اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال در مورد iPhone 4S

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نظرت چیه حامدخان

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
    ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 06-05-2012, 05:28 PM

نظر

حامد جون من فردا پس فردا میرم میخرم قرار بود از اونور برام بیارن که انگار اینجا بگیرم بهتره اینقدم دست دست نکن زیادم سخت نگیر من خیلی از دوستام 4s دارن بجز یه مورد بقیه باطریاشون مثه بنز کار میکنه البته بماند که باطری ایفون قبلیم رو در جریان بودی خدا بود.
      واسه نسل بعدی ایفون هم نقشه نکش تازه مهر تشریف میاره بعد لابد یه ماه بعدش انلاکش میاد فرانسه هم مثله ایران نیست که زودتر از همه دنیا نیو ایپد عرضه شد
      خلاصه بعد از اینکه میاد ملت میخرن یه ماه بعدش میبینن ای داد ios6 مشکل انتن داره یا سی پی یو شده n هسته ای شارژ خوره اونوقت چیکار کنیم وایسیم تا 6.1
      از زندگی لذت ببر حامد جون خیلی کوتاهه ارزش نداره عمرتو تلف کنی نقد رو بچسپ فوقش ایفون نسل بعد خیلی بهت حال داد میری اپگرید میکنی بد میگم؟
      من که دیگه میرم تو کا ر سری s..به این نتیجه رسیدم بهتره.
      الان 4s دوسال دیگه 5s.
      من که سفید پلاستیکی میگیرم تو هم سفید بگیر که با 4 مشکیمون یه فرقی داشته باشه
      اصلا بیا با هم بریم.
      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 06-05-2012, 07:03 PM

نظر

من خودم و یکی دوتا از دوستام رفتیم 5.1 افتضاح بود مصرف باتری فقط 6 ساعت استفاده خالی میشه نمیدونم چرا ولی به نظر من 5.0.1 بهتر بود خیلی راضی بودم !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
          حامد جون من فردا پس فردا میرم میخرم قرار بود از اونور برام بیارن که انگار اینجا بگیرم بهتره اینقدم دست دست نکن زیادم سخت نگیر من خیلی از دوستام 4s دارن بجز یه مورد بقیه باطریاشون مثه بنز کار میکنه البته بماند که باطری ایفون قبلیم رو در جریان بودی خدا بود.
          واسه نسل بعدی ایفون هم نقشه نکش تازه مهر تشریف میاره بعد لابد یه ماه بعدش انلاکش میاد فرانسه هم مثله ایران نیست که زودتر از همه دنیا نیو ایپد عرضه شد
          خلاصه بعد از اینکه میاد ملت میخرن یه ماه بعدش میبینن ای داد ios6 مشکل انتن داره یا سی پی یو شده n هسته ای شارژ خوره اونوقت چیکار کنیم وایسیم تا 6.1
          از زندگی لذت ببر حامد جون خیلی کوتاهه ارزش نداره عمرتو تلف کنی نقد رو بچسپ فوقش ایفون نسل بعد خیلی بهت حال داد میری اپگرید میکنی بد میگم؟
          من که دیگه میرم تو کا ر سری s..به این نتیجه رسیدم بهتره.
          الان 4s دوسال دیگه 5s.
          من که سفید پلاستیکی میگیرم تو هم سفید بگیر که با 4 مشکیمون یه فرقی داشته باشه
          اصلا بیا با هم بریم.

با همه ی حرف های بالا موافقم جز اینکه سفید پلاستیکی نیست !
          خیلی هم قشنگه !
          اصولا انسان های با کلاس سفید انتخاب میکنن !
          مشکی دیگه دست همه هست
          ویرایش توسط sinaaboozari : https://i-phone.ir/forums/member/61151-sinaaboozari در ساعت 07-05-2012, 03:27 PM

نظر

با همه ی حرف های بالا موافقم جز اینکه سفید لاستیکی نیست !
            خیلی هم قشنگه !
            سینا جون ما شکی به با کلاس بودن شما نداریم برادر ولی یه جوریه دیگه پلاستیکیه..
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

واقعا مشکی زیبا تره مخصوصا ارم اپل میدرخشه

--------------------------------
              کوچه خالی ماند ازمردان . ایرج جان جات خالی است 😂

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                با همه ی حرف های بالا موافقم جز اینکه سفید پلاستیکی نیست !
                خیلی هم قشنگه !
                مشکی دیگه دست همه هست
                سفيد خوشگله ، خاصه ، تو دست همه نيست
                ولي پلاستيكه
                ولي چه كنيم كه كشته ي رفاقتيم
                چشم اقا اين دفعه سفيد ميگيريم

نظر

صبر کنید ..
                X