اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید هارد اکسترنال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام.خسته نباشید.نمی دونم کسی هست بیاد جواب سوال منو بده یا نه.در هر صورت مطرح می کنم.
    تصمیم به خرید یک هارد دارم.ترجیحا 1 ترا بایت ولی اگر قیمتش خیلی زیاد بود به 750 و 640 هم راضیم.
    پورت firewire800 داشته باشه.
    من نمی دونم مک بوک ها پورت usb 3 رو ساپورت می کنند یا نه.اگر ساپورت می کنند پس اگر بجای پورت firewire پورت usb3 داشت چه بهتر.
    می خوام جیبی باشه.
    زیبایی مهم نیست بهتر اینه که محکم باشه چون تصمیم دارم با خودم زیاد اینور اونور ببرم.

نظر

هیشکی نبود که کمک کنه؟

نظر

گشتم نبود نگرد نیست . فایروایر تو ایران خیلی کمه که هم ۱ترابایت باشه هم پاسپورتی یه دونه رومیزیش بود حدود ۱۶۰ قیمتش بود .
        یه دونه هم ۵۰۰ هیتاچی بود که اونم ۱۷۰ میدادن البته پاسپورتی بود.

مکبوک USB 2 داره فقط

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من شنیدم که هارد dw واقعاَ عالی هستش ولی به تازگی برندی به نام بوفالو آمده که اکثرا ازش راضین و ضد ضربه هم هست!

نظر

قيمت انواع هارد :

اكسترنال 3.5 اينچي(آداپتور دار)
            -----------------------------------------------------------------------------------------------

Seagate GoFlex Desk UP to USB 3.0 3 tb
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 215000 تومان
            -----------------------------------------------------------------------------------------------

Seagate GoFlex Desk UP to USB 3.0 2 tb
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 130000 تومان

Seagate GoFlex Desk UP to USB 3.0 1 tb
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 85000 تومان

Western Digital My Book Essential Edition USB 3.0 3 tb
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 235000 تومان

Western Digital My Book Essential Edition USB 3.0 2 tb
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 135000 تومان

Western Digital My Book Essential Edition USB 3.0 1 tb
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 95000 تومان

Western Digital My Book Elite USB 2.0 2 tb
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 185000 تومان

اكسترنال 2.5 اينچي (پاسپورتی) (بدون آداپتور)

Seagate GoFlex Pro 7200 tr/min 500 GB UP To USB3.0

Seagate GoFlex 500 GB USB3.0
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 78000 تومان

Seagate GoFlex 1000 GB USB3.0
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 112000 تومان

Western Digital My Passport Essential 1000 GB USB3.0
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 128000تومان

Western Digital My Passport Essential 500 GB USB3.0

Western Digital My Passport Elite 500 GB
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 95000 تومان

Western Digital My Passport Studio 500 GB
            FireWire 400/800, USB 2.0
            قیمت هارد با 2 سال گارانتی : 120000 تومان

نظر

من هیتاشی 2 ترا دارم یو اس بی 3 هست و هماهنگ با مک ، اصل ژاپن خیلی ازش راضیم ، کوچک و جم وجور و خوشکل . خیلی هم بیصدا کار میکنه . الان حدود یک سالش هست.

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                من هیتاشی 2 ترا دارم یو اس بی 3 هست و هماهنگ با مک ، اصل ژاپن خیلی ازش راضیم ، کوچک و جم وجور و خوشکل . خیلی هم بیصدا کار میکنه . الان حدود یک سالش هست.
                5400rpm هست یا 7200؟چند خریدین؟

نظر

فکر کنم 7200 باشه ، یک یو اس بی 4 گیگ هم داره که روی خود هارد میچسبه و اطلاعات رو بدون کامپیوتر سینک میکنه ، فقط کافیه به برق وصلش کنید و یو اس بی رو بچسبونید بهش.کلا به اسم هارد هوشمند معروفه و هوشمند ترین هارد 2010 هم شد . من 155000 تومان خریدم اما قیمت بازارش روی 190000 هست .
                  Windows: Computer system running with Windows® XP,Windows Vista®, or Windows 7 and an available USB 2.0 or USB 3.1 port
                  Macintosh: Mac® computer running OS® X 10.5 or newer with an available USB 2.0 or USB 3.1 port
                  این رو روش نوشته اگر اطلاعات بیشتری میخواین باید از روی جعبه بخونم واسم پ خ کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط rayan نمایش پست ها
                    سلام.خسته نباشید.نمی دونم کسی هست بیاد جواب سوال منو بده یا نه.در هر صورت مطرح می کنم.
                    تصمیم به خرید یک هارد دارم.ترجیحا 1 ترا بایت ولی اگر قیمتش خیلی زیاد بود به 750 و 640 هم راضیم.
                    پورت firewire800 داشته باشه.
                    من نمی دونم مک بوک ها پورت usb 3 رو ساپورت می کنند یا نه.اگر ساپورت می کنند پس اگر بجای پورت firewire پورت usb3 داشت چه بهتر.
                    می خوام جیبی باشه.
                    زیبایی مهم نیست بهتر اینه که محکم باشه چون تصمیم دارم با خودم زیاد اینور اونور ببرم.
                    فایر وایر دار فقط ۵۰۰ وسترن دیجتال هست
                    که اونم خیلی کمه
                    اما شما میتونید یه کار بکنید
                    هارد ۱ یا ۱.۵ ترا سی گیت گوفلکس بگیرید
                    وردیش داک ماننده
                    یه کابل هست ۴۵ هزار تومن فایر وایر هم داره
                    میگیرید و استفاده میکنید
                    من خودم وسترن رو دارم که عالیه اما دوستانم گو فلکس هم دارن و استفاده میکنن

نظر

صبر کنید ..
                    X