنگ داره که نوشته کجا تولید شده...بازم دوستان توضیح بیشتری نسبت به من دادن

نظر

صبر کنید ..
        X