اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد خرید آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Ipone 4

دوستان اگه گوشی رو جلوی چشمم روشن کرد اگه آنلاک باشه باید بدون هیچ حرکتی گوشی آنتن بده درسته؟؟؟؟
    ولی اگه خودشون آنلاک کرده باشن باید به کدی بگیره درسته؟؟؟
    ممنون میشم شما هم توضیح بدید

نظر

آیفون آنلاک فقط با اتصال به آیتونز فعال میشه و آنتن میاد ولی اگه لاک باشه با gevey sim که 1 قطعه سخت افزاری هست که بین سیم کارت و خشاب سیم گوشی قرار میگیره آنتن میاد . قصد تبلیغ ندارم دفینه در طبقه 6 علاالدین مطمئن هست بنده 3 تا خرید داشتم ازشون فقط کمی قیمت بالاتر میدن مثلا 10-20 تومن که به نظر من ارزشش رو داره !

نظر

نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
        آیفون آنلاک فقط با اتصال به آیتونز فعال میشه و آنتن میاد ولی اگه لاک باشه با gevey sim که 1 قطعه سخت افزاری هست که بین سیم کارت و خشاب سیم گوشی قرار میگیره آنتن میاد . قصد تبلیغ ندارم دفینه در طبقه 6 علاالدین مطمئن هست بنده 3 تا خرید داشتم ازشون فقط کمی قیمت بالاتر میدن مثلا 10-20 تومن که به نظر من ارزشش رو داره !
        دوست عزیز من شهرستانم
        پس من باید ببینم که موقع خرید طرف اون قطعه رو داخل گوشی نزاره دیگه
        همین ؟؟؟ اگه آنلاک فکتوری باشه باید چیکار کنه تا آنتن بیاد
        دقیق بگید لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط cyrus-72 نمایش پست ها
          دوست عزیز من شهرستانم
          پس من باید ببینم که موقع خرید طرف اون قطعه رو داخل گوشی نزاره دیگه
          همین ؟؟؟ اگه آنلاک فکتوری باشه باید چیکار کنه تا آنتن بیاد
          دقیق بگید لطفا
          آقا خواهشا این سوال منو جواب بدید لطفا

نظر

دپست عزیز گیوی سیم یک چیزی یه شکل سیمکارته یکم نازک تر که سیم کارت رو روش میذارن بعد اونو میذارن رو دستگاه این یک روش سخت افزاری برای انلاک کردنه و خیلی ها به کسانی که وارد نیستن از این راه کلک میزنن بهترین کار اینکه از جایی مطمئن بخرید نه الاادین حتی بعضی از افراد در بازار پاییتخت هم هستند که لاک میندازن بهترین راهشم همو که گفتم شما دستگاه رو روشن کن بعد از این که اکتیو شد و انتن اومد یک بار دکمه هوم رو بزن تا به صفحه سرچ بره ( اگه صفحه اول نباشه باید ۲ بار زد) کلمه cydia رو سرچ کن اگه موردی یافت شد بدون که دارت سرت کلاه میزارن چون اون جوری لاک خواهد بود ولی بازم میگم اگه ممکنه تا اسفد ماه صبر کنید و iphone4s رو بخرین که خیلی خیلی بالاتر از ایفون ۴ هست.

نظر

دسته شاید داشتن امکانات بیشتر وسوسه ات کنه گلکسی بگیری ولی هیچی لذت ایفون رو ندارههههه

نظر

Ipone 4

خوب تبریک میگم به سلامتی ios 5 هم که اومد و نصب کردید و..
                من فردا میرم بخرم اگه رفتم طرف گفت نمیدونم بده واست به ios 5 آپدیت کنیمو نمیدونم یا جیلبریک کنیم واز این جور حرفا من قبول نکنم دیگه؟؟؟؟
                همونطور هر ورژنی که تو جعبه هست بگیرم بیارم همینجا میتونم دیگه آپدیت و جیلبریک کنم؟؟؟؟
                سخت که نیست و مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟؟
                {{آقا جون مادرتون یه چیزی رو برام روشن کنید من گیج شدم الان ورژن جدید اوده باید آپدیت کنن دیگه این ریستور کردن دیگه چیه؟؟}}
                ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 12-10-2011, 11:41 PM

نظر

دوست عزیز منم مثه شما میخوام آیفون بگیرم.هیچیم ازش نمی دونم.امروز عضو این انجمن شدم.هرچی می خونم بیشتر گیج میشم.خیلی دنیای پیچیده ایه این آیفون:d
                  فعلا توی همه تاپیک ها تاپیک شما بیشتر از همه به دردم خورد چون دوستان یه کم سطح پایین حرف زدن

نظر

نوشته اصلی توسط m.najva نمایش پست ها
                    دوست عزیز منم مثه شما میخوام آیفون بگیرم.هیچیم ازش نمی دونم.امروز عضو این انجمن شدم.هرچی می خونم بیشتر گیج میشم.خیلی دنیای پیچیده ایه این آیفون:d
                    فعلا توی همه تاپیک ها تاپیک شما بیشتر از همه به دردم خورد چون دوستان یه کم سطح پایین حرف زدن
                    ببین عزیزم آیفون تو اوج سادگی پیچیدست ولی چیزی نیست که یاد نگیری مام که بهم نازل نشده همینجوری یاد گرفتیم واسه خریدش دوس داری بخر ولی قبل از انجام هر کاری رو گوشیت اول بپرس مثلا واسه جیلبریک یا برنامه بدی واست بریزن یا هرچی چون تنها گوشی که از نظر امنیت بالاست آیفونه.

نظر

من تصمیم گرفتم این هفنه برم بازار موبایل ایران و یه آیفون 16 گیگ بخرم.از چیزایی که تو این فروم خوندم اینطور برداشت کردم که حتما باید آنلاک فاکتوری باشه.جیلبریک کردن و نصب برنامه ها هم میدم خودش برام بریزه چون بار اولمه.ولی دیگه کم کم که راه بیوفتم آپدیت کردن برنامه ها و بقیه کارها خودم انجام میدم.دوستان توصیه ای دیگه ای ندارید به من بکنید قبل از خرید؟(فقط کاش سفیدشم بود)

نظر

نوشته اصلی توسط m.najva نمایش پست ها
                        من تصمیم گرفتم این هفنه برم بازار موبایل ایران و یه آیفون 16 گیگ بخرم.از چیزایی که تو این فروم خوندم اینطور برداشت کردم که حتما باید آنلاک فاکتوری باشه.جیلبریک کردن و نصب برنامه ها هم میدم خودش برام بریزه چون بار اولمه.ولی دیگه کم کم که راه بیوفتم آپدیت کردن برنامه ها و بقیه کارها خودم انجام میدم.دوستان توصیه ای دیگه ای ندارید به من بکنید قبل از خرید؟(فقط کاش سفیدشم بود)
                        خوبه بسلامتی آنلاک خوبه مشکلی پیش نمیاد منظور از کاش سفیدشم بود چیه اگه رنگش منظورته که هست
                        به پارت نامبر هم توجه کن که مال کدوم کشور هست

نظر

کسی کل پارت نامبرها رو با کشور سفارش دهنده رو یه جا نداره ؟
                          ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                          X