اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره تخصصي در مورد مك بوك هاي جديد اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره تخصصي در مورد مك بوك هاي جديد اپل

با سلام
    همونطور كه ميدونيد مكبوك هاي جديد اپل معرفي شدن!
    حالا من در رابطه با اين مك بوك ها چنتا سوال داشتم!
    يكي اينكه مثل اينكه مدل me293 ها فقط پردازنده ي intel iris pro hraphics دارن و خبري از جي فرس نيست درسته؟
    و بعدش اينكه اين intel iris pro كه تو ١٥ اينچي ها هست با ١٣ اينچي ها كه intel iris هست تا چقد فرق داره؟
    بعدشم اينكه كيا بايد سراغ ١٥ اينچي برن و كيا ١٣ اينچي از نظر كانفيگي كه دارن و تا چه حد ميشه از هركدومشون انتظار داشت؟
    (مثلا تو ١٣ اينچيا ميشه با پارالل كار كرد و چند تا تب باز كرد و كاراي گرافيكي كرد يا كم ميارن و تو بازي چه طور عمل ميكنن؟)
    و ايا فروختن mc975 و خريدن me293 رو پيشنهاد ميكنيد؟ و اصن قوي تر هست ازش با توجه به اينكه از nvidia بهره نميبره؟
    كلا يه بررسي كاملا تخصصي از اين مك بوكاي جديد من ميخوام!
    ممنون از وقتي كه براي سوال من ميذاريد!!!

درود دوست عزیز
    گرافیک ایریس قدرتش در حد کارت gt640leهستش و گرافیک ایریس پرو قدرتش 15 درصد از گرافیک gt750کمتر هستش ...(از سایت نوت بوک چک اینا رو پیدا کردم که بسیار معروف هستش)
    اگر نسل قبلی رتینا رو دارید احتیاجی نمیبینم عاپگرید کنین به هیچ وجه .. حداقل تا 3 سال از تاریخ خریدتون .. 15-20درصد ارزش خرج میلیونی دوباره رو نداره ..
    اگه پولتون زیادی کرده .. میتونین یدونه مک پرو برای کاهای فوق سنگینتون بخرین ... کارهای سنگین رو روی اون انجام بدین و روی مکبوک تون ارائه بدین .

نظر

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
      درود دوست عزیز
      گرافیک ایریس قدرتش در حد کارت gt640leهستش و گرافیک ایریس پرو قدرتش 15 درصد از گرافیک gt750کمتر هستش ...(از سایت نوت بوک چک اینا رو پیدا کردم که بسیار معروف هستش)
      اگر نسل قبلی رتینا رو دارید احتیاجی نمیبینم عاپگرید کنین به هیچ وجه .. حداقل تا 3 سال از تاریخ خریدتون .. 15-20درصد ارزش خرج میلیونی دوباره رو نداره ..
      اگه پولتون زیادی کرده .. میتونین یدونه مک پرو برای کاهای فوق سنگینتون بخرین ... کارهای سنگین رو روی اون انجام بدین و روی مکبوک تون ارائه بدین .
      نه دوسته عزيز پولم زيادي نكرده)
      منظوره من از پرسشم اين بود كه چقد قدرت دارن اين كارت گرافيكايه ايريس چون اين مدل mc975 كه من دارم يه خورده كه نه خيلي زياديه برام و برا همين به فكره فروشش هستم و
      برا همين ميخوام بدونم ١٣ اينچيايه جديد ميتونه جوابه كارمو بده گرافيكش! مثلا با پارالل كار كنم و چنتا مرورگر باز كنم و متلبي چيزيم داشته باشم باش كار كنم(يا اصن اينا به رم برميگرده؟) و به فكر بازيه خفن
      كامپيوتري نيستم باش بكنم ولي در چه حدي اونم رو اجرا ميكنه؟
      و مدل ١٥ اينچيه جديد كارت گرافيك مستقل نداره و ميخوام بدونم با اين حال از مدل پايه قبل كه جي فورس هم داشت قدرتمند تره يا نه؟
      همینطور اسپیکرهاش در چه حدیه ۱۳ اینچیا؟ (کلا از اشکلاتش بگین تا خوبیاش)
      ویرایش توسط aasghar : https://i-phone.ir/forums/member/109201-aasghar در ساعت 08-11-2013, 03:43 PM

نظر

من با نسل قبلی کارت هاش مقایسه کردم ... فکر کنم دیگه خودتون گرفته باشید قضیه رو ...
        عرض کردم ایریس پرو از قوی ترین کارتی که روی مک بوک پرو رتینا قرار گرفته 10-20 درصد ضعیفتر هستش ... در مورد 13 اینچی هم باید عرض کنم برنامه ها با میزان پردازش متوسط رو راحت میتونه اجرا کنه (گرافیک ایریس) و قدرتش در حد gt640leهستش.

نظر

آیا سری جدید مک بوک پروهای رتینا با پارت نامبر 293 هنوز نیومده ایران؟

نظر

بله دوست عزیز . در تاپیک دیگر جواب داده شد.

نظر

صبر کنید ..
            X