اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کانال تلگرام (ضروری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کانال تلگرام (ضروری)

سلام دوستان.

من سازنده (Creator) کانال تلگرام @thetwo هستم. دوستمو هم به عنوان مدیر (Administrator) اضافه کردم.
    من اکانت تلگراممو کامل حذف کردم. بعدش یه بار دیگه نصب و فعال کردم متاسفانه دیدم که دیگه به کانالم به عناون سازنده دسترسی ندارم. کلا هیچ امکان مدیریتی روی کانالم ندارم. به دوستم که admin هست گفتم، گفت که خودش جز ارسال مطلب توی کانال نمیتونه کاری کنه.

الان چکار کنم؟
    خواهشا کمک کنید.

دوستم میگه به عنوان Creator توی بخش مدیرای کانال هستم. ولی نوشته Name Hidden چون اکانتمو پاک کردم. الان که نصب کردم هیچ کاری نمیتونم بکنم. به عنوان یه عضو هستم

هرکی بتونه کمک کنه خیلی دمش گرم.

نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من سازنده (Creator) کانال تلگرام @thetwo هستم. دوستمو هم به عنوان مدیر (Administrator) اضافه کردم.
    من اکانت تلگراممو کامل حذف کردم. بعدش یه بار دیگه نصب و فعال کردم متاسفانه دیدم که دیگه به کانالم به عناون سازنده دسترسی ندارم. کلا هیچ امکان مدیریتی روی کانالم ندارم. به دوستم که admin هست گفتم، گفت که خودش جز ارسال مطلب توی کانال نمیتونه کاری کنه.

الان چکار کنم؟
    خواهشا کمک کنید.

دوستم میگه به عنوان Creator توی بخش مدیرای کانال هستم. ولی نوشته Name Hidden چون اکانتمو پاک کردم. الان که نصب کردم هیچ کاری نمیتونم بکنم. به عنوان یه عضو هستم

هرکی بتونه کمک کنه خیلی دمش گرم.
    شما Username رو بايد همون قبلي بذاري. در اين صورت دوباره Creator ميشي. الان يا يوزر نساختيد، يا يوزرتون با اكانت قبلي تون كه پاك كرديد فرق داره.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      شما Username رو بايد همون قبلي بذاري. در اين صورت دوباره Creator ميشي. الان يا يوزر نساختيد، يا يوزرتون با اكانت قبلي تون كه پاك كرديد فرق داره.
      یوزرمو تغییر دادم به همون چیزی که قبلا بود بازم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
        یوزرمو تغییر دادم به همون چیزی که قبلا بود بازم نشد
        منطقي نيست. بايد با اين كار دسترسي داشته باشيد. حتما يك جاي كار هنوز ناقص هست. [emoji848] مي تونيد توي اينترنت هم جستجو كنيد.

نظر

صبر کنید ..
        X