اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین آندرویدی در این رنج قیمت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
    شما مثل اين كه تو جريان نيستين هر آندرويدي بگيري مي توني روش ice cream sandwitch نصب كني به نظر من desire hd بگير اول root مي كني بعد هر چي خاصي نصب كن. الان با اين قيمت دلار بدترين موقع هست هيچي نخر چون پشيمون مي شي
    دوست عزیز کاستوم رام ها مشکل های زیادی دارن
    هیچی آپدیت خود شرکت سازنده نمیشه
    بعدشم مشکل ics با سخت افزاره اکثرا که توانایی ساپورت ندارن

pre p جان شما که واسه تست برنامه میخوای حتما گوشی بخر که پردازنده ش با اکثر گوشی ها یکی باشه که بازه بیشتری رو بتونی تو برنامه نویسیت پوشش بدی
    البته این قضیه بیشتر تو بازی ها خودشو نشون میده
    تا جایی که شرکت های بازی سازی دیتای پردازنده های مختلف رو به صورت جدا میدن

نظر

Galaxy w هم بد نیست

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
        دوست عزیز کاستوم رام ها مشکل های زیادی دارن
        هیچی آپدیت خود شرکت سازنده نمیشه
        بعدشم مشکل ics با سخت افزاره اکثرا که توانایی ساپورت ندارن

pre p جان شما که واسه تست برنامه میخوای حتما گوشی بخر که پردازنده ش با اکثر گوشی ها یکی باشه که بازه بیشتری رو بتونی تو برنامه نویسیت پوشش بدی
        البته این قضیه بیشتر تو بازی ها خودشو نشون میده
        تا جایی که شرکت های بازی سازی دیتای پردازنده های مختلف رو به صورت جدا میدن
        واسه تست برنامه میخوام، برنامه ها هم اکثرا ساده مینویسم ، و خیلی نیاز نیست که حتما پردازنده قوی داشته باشم!

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
        galaxy w هم بد نیست
        قیمت؟ :d

نظر

اگه صرفا براي تست برنامه ميخاين يه نرم افزار هايي هست كه با اون ميتونيد اندرويد رو روي pc نصب كنيد!

iMessage:
          Morefa995@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط morefa021 نمایش پست ها
            اگه صرفا براي تست برنامه ميخاين يه نرم افزار هايي هست كه با اون ميتونيد اندرويد رو روي pc نصب كنيد!

Imessage:
            morefa995@yahoo.com
            بله خودم همش رو دارم!

ولی وقتی به منابع سخت افزاری احتیاج باشه اونا هیچن!

نظر

یادش بخیر، سال ۲۰۱۲ با ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان می‌شد گوشی نسبتا خوبی خرید.
              البته یادمه بعد از همین تاپیک یک گوشی Galaxy Ace خریدم به قیمتی نزدیک به ۴۰۰ هزار تومان.
              اون گوشی دو سالی برام کار کرد و بعدش یک Honor 3C خریدم حدود ۶۰۰ هزار تومان و سال بعدش یک Samsung Galaxy J7 به قیمت ۷۵۰ هزار تومان.
              ولی سال ۲۰۲۰ (همان سال منحوس ۹۸) یک Xiaomi Redmi Note 8 Pro تهیه کردم به قیمت ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان!
              و الان وقتی با دوستانم که در شغل خرید و فروش گوشی مشغولند صحبت می‌کنم می‌گن که بودجه مناسب برای گوشی الان مبلغی بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومانه...
              تغییرات عجیبیه، خیلی عجیب‌تر از چیزی که بشه حتی فکرش رو کرد. مثلا اولین لپتاپم رو ۸۱۰ هزار تومان خریدم، دومی رو نزدیک دو میلیون و مکبوکی که الان دارم رو هفتاد میلیون!
              در کل امیدوارم دوباره اوضاع طوری بشه که ما بتونیم بدون بالا و پایین کردن و نگرانی دستگاه‌های مورد نیازمون رو خریداری کنیم.

ارادتمند
              محمدرضا حقیری

نظر

صبر کنید ..
              X