اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درمورد دیجی کالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
    ایشون واسه خودش بازارگرمی کرده! بله کارت گارانتی باهاش بود.
    نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
    دوسته عزیز شما میخوای اینترنتی خرید کنید دیجیکالا و ال دیجیتال از همه معتبر ترن من از هر دو خرید داشتم
    یعنی روی کارت گارانتیش نوشته که 6 ماه تعویض هم داره؟ چون دیجی نوشته "یک سال گارانتی وقایع گستر" ولی اون فروشنده وقایع میگفت گارانتی ما 18 ماهس؟!
    البته خودم میدونم که اینا همش گارانتی الکیه!
    مرسی
    ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 28-03-2015, 01:37 PM

نظر

سلام دوستان منم میخواهم از دیجی کالا ایفون 6 بخرم به نظرتون بخرم ؟ بعضیا توی اون یکی تایپیک سوالات ومشکلات کاربران گفته بودن زمانی که خریدن جلدش پاره پوره و بد بوده؟بعدش اگر بخرم ازش انلاک فکتوری هست هرسیم کارتی رو میخونه؟ممنون میشم با تجربیاتتون با خرید ایفون 6 از دیجی کالا کمکم کننید خیلی ممنون

نظر

دوستان آیفون های دیجیکالا همگی با گارانتی وقایع گستر فارس عرضه میشه و گارانتیش شامل ۱ ماه تعویض و ۱سال خدمات است و اصلا کارت گارانتی درون جعبه وجود نداره و شما از طریق سامانه پیامکی وقایع گستر میتونید از وضعیت گارانتی گوشی بااطلاع بشید در ضمن اگرم بخواید میتونید تلفنی با شرکت صحبت کنید و استعلام کنید وضعیت گوشی رو. در ضمن اون دسته گوشی هایی که با کارت گارانتی وقایع گستر هستند حدودا ۱۵۰ تومن قیمتش گرونتره که شامل گارانتی تعویض ۶ ماهه و دو سال خدمات هستند که فقط این گوشی ها رو میتونید از خود وقایع گستر تهیه کنید
        در کل همگی شامل گارانتی میشوند ولی مدت زمانهاشون به اون صورتی که توضیح دادم فرق میکنه و من خودم به شخصه به وقایع گستر مراجعه کردم و کلا از طرز برخورد پذیرایی و خدماتشون راضی بودم
        اون دسته از دوستانی هم که قصد خرید از دیجیکالا رو دارن شک نکنند که کاملا مطمئنه وهم قیمتش خیلی خوبه و کاملا پلمپ اصلی اپل و همگی تجهیزات اصلی بوده، در کل بهترین انتخابه و میتونید در صورت نارضایتی از گوشی موقع تحویل اون رو مرجوع و کنسل کنید چون من خودم سه بار گوشی رو که iccid داشت رو مرجوع کردم و بار آخر بدون iccid برام فرستادن و رضایتم رو جلب کردن (در ضمن شما هر خواسته ای دارید و نکته ای مد نظرتونه میتونید باهاشون درمیون بزارید و باهاشون شرط کنید که اگر اون جنس مطابق میل و نظرتون نبود رو پس میفرستید و مرجوع میکنید.)
        ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 19-05-2015, 01:06 AM

نظر

به نظر من پولی که میخوای بدی برای گارانتی رو بزار توی جیبت و از یه جای مطمئن مثل دفتر سایت گوشیتو ارزون تر بخر و مطمئن باش که مشکلی براش پیش نمیاد
          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
            به نظر من پولی که میخوای بدی برای گارانتی رو بزار توی جیبت و از یه جای مطمئن مثل دفتر سایت گوشیتو ارزون تر بخر و مطمئن باش که مشکلی براش پیش نمیاد
            صحبت شما کاملا متین و درست اما بالاخره توی خرید سلیقه ها مختلف هستش و هر کسی اعتقاد خاص خودش رو داره و مال هرشخص محترمه
            من هم صرفا توضیحات رو برای دوستانمون که یک مقدار شک و شبهه تو ذهنشون در مورد خرید اینترنتی ایجاد شده بود رو عرض کردم وگرنه قصد جسارت نداشتم .

نظر

به نظر من اگه با گارانتی میخوای حتما از دیجی کالا بخر.خیلی معتبره.من که از همه خریدام راضیم.

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                در ضمن فکر کنم طرح هایی برای تعویض گوشی هم داشته باشن

نظر

صبر کنید ..
                X