اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره خرید آیفون 4

دوستان واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید . من الان یک گوشی HD2 دارم که واقعا از نظر آندروید کامل کامل هستم .
    به عنوان گوشی دوم من تا چند وقت پیش خودم 3gs داشتم اما واقعا تمیز و سالمش خیلی کم پیدا میشه !!
    واقعیت تصمیم گرفته بودم آیپاد 4g بخرم ولی متاسفانه سیم کارت نمیخوره !!
    یه سوال مبتدی داشتم : مشخصات سخت افزاری Ipod 4G چیه دوستان ؟؟ آیا با آیفون 4 یکی هست از نظر سرعت و کارایی ؟؟
    دوستان تو یه چند راهی موندم که آیا آیفون 4 لاک با گیوی که قراره به زودی آنلاک بشه بخرم چون مسلما قیمتش از آنلاک فکتوری کمتره !! و آیفون 4 به خاطر اینکه از همه لحاظ خیالم راحته اما قیمتش بالاست !! از یه طرفم آیپاد 4 که قیمتش واقعا خوبه اما من می خوام نهایت استفاده رو ببرم و تا چند سال واقعا نگه دارم !!

آیا کدوم رو شما پیشنهاد می کنین که دیگه مجبور نشم تا چند سال عوضش کنم ؟؟
    دوستان ممنون میشم بگید که آیا میتونم با 800 تومن نهایت یه آیفون 4 سالم و تمیز 32 گیگ تو بازار علاءالدین پیدا کنم ؟؟

خواهشا کمکم کنید ؟؟ کمک ؟؟؟

نظر

دوست عزیز ایپاد تاچ ۴ از نظر دوربین خیلی از ایفون ۴ پایینتر هست ولی از بقیه جهات یکی هستند !
      ایپاد تاچ رو میشه با پیل های مخصوص سا دستگاه gmait بهش سیم کارت اضافه کرد ( البته gmait یک دستگاه هست که سیمکارت توش قراردمیگیره و با بلوتوث به ایپاد متصل میشه !)
      شما با ۸۰۰ تومن میتونید یک ایفون ۴ گیر بیارید ولی من به شما نصیحت سمت علاالدین نرید !
      ایفون لاک دردسر زیاد داره به بدیختیش نمی ارزه بخرید !

نظر

ایپاد 4جی دقیقا مثل ایفون 4 هست با این تفاوت که سیم کارت نمی خوره و این که دوربین عکاسیش ضعیفه اما فیلمبرداریش مثل 4 هستش
        سی پی یو ایپاد و ایفون یکی هست اما رم آیفون512 هست و و رم آیپاد 256
        مصرف باطری ایپاد هم یکم بیشتر از ایفونه
        و در اخر ایپاد خیلی نازکتر از ایفونه

نظر

سرعت ipod بسیار پایین یعنی. دستگاهو جیل کنی و برنامه بریزی توش هیچ برنامه ای هم پس زمینش باز نباشه باز هم خیلی کند هست دوربینش که چرت محض هست اصلا نبود خیلی بهتر میشد بعد gps نداره کیفیت پخشش خیلی
          پایین اهنگی بزاری و بدون هندزفری و صداشو تا اخر زیاد کنی صداش بی کیفیت هستش و .....

نظر

ممنون از لطفتون .
            ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنید که آیا 800 هزار تومن یا کمی بیشتر ارزش داره الان آیفون 4 بگیرم ؟؟
            آیا آیفون 4 تا چند سال می تونه خواسته های زیاد من رو برآورده کنه از نظر برنامه و بازی زیاد و کار زیاد با سیدیا (برنامه های کرک شده) ؟؟
            واقعیت من با سختی دارم این پول رو جور می کنم ! البته الان یک گوشی hd2 دارم که واقعا از نظر سیستم عامل حرف نداره چون همزمان می تونم 5 تا سیستم عامل داشته باشم !! می خوام سیستم عامل آی او اس رو تجربه کنم !! آیا به عنوان گوشی دوم آیفون 4 خوبه ؟؟ البته برای نگه داشتن چند ساله ! چون نمی خوام از فروشش ضرر کنم و به خاطر همین می خوام نگه دارم .

نظر

منون از لطفتون .
              ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنید که آیا 800 هزار تومن یا کمی بیشتر ارزش داره الان آیفون 4 بگیرم ؟؟
              آیا آیفون 4 تا چند سال می تونه خواسته های زیاد من رو برآورده کنه از نظر برنامه و بازی زیاد و کار زیاد با سیدیا (برنامه های کرک شده) ؟؟
              واقعیت من با سختی دارم این پول رو جور می کنم ! البته الان یک گوشی hd2 دارم که واقعا از نظر سیستم عامل حرف نداره چون همزمان می تونم 5 تا سیستم عامل داشته باشم !! می خوام سیستم عامل آی او اس رو تجربه کنم !! آیا به عنوان گوشی دوم آیفون 4 خوبه ؟؟ البته برای نگه داشتن چند ساله ! چون نمی خوام از فروشش ضرر کنم و به خاطر همین می خوام نگه دارم .

نظر

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                منون از لطفتون .
                اگر قصد دارید سیستم عامل آی او اس را تنها تجربه کنید٬ به شما پیشنهاد میکنم با این مقدار پول آیپد بخرید تا تجربه شیرین تری داشته باشید ( آیپد ۲ فکر میکنم با این قیمت پیدا بشه )

ولی اگه حتما میخواید یک گوشی باشه که همه جا همراه شما باشه و علاوه بر گوشی بودن ٬ یک تجربه ای از آی او اس هم داشته باشید٬ بله آیفون 4 گزینه مناسبی هست. منظورتون از نگه داشتن چند ساله بیشتر از ۲ سال که نیست ؟ اگه تا ۲ سال میخواید استفاده کنید بله آیفون ۴ جوابگو هست. ولی خب هیچ تضمینی هم نیست که تا ۲ سال آینده بازار تکنولوژی چقدر پیشرفت کنه و اینکه شما بتونید با همین گوشی کنار بیاید یا نه !

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                  اگر قصد دارید سیستم عامل آی او اس را تنها تجربه کنید٬ به شما پیشنهاد میکنم با این مقدار پول آیپد بخرید تا تجربه شیرین تری داشته باشید ( آیپد ۲ فکر میکنم با این قیمت پیدا بشه )

ولی اگه حتما میخواید یک گوشی باشه که همه جا همراه شما باشه و علاوه بر گوشی بودن ٬ یک تجربه ای از آی او اس هم داشته باشید٬ بله آیفون 4 گزینه مناسبی هست. منظورتون از نگه داشتن چند ساله بیشتر از ۲ سال که نیست ؟ اگه تا ۲ سال میخواید استفاده کنید بله آیفون ۴ جوابگو هست. ولی خب هیچ تضمینی هم نیست که تا ۲ سال آینده بازار تکنولوژی چقدر پیشرفت کنه و اینکه شما بتونید با همین گوشی کنار بیاید یا نه !
                  حق با شماست . اما من تبلت ویندوزی دارم که از همه نظر باهاش کار میکنم و تکمیله .
                  اما می خوام به عنوان گوشی دوم آیفون 4 بگیرم خوبه ؟؟
                  سوال مهم اینکه موقع خرید آیفون 4 کارکرده به صورت حضوری در حال خرید کجاها و چجوری تست کنم ؟؟

نظر

باید حتما مطمئن بشید که لاک نیست.
                    باتری رو 24 ساعت تست کنید که مشکلی نداشته باشه.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

دوستان یه فکر جدید به سرم زد.
                      بواقعیت تصمیم گرفتم به جای آیفون 4 کارکرده آیفون 4 اس بگیرم !!
                      نظرتون چیه ؟؟ آیا این آیفون 4 اس می تونه در کنار hd2 برای من موندگار باشه تا جند سال ؟؟
                      بهترین مزیت آیفون 4 اس رو بفرمائید ؟؟ منی که می خوام 900 تومن هزینه کنم خوب 150 تا 200 تومن نهایت میذارم روش یه 4 اس میگیرم درسته ؟؟
                      آیا با پول 1 میلیون 100 هزار تومن میشه آیفون 4 اس 32 گیگ کارکرده پیدا کرد ؟؟

نظر

دوستl من سلام ....
                        با همون پول بهتره همون ٤اس رو بگيرى ، اخه ارزش نداره واسه ١٠٠ تومان يا ٢٠٠ تومان ٤ بخرى .
                        فرق ٤ اس با ٤ وجود سيرى ، سى پى يو ٢ هسته اى ، و دوربين ٨ مگا پيكسل هست ....
                        اگر تو از سيستم عامل اى او اس استفاده كنى ، ديگه سمت هيچ سيستم عاملى نميرى ....
                        فقط محصولات اپل رو در خريدشون شك نكن ....
                        موفق باشى .

نظر

دوستان فردا می خولم برم آیفون 4 اس کارکرده بخرم .
                          دوستان خواهش می کنم یه مرجع کامل از اینکه چطور متوجه بشم آیفون 4 اس آنلاک فکتوری هستش یا لاک بوده آنلاکش کردن رو بهم معرفی کنید ؟؟ لینک بدید .

نظر

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                            دوستان فردا می خولم برم آیفون 4 اس کارکرده بخرم .
                            دوستان خواهش می کنم یه مرجع کامل از اینکه چطور متوجه بشم آیفون 4 اس آنلاک فکتوری هستش یا لاک بوده آنلاکش کردن رو بهم معرفی کنید ؟؟ لینک بدید .
                            بهترین راه حل با توجه به اینکه 4s الان روی ۵.۱.۱ هم جیلبریک میشه اینه که فروشنده گوشی رو همونجا جلوی شما ریستور کنه و از طریق آیتونز یا مستقیما از روی گوشی اکتیو کنه.

نظر

صبر کنید ..
                            X