اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آی مک و گمرک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آی مک و گمرک

سلام دوستان ، به زودی imac از دبی میاد تهران ، میخواستم بدونم آیا گمرکی هم میگیره ؟ چون بندر عباس بد جوری گیر بود ،
    مثلا بازش کنن بگم کامپیوتر خودمه

روش خوبیه.جعبش رو اگه بتونن باز کنن و صاق کنن زیر چمدون پهن کنن و خود دستگاه رو تو کیف دوشی بگذارن فک نمیکنم گیر بده گمرک.البته گمرک خیلی به شانس هم مربوطه
    People!There is no way in the middle...

نظر

تو چمدون که خیلی ریسکه ! اولا گنده هست و ...
      البته خانم هست کسی که داره میاره امیدوارم گیر ندن

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
        تو چمدون که خیلی ریسکه ! اولا گنده هست و ...
        البته خانم هست کسی که داره میاره امیدوارم گیر ندن
        مبارکه آی مک واقعا یک رویاست که روبروته

نظر

درسته گمرک کمی شانسیه تو اینجور چیزا اما همونجور که دوستمون گفت اگه بدون جعبه باشه گمرک نداره

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
            سلام دوستان ، به زودی imac از دبی میاد تهران ، میخواستم بدونم آیا گمرکی هم میگیره ؟ چون بندر عباس بد جوری گیر بود ،
            مثلا بازش کنن بگم کامپیوتر خودمه
            دوست عزیز بزار تو همون کارتونش باشه نیازی به باز کردنش نیست چون گیر نمیدن واسه اطمینان بیشتر بگو کادوش کنن و روش بنویسن هدیه مثلا به فلانی
            با این کار کسی کاری با شما نداره من خودم با این روش سه تا ایفون اوردم ازم پرسیدن اینا چیه گفتم سوغاتی واسه خانواده
            البته تجربه من برای فرودگاه امام هست و متوجه نشدم شما چه جوری میخوایین بیارین
            ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 22-11-2010, 04:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
              دوست عزیز بزار تو همون کارتونش باشه نیازی به باز کردنش نیست چون گیر نمیدن واسه اطمینان بیشتر بگو کادوش کنن و روش بنویسن هدیه مثلا به فلانی
              با این کار کسی کاری با شما نداره من خودم با این روش سه تا ایفون اوردم ازم پرسیدن اینا چیه گفتم سوغاتی واسه خانواده
              البته تجربه من برای فرودگاه امام هست و متوجه نشدم شما چه جوری میخوایین بیارین

دوست عزیز به نظر شما آی مک نباید به خاطر ابعادش فرق کنه تا آیفون؟راستش خود منم میخوام از دوبی بیارم اتفاقا اما کاملا شک دارم که ۱-میصرفه اصلا به خاطر اختلاف قیمت تهران با دوبی و حدودا چقدره اختلاف؟!۲-داستان گمرک ...!!؟!
              ممنون اگه راهنمایی کنین

نظر

گمرک با 1 عدد کاری نداره البته دبی نمیصرفه
                چون هم قیمت میشه با تهران
                سعی کنید از مالزی یا سنگاپور خرید کنید که اختلاف بین 400 تا 500 هست

نظر

قیمت مک دیوایس ها تو دوبی رو کجا میشه دید ؟
                  اینجا و اینجا که چیزی پیدا نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط Platinium03 نمایش پست ها
                    گمرک با 1 عدد کاری نداره البته دبی نمیصرفه
                    چون هم قیمت میشه با تهران
                    سعی کنید از مالزی یا سنگاپور خرید کنید که اختلاف بین 400 تا 500 هست

سلام دوست عزيز
                    ممنون از راهنماييتون من اتفاقاً پارسال رفتم مالزي يه مك بوك آوردم خيلي خوب بود قيمت ها نسبت به تهران
                    اما امسال بعيد ميدونم برم اونطرف
                    به احتمال زياد رامون رو بايد كج كنيم سمت جنوب(دوبي)
                    كسي ميدونه حدوداً چقدر اختلاف قيمت هست دوبي با تهران؟!
                    با اون جعبه ي غولش اصلاً به صرفه هست از اونجا بيارم...ممنون ميشم اگه واقعاً اطلاعات دقيقي دارين و منو مطلع كنين از آگاهياتون...
                    ...
                    مالزي واقعاً قيمت هاي خوبي داره واسه اجناس كامپيوتري و مقرون به صرفه!!!
                    ویرایش توسط arash_md : https://i-phone.ir/forums/member/70181-arash_md در ساعت 11-09-2011, 12:51 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X