اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی و گفتن معایب آیفون 4 و 4 اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی و گفتن معایب آیفون 4 و 4 اس

با سلام
    ابتدا پوزش بنده را برای ایجاد تاپیک تکراری بطلبید.
    حقیقتا بنده به دنبال خرید یک گوشی آیفون 4اس میباشم.
    اما در حال حاضر خیلی سر در گم شده ام با خواندن تاپیک ها و کامنت های مختلف.
    برای مثال جلی بریک چیست؟
    ناگفته نماند بنده برای بار اول هست به آپل و مک او اس رو میاورم.
    بنظر شما با 1400 میشه 4اس خرید!
    میدونم آنلاک مهم هست و باید گوشی آنلاک باشه.اما گوشی آک رو چجور بفهمم آنلاکه؟
    یه نکته ای هم که چند وقته درگیرش شدم پر بودن گوشی های رف در سطح بازار میباشد که این گوشی ها از قرار معلوم گوشی های تعمیری و مرجوعی اپل میباشد!
    فیس تایم یعنی چی؟
    چرا پارت نامبر امارات انقدر تو سری خور هست و هیچ کس ازش خوب نمیگه؟
    الان 16 گیگ برای بنده کافیست یا 32 گیگ؟من خودم نرم افزارو ... زیاد کار میکنم مخصوصا بازی و ... کدومشون بدردم میخوره تو قیمت چه مقدار تغییر ایجاد میکنه؟
    معایب نرم افزاری 4 اس چی هست؟
    بلوتوث رو میشه فعال کرد تا با بقیه گوشی ها هماهنگ ارسال و دریافت داشته باشیم؟
    این که میگن دلیور نمیکنه منظور طرف چی هست؟ یعنی اس ام اس رو نمیفرسته؟
    اصلا این گوشی بدرد نصب نرم افزارو کار کشیدن اونجوری میخوره یا فقط باید به ظاهر شکیل و کلاسیکش پز داد؟
    الان یدونه 4 16 گیگ رو بهم پیشنهاد دادن 1100 آیا می ارزه به این پول؟ یا برم 4 اس بخرم؟
    به خدا شرمنده هستم انقدر سوال پرسیدم.
    یکی بیاد مردو مردونه راستو حسینی یه توضیح روشن گرانه بده به ما تا توجیه فنی باشیم موقع خرید گوشی.
    مرسی و تشکر

با سلام
    جیلبریک : با جیلبریک کردن شما می تونید به فایل های سیستمی سیستم عامل دستگاه تون دسترسی داشته باشید. یکی از سرویس هایی که جیلبریک کردن به شما میده اینه که می تونید با اجرای برنامه AppSync برنامه های کرک شده را بطور رایگان روی دستگاه تون (آیفون٬ آی پاد٬ آی پد و اپل تی وی)نصب کنید. در غیر اینصورت (یعنی اگر دستگاهتان جیلبریک نباشد باید یک اکانت اپل تهیه کنید و ازapp store برنامه ها را بخرید)
    بله با 1400 میشه 4اس خرید
    پشت کارتن گوشی مشخصه(اگه لاک باشه مینویسه واسه کدوم اپراتوره،یا یه سیم کارت بندازین داخل گوشی میفهمین دیگه!!!منظور از آنلاک بودن یعنی سیم کارت های مختلف،مثل سیم کارتهای ایران رو ساپورت کردنه)
    بله 4 و 4اس رفرش توی ایران زیاده،از روی بسته بندی و لوازم داخل کارتن میشه فهمید
    فیس تایم به قابلیت مکالمه صوتی و تصویری آی دیوایس های اپل تحت شبکه وای فای و یا 3 جی میگن
    من که نشنیدم!!!
    32گیگ بهتره،64 عالیه :دی
    ای او اس تمامی گوشی های اپل(4و4اس و5 یکیه)پس اگه معایبی داشته باشه جامعه!!!
    بلوتوث: اگه آی او ای ورژن 5.1.1 باشه هم میتونین کرک شدش رو استفاده کنین،هم بخرید
    اس ام اس میفرسته،دلیوری نمیده!!!(دلیوری:گزارش ارسال)
    آی او اس از لحاظ نرم افزار فوق العادست
    1100نخرید
    بازم اگه سوالی بود من در خدمتم

نظر

سلام خیلی خیلی ممنونم از توجه شما و پاسخ دهی شفاف شما.
      من همه موضوعاتی که شما پاسخ دادین رو کامل خواندم و فقط برام جای سوال موند که چجور باید فهمید که رفرش هست یا نیست میشه با عکس توضیح دهید به بنده که کامل متوجه بشوم.
      بعد یه بنده خدایی در همسایگی ما سکوتت میکند که ایشون گفتند گوشی های کارخونه اکثرا لاک هستند و ما خودمون اونارو آنلاک میکنیم و قفلشو میشکنیم!! برای بنده سوال پیش اومد که اگر این مشکل وجود دارد چرا باید خرید کرد؟ ایشون با اطمینان خاطر به بنده ذکر کردند که وقتی قفل گوشی بشکنه دیگه مشکلی ندارد!که بنده در پاسخ ایشون گفتم که اگر با آپدیت ورژن جدید سیستم عامل آنتن دهی بپره و دیگه آنتن نده چی ؟ که ایشون گفتند نه مشکلی پیش نمیاد!
      بازم مرسی که کمک میکنید
      من بودجم نهایتا 1400 تا 1500 هست برای خرید آیفون فقط میخوام با این قیمت بهترین انتخاب رو داشته باشم.
      به این نکته محتضر هستم که قیمتها خیلی خیلی بالا و به قول عامیانه کله هست اما این قیمت ها آیا باز هم پایین می آید که دست نگهدارم و یک 4اس آکبند خرید کنم؟
      مرسی و تشکر از دوستان

نظر

راهنمایی و گفتن معایب آیفون 4 و 4 اس

ایشون منظورشون این بوده که از طریق پرداخت قراداد اپراتور گوشی رو انلاک کردن ، درسته مشکلی پیش نمیاد .
        با این بودجه هم میتونید یه دست دوم تمیز بخرید اک حدود ۵۰۰ گرونتره .

نظر

وای اگر با این بودجه یه سفید32 گیگ پیدا کنم خیلی خوبه.
          راستی تو تهران مرجع خداشناسی رو میشناسید که هم به قیمت بده و هم معتبر باشه.یعنی اینکه گوشی رفرش یا تعمیری نندازه بهم!
          اون بنده خدا هم که ازشون پرسیدم خودشون از عزیزان تعمیرات موبایلی هستند.
          راستی گارانتی هم داره اپل اصلا؟
          شاید خنده دار بیاد اما میخواستم بدونم تو ایران از این خبرا برای گارانتی هست؟
          ویرایش توسط datson_2009 : https://i-phone.ir/forums/member/108039-datson_2009 در ساعت 22-11-2012, 02:10 PM

نظر

ببینید گوشی لاک به طور مثال at&t با مبلغ خاصی به یه شخصی با اونا قرار داد میبندن و گوشی آنلاک فکتوری میشه

نظر

دوست عزیز، گارانتی دار هم هست، اما خدا میدونه وقتی گوشیتون مشکل پیدا کنه، پاسخ گو خواهند بود یا خیر...

من پیشنهاد میکنم برای اینکه گوشی رفرش و لاک بهتون نفروشند و خیالتون راحت باشه، یه 4 اس دست دوم تمیز از بازارچه همین انجمن بخرید...

درمورد بلوتوث هم، درسته که قابل راه اندازی هست، ولی بنظر بنده به دردسرش نمی ارزه ! یعنی یکم دنگ و فنگ داره... پیشنهاد میکنم کلا بی خیال قضیه بلوتوث بشید، مثل 99% بقیه آیفون دارها...

درکل اگر برای نصب بازی و برنامه و کارکشیدن گوشی می خواهید، آیفون بهترینه...

نظر

مرسی از دوستان.برای بنده که مبتدی هستم خیلی خیلی مهم هست اطلاعاتی که شما دوستان میدهید.الان میخوام از پارت نامبر های یه خورده اطلاعات بدست بیاورم و اپراتور ها.

نظر

نوشته اصلی توسط datson_2009 نمایش پست ها
                  مرسی از دوستان.برای بنده که مبتدی هستم خیلی خیلی مهم هست اطلاعاتی که شما دوستان میدهید.الان میخوام از پارت نامبر های یه خورده اطلاعات بدست بیاورم و اپراتور ها.
                  پارت نامبر بهش زیاد توجه نکن ، بیشتر بازارگرمی هست
                  در موردش سرچ کنی تو انجمن مشخصه

نظر

صبر کنید ..
                  X