اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مک بوک پرو mc724 یا مک بوک ایر mc969

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
    من ٣٧٣ و اير ٢٢٦ دارم كه هردو عين اب خوردن كد رو باز ميكنه ولي با etabs كار نكردم رشته من معماريه و با ٣d max كار ميكنم كه يه خورده با اير از نظر گرافيك تو وين مشگل دارم
    خب ۲۲۶ که بله اما ۹۶۹ چی؟
    راستی dual core core i7 یا 5 یعنی که این سیستم i7 واقعی نیست دیگه نه؟

نظر

من ٣٧٣ و اير ٢٢٦ دارم كه هردو عين اب خوردن كد رو باز ميكنه ولي با etabs كار نكردم رشته من معماريه و با ٣d max كار ميكنم كه يه خورده با اير از نظر گرافيك تو وين مشگل دارم
      عزيز با سي پي يو كاري نداره سي پي يو عين يك كارخونه ميمونه كه مواد اوليش توسط هارد تامين باشه زماني اين كارخونه با تمام قدرت كار ميكنه كه مواد اوليش هم با همون سرعت تامين بشه وقتي مواد اوليه نرسه اين كارخونه چيزي نداره كه خروجي بده و با الطبع خروجيش با وروديش يكيه مثل كارخونه اي كه ظرفيت توليدش ٢ تا كاميون باشه ولي با يه پيكان وانت مواداوليه بهش برسوني خب هرچقدر هم كه ظرفيت توليد بالا باشه ديگه بيشتر از اون مقدار جنس ورودي كه نميتونه خروجي داشته باشه
      خیلی قشنگ توجیه کردی. جالب بود

نظر

این سرعت هارد تو چه مواقعی کاربرد داره؟ همیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط AliRez7A نمایش پست ها
          خب ۲۲۶ که بله اما ۹۶۹ چی؟
          راستی dual core core i7 یا 5 یعنی که این سیستم i7 واقعی نیست دیگه نه؟
          واللا منظورتونو نفهميدم از اين كهi7 واقعي نيست چيه :-)) اين كدي هست كه شيوه معماري هسته رو نشون ميده و ربطي به واقعي يا غير واقعي بودن نداره شكل معماري اين i7 يا i5با هيچ i7 ياi5 سندي بريدجي فرق نميكنه ، فقط تفاوت i7 با i5 يه خورده زياده كه بايد بگم i5 كه خوبه من با ٥٠٣ هم كه قديمي تر هست به راحتي اتوكد رو باز ميكردم البته رمش چون ٢ بود يخورده اذيتم ميكرد و كد ٢٠١٢ نصب نميشد ،شما از لحاظ cpu ورم خيالت راحت باشه فقط رو vgaشايد رو كاراي سنگين اذيت كنه وگرنه واسه كاراي روزمره زياد هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط alirez7a نمایش پست ها
            این سرعت هارد تو چه مواقعی کاربرد داره؟ همیشه؟
            سرعت هارد هميشه موثر هست ولي بيشتر شما اختلافشو تو بالا اومدن سيستم عامل و يا باز كردن برنامه ها ميبيني و واسه همينه اير تو ٩ ثانيه بالا مياد و ٧٢٣ با اون قدرت ٣٠ ٤٠ ثانيه طول ميكشه تو بقيه جاها شما سرعتشو حس نميكني و اين سي پي يو هست كه حس ميكنه:-))

نظر

واللا منظورتونو نفهميدم از اين كهi7 واقعي نيست چيه :-)) اين كدي هست كه شيوه معماري هسته رو نشون ميده و ربطي به واقعي يا غير واقعي بودن نداره شكل معماري اين i7 يا i5با هيچ i7 ياi5 سندي بريدجي فرق نميكنه ، فقط تفاوت i7 با i5 يه خورده زياده كه بايد بگم i5 كه خوبه من با ٥٠٣ هم كه قديمي تر هست به راحتي اتوكد رو باز ميكردم البته رمش چون ٢ بود يخورده اذيتم ميكرد و كد ٢٠١٢ نصب نميشد ،شما از لحاظ cpu ورم خيالت راحت باشه فقط رو vgaشايد رو كاراي سنگين اذيت كنه وگرنه واسه كاراي روزمره زياد هم هست

به خاطر این میگم که نوشته dualcore core i7 یا quadcore core i7

سرعت هارد هميشه موثر هست ولي بيشتر شما اختلافشو تو بالا اومدن سيستم عامل و يا باز كردن برنامه ها ميبيني و واسه همينه اير تو ٩ ثانيه بالا مياد و ٧٢٣ با اون قدرت ٣٠ ٤٠ ثانيه طول ميكشه تو بقيه جاها شما سرعتشو حس نميكني و اين سي پي يو هست كه حس ميكنه:-))
              پس شما که میگین تفاوتشو در جاهای دیگه نمیشه احساس کرد و cpu احساس میکنه cpu ِ ۷۲۴ ام که i7 هست و تفاوتش با i5 گفتین خیلی زیاده و مشخص هم هست که همینطوره و خیلی قوی تره یه جورایی انگار همه ی حرفای قبلیتونو نقض کردین!

نظر

عزيز تو همون اولش هم گفتم تو لود برنامه ها استارت مك بوك كپي كردن يا كات كردن فايل ها ايمپورت و اكسپورت فايل بكاپ گرفتن يا ريختن اطلاعات رو هر وسيله و... اير سريعتر هست ولي تو كارايي مثلاً موقع رندر گرفتن تو 3dmax يا كانورت كردن يا... كارايي كه بيشتر پردازش اطلاعات نياز هست تا رفت و برگشت اطلاعات ٧٠٠ يا ٧٢٤ قويتره اول هم گفتم كه بايد كار خودتونو ببينين كه بيشتر محسباتي هست يا روزمره

نظر

عزیزم سلام قبل از هر چیز باید بگم من تازه وارد اپل شدم و مثل دوستان حرفه ای نیستم .( التبه تا اخر ماه هم 724 هم می خرم ) اما برای خرید تحقیقات زیادی کردم . همین این فرم و دیگر فرم ها . همیچین یه سایت معتبر در زمینه تست وجود دارد . من با مطالعه اون متوجه شدم اگر روی 724 هم هارد غیر مغناطیسی یا ُSSD بذاری مثل ایر و یا در برخی موارد بهتر از ایر به اجرای فایل ها می پردازد. پس شک نکن 724 مدل خوبی است اما اینجا یه نکته پیش می اید که این مدل جدید مک پرو کی می یاد و چه چیز های جدیدی داره ؟ ادم می گه صبر کنه اما همین صبر عمر ادمی را از دست می ده.

نقد لبتاپ 724 از نظر منتقدان معتبر دنیا

انالیز 724 از نظر این سایت معتبر در این زمینه

مشخصات گرافیک Intel HD Graphics 3000

نظر

به نظر من Air بگیر یا MC700 . چون واقعا 400 تومن اضافه باید بدی واسه سی پی یو یکم قوی تر.
                    شما برو Amazon ریویو MC724 رو ببین اکثرا میگن تفاوتش با MC700 کمتر از 10 درصده و اصلا به چشم نمیاد.من خودم تا قبل از این میخواستم 724 بگیرم ولی تصمیم گرفتم 969 بگیرم چون هم سبکتره هم SSD داره.وضوح صفحه نمایششم بهتره.
                    در کل بگم 724 ارزش خریدش پایین تر از 969 و 700 ولی چون آیپد دارم شاید هم 700 بگیرم که 300 تومنم بدم SSD روش ببندم که سرعتش زیاد بشه.
                    ویرایش توسط Euneed : https://i-phone.ir/forums/member/72317-euneed در ساعت 26-10-2011, 09:36 PM

نظر

mc969 >cpu=2467m>benchmark=2341
                      mc724>cpu=2620m>benchmark=3943
                      mc700>cpu=2410m>benchmark=3360
                      اما تاثیر هاردssd انکار ناپذیره .
                      ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 26-10-2011, 10:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط fandroid نمایش پست ها
                        عزیزم سلام قبل از هر چیز باید بگم من تازه وارد اپل شدم و مثل دوستان حرفه ای نیستم .( التبه تا اخر ماه هم 724 هم می خرم ) اما برای خرید تحقیقات زیادی کردم . همین این فرم و دیگر فرم ها . همیچین یه سایت معتبر در زمینه تست وجود دارد . من با مطالعه اون متوجه شدم اگر روی 724 هم هارد غیر مغناطیسی یا ُSSD بذاری مثل ایر و یا در برخی موارد بهتر از ایر به اجرای فایل ها می پردازد. پس شک نکن 724 مدل خوبی است اما اینجا یه نکته پیش می اید که این مدل جدید مک پرو کی می یاد و چه چیز های جدیدی داره ؟ ادم می گه صبر کنه اما همین صبر عمر ادمی را از دست می ده.

نقد لبتاپ 724 از نظر منتقدان معتبر دنیا

انالیز 724 از نظر این سایت معتبر در این زمینه

مشخصات گرافیک Intel HD Graphics 3000
                        عزيز به اين فكر كردي كه اگه ٢ تومن پول ٧٢٤ بدي و حداقل ٧٥٠ هم پول ssd بدي تقريباً ٢٨٠٠ خرج كردي ؟؟ خب با اين پول ٧٢٣ ميتوني بخري

نظر

عزيز به اين فكر كردي كه اگه ٢ تومن پول ٧٢٤ بدي و حداقل ٧٥٠ هم پول ssd بدي تقريباً ٢٨٠٠ خرج كردي ؟؟ خب با اين پول ٧٢٣ ميتوني بخري
                          بله حرف شما کاملا درسته اما برای مثال شما 724 می خرید و یک سال بعد هم یک هارد ssd منظورم این بود.

نظر

دوست من شما اصلا مقیاس خریدتون رو روی هارد ssd قرار ندین چون با pro جز انتقال اطلاعات درون خود دستگاه هیچ تفاوتی ندارن حتی تو بالا اومدن
                            اپل به علت ضرافت زیاد ایر قطعا نمیتونست از هارد مکانیکی استفاده کنه بنابراین یا باید از flash استفاده میکرد یا ssd که خوب معلومه سرعت flash جوابگو نسیت و دوم اینکه فرکانس cpu air 1.6 هست و پرو 724 2.7 پس اگه جابجایی ندارین در خرید پرو شک نکنید air بیشتر businessi هست

نظر

صبر کنید ..
                            X