اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 4s آکبند شده در ایران !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
    من الان چک کردم این صفحه مشکل داره درست باز نمیشه میشه راهنمایی کنید
    سلام . این رو امتحان کنید :

https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
      سلام . این رو امتحان کنید :

https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

موفق باشی
      این میاد

http://eil.net84.net/photos/c16b0d099fd1.jpg

البته با pc چک میکنم

نظر

البته فراموش نکنید که قاعدتا مغازه دار از اپل استور نمیره یک دونه بخره ، قیمت عمده خری حداقل 30 تا 40 درصد کمتر از خرده فروشی هست.
        داداش شوخی میکنی؟ 30 تا 40% زیر قیمت تک فروشی کجا دنیا همچین چیزی سراغ داری؟ نهایتا 10% کمتر ممکنه تازه اینو هم در نظر بگیرید که برای تاجر ایرانی خرید تعداد بالا مقدور نیست مگر اینکه از کشورهای اطراف بخره اون هم تاجر اونها که واسطه هستش باید سود ببره تا به دست ما برسه قیمتش میزنه بالا

نظر

ببینید وقتی سریال نامبر را در صفحه ای که دوستمون گذاشته وارد می کنیم به این صفحه میره اون کادری که قرمز کردم تاریخ انقضای گارانتی هست. من آیفون ۴S ام رو روز اول عرضه (۱۴ اکتبر) خریدم از استرالیا و به خاطر اختلاف زمانی زده ۱۳ اکتبر.

نظر

نوشته اصلی توسط singapore نمایش پست ها
            یه فروشگاه تو طبقه ی همکف پایتخت هست به اسم ع...ان
            هفته پیش حتی به من که خودم رو متخصص تشخیص آی دیوایس ها می دونم یه گوشی ۴ اس دست دوم رو به اسم نو انداخت! فقط یه لحظه اعتماد کردم و وقتی تو خونه جعبه رو باز کردم دیدم چی بهم انداخته!
            فرداش که رفتم با تهدید شکایت از طرف من قبول کرد که عوض کنه، و وقتی بقیه آیفونها رو هم آورد دیدم همه شون جز یکی بسته بندی ایرانی بودن! خودشم می دونست و دید که من دقت می کنم، به شاگردش گفت همون یکی رو بهم داد! شدیداً دقت کن دوست عزیز...
            یکی از دوستای من هم با این فروشگاه ع---ران همچین مشکلی داشت . معلومه پس حسابی توی دست دو انداختن سررشته داره این فروشگاه

نظر

نوشته اصلی توسط afoadi نمایش پست ها
              در مورد صحبت های دوستان میخوام بگم کاش 1 طرفه به قاضی نریم
              در مورد فروش جنس دست دوم به جای آک هیچ شکی نیست که کاری بسیار کثیف و 100% ناپسند هستش
              ولی چرا همیشه انتظار داریم فروشنده ای که مثلا در پایتخت مغازه داره قیمت فروش گوشی ایفون 4 اس با قیمت اپل استور لس انجلس ضربدر قیمت روز دلار یکی بفروشه
              قیمت اجاره مغازه و مالیات و هزار درد بی درمون دیگه چی؟ خرج زندگی بنده خدا از کجا تامین بشه
              همیشه کوبیدیم توی سر مغازه دار، دوستان عزیز من من طرفدار کلاه برداری و نامردی نیستم اما سراغ دارم فروشنده ای رو که گوشی اکسپریا اس رو برای مشتری روشن کرد تست کرد فاکتور نوشت کارت بانکی مشتری کار نکرد و مشتری عزیز رفت که پول بیاره و برنگشت و فروشنده روز بعد دستگاه را بعنوان روشن شده 100 هزار زیرقیمت فروخت هممون هم میدونیم که میتونست اکبند بفروشه ولی نکرد - - با 5% سود جنس میفروشه ولی جنس رو همونطور که دستش رسیده دست مشتری میرسونه و خداییش با انصاف هستش
              گوشی 4 اس با مالیات حدود 698دلار هستش با دلار 1650 تومان میشه حدود 11510000 تومان پس سود فروش چی؟!! فقط اگر 5% بخواد روش بکشه میشه 1200000 تومان
              پس زیر این قیمت فروختن یا سود کمتر در نظر گرفتنه که خوب از نظر اقتصادی دیوانگیه و یا حتما باید 1 تقلبی توی کار باشه
              دوست عزیز فرمایش شما کاملا صحیحه
              اما خب بعید میدونم کسی مخالف باشه که اکثر فروشنده ها یه جورایی سر مشتری کلاه میزارن
              ما مشکلمون با اوناست نه با فروشنده های درست و حسابی
              علت زدن این تاپیک ها هم آگاهی دادن به بچه هاست که تو دام گروه اول نیفتن

نظر

دوستان عزیز میدونم ممکنه این حرفم شاید نوعی خلاف قوانین سایت باشه، ولی خواهش می کنم اگه کسی از دوستان فروشگاه خوبی رو مد نظر داره که میشه از اونجا جنس سالم تهیه کرد رو برای کسانی که می خوان ( از جمله خودم!!! ) پ.خ کنن . دیگه بقیش با خود شخصه که از اونجا دیوایسشو تهیه کنه یا نه.
                ممنون از لطف تمام عزیزان

نظر

لطفا برای منم ادرس یه فروشگاه مطمئن پ خ کنید.

نظر

سلام ممنون ميشم برا منم آدرس پ خ كنيد

نظر

منم می خوااااااااااااااااااام :d
                      دوستان اگر لطف کنن آدرس بدن...

نظر

اولاً ۳۰ یا ۴۰ دستگاه در ایران عمده به نظر میاد نه اپل و من در هیچ فروشگاهی در آن واحد ندیدم ۳۰ دستگاه آیفون داشته باشه حتی اونایی که خیلی ادعا می کنن.
                        فروشنده های مراکزی نظیر پایتخت اکثر از مسافرایی مثل من و شما خرید می کنن.
                        یه زمانی دقیقاً تا ارائه 3gs به دلیل محدود بودن فروشگاههای محصولات اپل و نبود رقابت سود زیادی عاید فروشنده می شد نه الان مثلاً من خودم ۱۶ یا ۱۷ عید بود که دو دستگاه 4g64gb به فروشگاهی در پایتخت ۱۹۰۰ فروختم و اون ۲۱۵۰ می فروخت در حالی که خاطرم هست زمانی که آیپد ۲ هنوز نیومده بود یکی از دوستانم اومد بفروشه گفتن ۱۲۰۰ می خریم و بعد که من پرسیدم چند گفت ۱۷۰۰ پس رقابت باعث کاهش سود شده حتی در زمانی که محصول تازه به بازار وارد شده.
                        و در پایان اینکه در ایران آیفون تحت هر شرایطی که باشه آکبند میشه و حتی زحمت T هم کشیده میشه چون درآوردن T کار سختی نیست در واقع نقط تلاقی جوش دستگاه شیرینگه که میشه محلش رو خود بسته بندی کننده تعیین کنه اما در مورد آیپد شنیدم که شرایطی داره و تحت هر شرایطی آک نمیشه.

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                        X