اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورده خرید مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خیلی خوبه.
    اما اگه مدل ۲۰۱۲ رو با همین حدود قیمت پیدا کنی، بهتره اونو بگیری. (md101)
    (البته الان قیمتهای جدید رو ندارم و نمیتونم در مورد قیمت ها قطعی نظر بدم.)

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
      خیلی خوبه.
      اما اگه مدل ۲۰۱۲ رو با همین حدود قیمت پیدا کنی، بهتره اونو بگیری. (md101)
      (البته الان قیمتهای جدید رو ندارم و نمیتونم در مورد قیمت ها قطعی نظر بدم.)
      یعنی الان 2012 مسه اینو به اسمه md101میفروشن ؟بد چه فرقی با 313 داره ؟و قیمتش چه قد تفاوت داره ؟و یه سوال دیگه با این مدلی که من انتخاب کردم هیچ بازی نمیتونم بکنم ؟و در اجرا برنامه ها دچار مشکل نمیشه؟

نظر

فرقش که خوب توی Ivy Bridge هست و... خیلی چیزای دیگه که توی سایت اپل میتونید مشاهده بفرمایید. (what's new)
        اشتباه نکنید. اگر برداشت شما از بازی battlefield و call of duty و assassins و... اینا باشه نه!
        اما بازیای سبکتر مثل cut the rope و angrybirds و... براحتی و بدون مشکل اجرا میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          قبل از کوچ به مک باید یکسری از جوانب را در نظر بگیرید

۱ - آیا نرم افزار مهم و خاصی مورد استفاده شماست و آیا اون برای مک هست؟
          ۲ - آیا از اینکه مخواهید بیاد سمت مک دلیل خاصی دارید ؟

این ۲ مورد خیلی مهم هست. اگر میخواهید مکبوک بخرید و روش ویندوز نصب کنید و با windows فقط کار کنید که کار اشتباهی هست.
          اما اگر از سیستم عامل مک خوشتون میاد و تصمیم گرفتید با مک کار کنید مورد ۱ خیلی مهم هست.
          مورد ۱ را بیان کنید تا بشما راهنمای های لازم بشه. چون برای هر استفاده مدل خاصی را باید در نظر بگیرید! بخصوص توی سایز مانیتور.
          سلام من قصد خريد دارم و بايد بگم كه
          ١ - maya, 3 max, After Effects
          2- دليل اول مك دوست دارم و دليل دوم اپل دوست دارم و دليل سوم حوصله ي ويروس و كند شدن و اينا رو ندارم
          چي پيشنهاد ميكنيد

نظر

نوشته اصلی توسط tiestoo نمایش پست ها
            سلام من قصد خريد دارم و بايد بگم كه
            ١ - maya, 3 max, after effects
            2- دليل اول مك دوست دارم و دليل دوم اپل دوست دارم و دليل سوم حوصله ي ويروس و كند شدن و اينا رو ندارم
            چي پيشنهاد ميكنيد
            من به شما مکبوک پرو رتینا رو پیشنهاد می کنم

نظر

اقا مدل 2012 چنده حدودا md313من میخوام همین مدل بخرم کاره خاصیم باش نمیکنم

نظر

فروشگاه الماس 2,100,000 می دهد.

نظر

سلام
                  دوستان من می خوام MD101 بخرم. در مورد نرم افزار هم بیشتر نرم افزارایی عمرانی مورد نیازمه مثل Etabs یا Autocad و همینطور Photoshop. حالا با توجّه به این که گرافیک این مدل Intel HD 4000 و فکر کنم سرجمع گرافیکش 512 باشه، Photoshop CS6 و Autocad 2013 رو راحت جواب میده یا مشکل داره؟ بعضیا میگن نه بعضیا میگن آره. بعضیا میگن روی مک جواب میده روی ویندوز نه. نظر شما چیه؟ ارزش داره که این مدل رو بگیرم. در ضمن نمی خوام بیشتر از این قیمت هزینه کنم و مدل بالاتری بگیرم.

نظر

بله بدون مشکل جواب میده البته اگر بخواید رندر بالا و کارهای سنگین با فوتوشاپ انجام بدید کمی به مشکل کندی میخورید ولی خب نرم افزاری مثل Etabs روی مکبوک ساده ۵ سال پیش هم راحت اجرا میشه ٬ اتوکد هم تا ۲۰۱۲ رو که من تست کردم و بدون مشکل کار کرد٬ حالا نمیدونم ۲۰۱۳ چطور هست. فوتوشاپ cs5 هم بدون مشکل در حد کارهای معمولی کار میکنه. ( cs6 رو تست نکردم ولی فکر نمیکنم اونقدر تفاوت داشته باشن )

نظر

منم تمام نرم افزار های عمران رو نصب کردم عــــــــالیه با سرعت بالا

نظر

صبر کنید ..
                      X