اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید ipod nano

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط keyvanamin نمایش پست ها
    پارت نامبر مهم نیست و برای سینک هم آیتیونز لازمه برا جفتشون
    البته نانو در ایتونز گزینه ای داره به اسم disk mode که وقتی فعال بشه مانند یک فلش مموری باز میشه و با کپی فایل میشه در اون اهنگ ریخت

نظر

البته اهنگهایی که در حالت دیسک مود ریخته میشن قابل پخش توسط نانو نیستن.

Sent from Tapatalk
      .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
        البته اهنگهایی که در حالت دیسک مود ریخته میشن قابل پخش توسط نانو نیستن.

Sent from Tapatalk
        درسته....

نظر

شافل مزخرفه
          آهنگ پیدا کردن توش تقریباً غیر ممکنه
          راس میگیاا..!!!!
          اصلا حواسم به این قضیه نبود

پس بریم تو کار همون نانو....حالا چند تا سوال دیگه رفقا
          دقیقا غیر از موزیک و ساعت و نشون دادن عکس نانو چه کارای دیگه ای میکنه؟
          میشه ویدیو توش کپی کرد؟
          وضعیت سیستم عامل و اپدیتش به چه صورته؟همچنین نگه داشتن شارژ؟

نظر

شارژ واسه موزیک عالی به شرطی که صفحه روشن نباشه خود اپل میگه ۲۴ ساعت موزیک
            اگه اهل پیاده روی هم هستی برنامه فیتنس خیلی خوبه
            بعنوان ساعت هم شیکه البته با بند مناسب
            خوب کتاب صوتی هم داره صدا هم ضبط میکنه ایتونز یو هم داره ژانر بندیش هم عالیه
            واسه سرچ بین ۱۰۰۰ آهنگ اگه خوب اطلاعات داشته باشن هم راحتی
            اگه اهل موزیکی و ۸ گیگ کمت نیست شک نکن وگر نه کلاسیک بهتره

نظر

دوست من
              من هم شافل و هم نانو داشتم ورژنی که نمی دونم دوستان یادشون هست یا نه در شافل 512 و 1 گیگ بود الان 1 گیگ و 2 گیگ اومده !
              کیفیت صدا در همه mp3 های اپل یکیه ! اما شاقل تا 1 گیگ و 2 گیگ شما با گوش دادن به آهنگ و یادت بیاد آهنگ هات کجاند باید کار کنی !
              اما در نانو بدلیل داشتن مانیتور راحت تره !
              من نانو نسل 4 و 6 قرمز را دارم ( یه کم رو رنگش به دلیل (product red ) حساسم !
              نسل 4 8 گیگ و نسل شیشم 16 گیگ
              از اونجا که که من از آیفون فقط استفاده تلفن می کنم تمام آهنگ هام روی آیپد نانوم است و بهت پیشنهاد می کنم اگر حجم آهنگ هات بالاست ویرایش 16 گیگی را بخر در غیر این صورت 8 گیگ گزینه بصرفه تری است !
              هر چه از مانیتور و قابلیت های نمایشی استفاده کنی مصرف باطری بیشتر من با nike plus هم استفاده کردم شارژ باز نسبت به موزیک خالی کمتر میشه که طبیعی است ! اگر مثل من عاشق پیاده روی باشی البته اهل رکورد زنی در سایت نایک !
              قابلیت نمایش ویدیو متاسفانه در نانو نسل 6 وجود ندارد اما در نسل 4 وجود داشت !!! از این بابت خودم یکم ناراحتم !
              اما خودمونبم تویه یه صفحه کوچیک می خواهی چه کلیپی ببینی که نتونی قیدش را بزنی ؟!
              ظبط صدا قابلیت گیره ای که مثل شافل است و خیلی راحت هر جایی از لباست می تونی آویزونش کنی هم که دیگه خودت می دونی !
              اما اگه مثل من روز ها بیش از چند ساعت موزیک با پیاده روی می کنی به فکر یک هدفون خوب هم بعد از خرید نانو باش !(یه پیشنهاد ) من خودم بیتس استادیو دارم که راضیم چون با هدفون های تو گوشی به دلیل صدمه به گوش نمی تونم کنار بیام !
              ساعت نانو نسل 6 زیباست اما من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم پیشنهاد نمی کنم بند 100 تومانی بری بخری و هدفون معمولی داشته باشی !!!
              دیگه همین ها بود سوالی داشتی بگو !
              ویرایش توسط pedram3000 : https://i-phone.ir/forums/member/3736-pedram3000 در ساعت 05-06-2012, 01:02 AM

نظر

راستی یادم رفت بگم در آیپاد نانو نسل 4 توانایی نصب بازی ( بازی های خاصی که در آیتونز هم کمند و طراحی برای ایپاد شدند ) می تونستی بازی کنی که در نسل 6 اینها هم نیستند !
                آیپاد نانو نسل 5 دوربینی هم داشت که در نسل 6 هم وجود ندارد به جای این موارد صفحه لمسی مثل آیفون داره که خیلی ناره !
                همین ها دیگه کلا نسل 4 مثل آیپاد کلاسیک اما با حافظه خیلی خیلی کوچولو بود یادش بخیر دلم تنگ شد برم سراغ خاطره هام باهاش !
                شاد باشی
                ویرایش توسط pedram3000 : https://i-phone.ir/forums/member/3736-pedram3000 در ساعت 05-06-2012, 12:59 AM

نظر

صبر کنید ..
                X