اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کسی تو ایران arm بند آیپاد تاچ رو خریده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط gsm نمایش پست ها
    منم دنبال همچین چیزی برای ایپاد تاچ هستم رو دوچرخه خیلی به درد میخوره
    جای مشخصی نداره این محصول؟ چند مدل دیدم همشون با ای مارک هست belkin

من دومی رو دارم
    از مالزی برام فرستادن

نظر

بچه ها منم شدیدا دنباله این مدلم...میخوام بگم برادرم از ترکیه اگه گیر بیاره برام بیاره.

فقط یه سوال...این مدل ها برای آیفون 3جی هم جواب میدده؟ یا مخصوص آیپاده؟

نظر

تبلیغ نباشه می تونید توسط سایت زیر از ebay خرید کنید و ایران تحویل بگیرید:
        خرید از فروشگاه های اینترنتی مانند eBay ،Amazon و غیره | خریدگر | خرید آنلاین | خرید از سایت های خارجی

نظر

نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
          اخه اين سايتاي واسطه به اندازه قيمت كالا روي كالا ميكشن!!!
          حالا از طريق واسطه چقدر هزينش ميشه؟
          والا من خودم یه سر انگشتی حساب کردم 30-35 در میاد دونه ای!

نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
          بچه ها منم شدیدا دنباله این مدلم...میخوام بگم برادرم از ترکیه اگه گیر بیاره برام بیاره.

فقط یه سوال...این مدل ها برای آیفون 3جی هم جواب میدده؟ یا مخصوص آیپاده؟
          دوست عزیز مدل های مختلف داره! باید بگین مخصوص آیفونش رو بیارن براتون مثلا!
          ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 06-02-2010, 03:39 PM

نظر

اگر از اين arm ها ميخواي يك مغازه تو پايتخت وقتي از ميرداماد مي اي تو پله برقي رو برو بالا و دست چپ مغازه مديا(رو به روش يك موبايل فروشي) اونجا داره
            ویرایش توسط sh.0930 : https://i-phone.ir/forums/member/15707-sh-0930 در ساعت 08-02-2010, 11:30 PM

نظر

Re: کسی تو ایران arm بند آیپاد تاچ رو خریده

اقا كسي جايي براي خريد جلد هاي ضد اب ايفون در تهران سراغ داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان فکر کنم این وسایل هنوز به ایران نیومده! البته به لطف دوستان چینی فکر کنم همین روزا اون قدر زیاد بشه که دست هر بچه ای ببینین!

نظر

بچه ها من دنبال اینم!
                  FM transmitter

یا به طور کلی اگر مغازه یا سایتی توی ایران دیدید که وسایل جانبی iphone میفروشه به ما هم خبر بدین ممنون میشیم.
                  ویرایش توسط amin1300 : https://i-phone.ir/forums/member/10713-amin1300 در ساعت 08-02-2010, 10:33 PM

نظر

من شبیه اینو دیدم

ایم Fm transmittere واسه ایفونه من رفیقم داره فکر کنم قیمتش هم 20 تومن باشه البته شبیه عکس بالایی نیست و فکر کنم چینی باشه ولی کاربردیه

نظر

من تو گیشا پاساژ نصر دیدم حدودا ۳۵ بود برای ایفون !گفتش برای ایپاد نانو هم میاره!!

نظر

نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
                        بچه ها من دنبال اینم!
                        FM transmitter

یا به طور کلی اگر مغازه یا سایتی توی ایران دیدید که وسایل جانبی iphone میفروشه به ما هم خبر بدین ممنون میشیم.
                        اینم باز تو پاساژ نصر داشت تو پاساژ ۲ ۳ تا مغازه هستن که وسیل اپل رو کامل دارن تو طبقه ی زیر راسته ی گوشی فروشیها

نظر

صبر کنید ..
                        X