اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره ی خرید آیفون ۵ ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره ی خرید آیفون ۵ ؟!

با سلام خدمت کاربران گرامی انجمن

راستش من در مورد خرید آیفون ۵ شک دارم گفتم از شما دوستان عزیز در مورد این موضوع مشورت بگیرم تا به یک نتیجه ی خوب برسم .

اول از همه بگم که من الان آیفون 4s - 32gig سپید رنگ دارم که تفاوتی با آک نداره چون کمتر از ۲ ماه هست که خریداری کردم و استفاده ای هم ازش نکردم .

در مورد آیفون ۵ هم از ظاهر و مشخصات سخت افزاریش خوشم اومد به همین دلیل به فکر خریدش افتادم .

در مورد حجم هم ۱۶ گیگ برای من منطقی است چون من با آیفون بازی نمیکنم و بیشتر نیاز یه برنامه ی GoodReader برای کتاب خوندن دارم

من هم اکنون ساکن اصفهان هستم و خرید آیفون ۵ از کانادا و آمریکا برایم وجود دارد

با این تفاسیر به نظر شما من 4s رو بفروشم و 5 رو بخرم یا این که بایستم تا آیفون بعدی بیاد و اون رو بخرم ؟؟؟!!!

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های شما
    ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 18-09-2012, 04:41 PM

Re: سوال درباره ی خرید آیفون ۵ ؟!

اگر نیازتون کتاب خوندن هست من ایپد رو پیشنهاد میدم واقعا آن کجا و این کجا .

ولی به هر حال پیشنهاد میدم ایفون 5 رو بگیرید اگر قصد خرید ایپد رو ندارید چون بلاخره صفحه اش بزرگتر و با کیفیت تره

نظر

دوست عزیز به نظر من با این توضیحاتی که دادین که بازی نمی کنید و ....همون 4s رو نگاه دارین با پول کمتری ایپد بخرین یا صبر کنید نسل بعدی رو بخرین تصمیم اخر با خودتونه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوست عزيزم من با وجود اينكه از روز اول عرضه اين شاهكار بي نظير اپل در اكثر پست هام بي پروا تمجيد كردم و گاهي اوقات با بي انصافي بر چسب متعصب نيز خوردم اما به شما توصيه ميكنم فعلا كه شما تنها ٢ ماهه آيفون ٤ اس خريداري كرديد از امكانات گوشي خودتون لذت ببريد مطمئن باشيد اسمارت فون فعلي شما يكي از بهتريناي موجود در بازاره
        نكته بعد اينه وقتي شما ميخوايد گوشي كه خودتون اذعان كرديد در حد آك بفروشيد بالاخره هر كي هم از شما بخره جاي گوشي دست دوم برمي داره و اين يعني يه ضرر مالي و يه اشتباه ديگه اينه اگر حالا بفروشيد بايد پول بيشتري روش بزاريد تا آيفون ٥ كه تازه وارد بازار شده و قيمتش به تعادل نرسيده بخريد

در نهايت تنها صحبتهاي من در حد يك پيشنهاد بود اميدوارم بهترين تصميم بگيريد

نظر

منتظربمونی تا آیفون بعدی بیاد
          اگه دوست داری وپولشم داری چرا منتظرآیفون بعدی همین آیفون5 رو بخر لذت ببر

نظر

نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 نمایش پست ها
            منتظربمونی تا آیفون بعدی بیاد
            اگه دوست داری وپولشم داری چرا منتظرآیفون بعدی همین آیفون5 رو بخر لذت ببر
            دوست عزیز مسخره می کنی ؟ من گفتم که تصمیم با خودشونه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

با سلام ،،،
              منم نظرم همون ايپد نيو هست ...
              واسه كتاب خونى فوق العاده است .
              اگر تصميم به خريد ندارى همون ايفون ٤s رو بده بره ، ايفون ٥ رو بگير ...
              موفق باشى .

- - - - - - - - - -

با سلام ،،،
              منم نظرم همون ايپد نيو هست ...
              واسه كتاب خونى فوق العاده است .
              اگر تصميم به خريد ندارى همون ايفون ٤s رو بده بره ، ايفون ٥ رو بگير ...
              موفق باشى .

نظر

اگر مشکل مالی نداری،هم ایفون ۵ رو بخر و هم ایپد جدید.اما اگر پولت برات ارزش داره،ایپد نیو بخر و بعد از دو سه ماه دیگه ایفون رو بفروش و ایفون جدید بخر.

نظر

به نظرم صبر کن تا ipad mini هم بیاد بعد بهتر می تونی تصمیم بگیری

چون هم صفحه اش اینقدر بزرگ هست که راحت مطالعه کنی و هم اینقدر کوچیک هست که راحت تر جابجاش کنی

نظر

نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
                    به نظرم صبر کن تا ipad mini هم بیاد بعد بهتر می تونی تصمیم بگیری

چون هم صفحه اش اینقدر بزرگ هست که راحت مطالعه کنی و هم اینقدر کوچیک هست که راحت تر جابجاش کنی
                    کاملا موافقم ایپد مینی میتونه انتخاب خوبی باشه چون سال بعد هم فکر کنم طبق روال اپل 5s معرفی بشه...

نظر

دوست عزیز وقتی که شما کتاب میخونید دیگه به آیفون لازم نیست پس آیپد اینجا چیکار میکنه؟؟؟

نظر

دوست عزیز این سوال بر میگرده به نیاز مالی شما. من هم روز اول از آیفون جدید خوشم اومد و تحسین کردم ولی واقعا به چه قیمت ضرر؟ من هم 4s دارم ولی برای آپدیت باید کم کم 600 700 تومن ضرر کنم. ولی هنوزم نتونستم خودم رو قانع کنم که نخرم
                        ولی خوب هیجانش همین 3 4 ماه اول و بعد عادی میشه. نتیجه گیری اخلاقی: اگر مشکل مالی نداری و امکان خرید از آمریکا و کانادا رو داری میتونی روش فکر کنی. اگر به صورت حرفه ای کتاب میخونی حتما آیپد بگیر وگرنه بیشتر جنبه سرگرمی داره.

نظر

تشکر از همه ی شما دوستان عزیز

من با مبلغش هیچ گونه مشکلی ندارم و خریدش در همه حالت برام ممکنه

در ضمن من new ipad هم دارم و برای کارهای روزانه بیشتر از اون استفاده میکنم

فعلا با توجه به نظر های شما صبر میکنم و در صورت تمایل آیفون ۵ را خریداری میکنم .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                          X