اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون4جی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون4جی

دوستان بسیار عزیز
    بخاطر علاقه بیش ازحدی که به آیفون دارم مدتها چند ماه صبر کردم تا 4جی اومد اما چه اومدنی !
    راستش میگن خیلی مشکل داره . با این وجود فکر می کنید اگه کسی بتونه یکی از انگلیس برام بیاره یا قیمت رو بی خیال شم و همینجا بخرم کار درستیه. میشه راحت وبی دردسر ازش استفاده کرد ومشکلی مثل میکرو سیم وغیره براش پیش نمیاد .اصولا توی سیستم خودمون کار میکنه یا برم همون 3gsبخرم و چند ماه صبر کنم چون بعضیا میگن تا 3_4 ماه دیگه مشکلات 4جی حل بشو نیست.از راهنمایی تون جدا تشکر میکنم. از دوستانی که تخصصص دارن خواهش میکنم که راهنماییم کنند چون بعد از گم کردن گوشیم چند ماهه که حیرونم.

4g نه 4
    iphone 4 بهترین چیز برو فقط 4 بگیر.هیچ مشکلی نخواهی داشت اگر خدا بخواد.من که مشکل ندارم
    در ضمن این بحث خیلی تو انجمن زیاد شده.اگر اونا رو می خوندی بهتر از این بود که تاپیک میزدی
    ویرایش توسط manowar250 : https://i-phone.ir/forums/member/4451-manowar250 در ساعت 09-07-2010, 01:41 AM

نظر

عزیز 4جی نیست. آیفون4 هست!
      به نظر من 3Gs رو بیخیال شوو همین آیفون4 رو بگیر. مشکلش تا چند هفته دیگه حل میشه.

نظر

من یه دونه 4 کارکرده دارم یک هفته گرفتم 09352850136با هات راه میام تو قیمت

نظر

صبر کنید ..
        X