اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

? Mac book air - pro

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگر ۱۰ دقیقه با ایر کار کنی دیگه حاضر نیستی با هیچ لپ تاپی عوضش کنی!
    من هم زمان با نرم افزار پاراللرز به طور مجازی ویندوز رو هم روی مک دارم و نرم افزارهای مربوط به مهندسی صنایع مثل متلب و مینی تب و لیندو و پریماورا رو روش ران می کنم و مشکلی ندارم. ویدیو ۱۰۸۰ و ۷۲۰ توی ۱۳ اینچ تفاوت چندانی ندارن و من ۷۲۰ نگاه می کنم. مثل بنز! بی صدا کار می کنه. نکته جالب اینه که با یک بار شارژ تقریبا ۳ تا فیلم ۷۲۰ دیدم!

نظر

دوست عزيز من خودم اسر دارم واقعا ميتوني سرعت كارايي زيبايي كيفيت را توش حس كني قبلشم پرو داشتم ولي اين يه چيز ديگه است
      اير مررررگ نداره خدايي

Sent from my iPad2 using Tapatalk HD

نظر

به نظر من صبر کنید پرو های جدید بیان که خیلی نازک هستند و شباهت زیادی به ایر خواهند داشت ولی با قابلیت های پرو

اونوقت تصمیم بهتری میشه گرفت.

نظر

نوشته اصلی توسط abbaspoor نمایش پست ها
          به نظر من صبر کنید پرو های جدید بیان که خیلی نازک هستند و شباهت زیادی به ایر خواهند داشت
          این جوری یعنی مرگ محصول مک بوک ایر ... دیگه هیچکس سمت مکبوک ایر نمیره ..

نظر

نوشته اصلی توسط sk1pper نمایش پست ها
            این جوری یعنی مرگ محصول مک بوک ایر ... دیگه هیچکس سمت مکبوک ایر نمیره ..
            مطمئنا تفاوتهایی میذارن مثلا قیمت ایر رو شاید کمتر کنن ... یا پرو ها رو گرون کنن ... اما یه امکان هم وجود داره کلا مک بوک بدن بیرون یعنی دیگه پرو ایر اینا رو نداشته باشیم کلا یه مدل با کانفینگ های زیاد .

نظر

صبر کنید ..
            X