اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فوری راهنمایی خرید new ipad 16gb 4g میشه باحجمش مدارا کرد؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فوری راهنمایی خرید new ipad 16gb 4g میشه باحجمش مدارا کرد؟؟

با یلام
    من الان تومغازه ای جهت خرید آیپد جدید هستم فقط به اندازه 16gb 4g وسعم میرسه به نظرتون میشه با حجمش مدارا کرد و ساخت

میخوام نظره دوستان وکارشناسان با تجربه داشتنشو بدونم

با تشکر من منتظرم تا راهنمایی کنید بخرم

با تشکر
    ویرایش توسط abha : https://i-phone.ir/forums/member/31447-abha در ساعت 12-06-2012, 02:51 PM

سلام.نه!برا اينكه بازيا حجمش داره زياد ميشه و برا ايپد كمه!پيشنهادم ٣٢ به بالاس.يكم بيشتر هزينه كن و يه عمر راحت باش

🔯senT frOm mY WOrlD oF FarD4evEr🔯

نظر

من دارم ۱۶ گیگ کافیه واسم بستگی به خودتون داره...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

در تاپیک زیر کامل بحث شده و به این نتیجه رسیدن که اول از همه 4g باشه و بعد 32 گیگ
        http://www.i-phone.ir/forums/thread68357.html

نظر

سلام دوست عزیز

من ۴ ساله که تو این انجمن هستم از آیفون 2g داشتم تا الان که آیفون 4s هستش و iPad1 داشتم و الانم ۲ ماه که new iPad خریدم و تا حالا هم سعی کردم اگه چیزی میگم ازش مطمئن باشم که بقیه به دردسر نیفتند چون بعضی راهنمایی ها باعث می شه که پول و device دوستان از بین بره یا دیگه کارایی قبلشو نداشته باشه. اینارو گفتم که بدونی که الکی چیزی رو پیشنهاد نمیدم.

حالا میرسیم به سوال شما یا خیلی از دوستان دیگه یی که ممکن بعدن این سوال براشون پیش بیاد.

من iPad1 رو WiFi 64GB خریدم که خیلی اشتباه بود چون خود GPS یه نعمتی و فضای هارد هم فقط اگه بخوای فیلم ببینی ممکن به کارت بیاد. و بازی هارو هم مطمئنا از ۸۰% شون نهایتان ۱ هفته استفاده میکنی. برا همین الان new iPad 4g 16GB خریدم و کلا هم پولمو زیادی خرج نکردم و هم اینکه الان تمام قبلیتی جدیدترین device رو دارم و تا ۱ سال خیالم کاملا راحته.

نکتهٔ بعدی که به همه میگم اینه که همه چیز بستگی به خودتون داره و نوع استفاده شما، پس هیچ کسی بهتر از خودتون نمیتونه نظر نهایی رو بده و ما اینایی که میگیم راهنمایی بر اساس تجربیاتمون هستش.

اگه نظر منو میخوای شک نکن و new iPad 4g 16GB بخر و اگرم میخای بازیهای سنگین بریزی روش سعی کن یه مدیریتی روی فضای هاردت داشته باشی و appهای الکی رو پاک کنی همیشه.

موفق باشین

نظر

ممنون از همه دوستان و راهنمایی هاشون new iPad 4g 16GB رو سفارش دادم

بسیار متشکرم

نظر

تفاوت 32 و 16 که زیاد نیست 32 بهتر بود

نظر

منم اميدوارم كافيت باشه
                من كه ٣٢ دارم هر از گاهي ميگم كاش ٦٤ ميگرفتم
                مباركت باشه

نظر

نوشته اصلی توسط tiestoo نمایش پست ها
                  منم اميدوارم كافيت باشه
                  من كه ٣٢ دارم هر از گاهي ميگم كاش ٦٤ ميگرفتم
                  مباركت باشه
                  چه کاریه مگه نمیشه با جیلبریک کردن بهش فلش وصل کرد؟؟؟
                  خوب دیگه فک کنم جوا

نظر

صبر کنید ..
                  X