اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین شرکت ارایه دهنده adslدر تهران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بنده هم از های وب سرویس داشتم! هم از شاتل !
    ببینید های وب فوق العادست تو منطقه ما (سعادت آباد مرکز مخابرات سلمان فارسی) و فوق العاده ترافیک ارزونی داره ! سرعت دانلود هم بین ۱ مگ الی ۲ مگ هست اگر خط بکشه نهایت ۲ مگ !
    شاتل هم Art6 دارم که سرعتش خوبه اما واقعا نسبت به های وب سرعتی نداره!
    پینگ های وب هم افتضاح بود تا دو هفته پیش که الان عالی شده!
    پشتیبانیشون از ساعت ۱۲ شب به بعد نمی تونستید تماس بگیرید فوق العاده شلوغ بود ولی الان کاملا ازاد هستن و تعداد پشتیباناشون بیشتر شده!
    یه پیشنهاد دیگه هم دارم که USIM ایرانسل بگیرید، بسته سالانه 100 گیگ یا حالا بسته به مصرف در ماه! بعد از اتمام ترافیک شما دوباره قادر به خرید ترافیک هستید! (سرعت 4G با بهترین آنتن دهی ۲۰-۲۵ مگابیت یا 2.5 الی 3 مگابایت)
    واقعا سمت آسیاتک یا پارس آنلاین نرید که حجمتون خرده میشه هیچ! ساعات رایگان هم دیگه رو بورس نیست

نظر

من حوالی سعادت آباد هستم و از شبکه رسانه تهران استفاده می کنم. واقعا عالیه. سرویس 1 مگ ازشون دارام با 3 گیگ حج ماهیانه. سرعت دانلود روی 1 مگابایت فیکس میمونه. شبها هم یه کمی بالا پایین داره. اما شده شب تا صبح حدود 16 گیگ هم دانلود داشتم. واقعا عالیه و ازشون راضی ام. حدود 6 سالی میشه ازشون سرویس میگیرم.

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
        سلام دوستان طراحی و ساخت آشپزخانه
        میخواستم ببینم شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید ؟ فروش لمینت و پارکت فروش دیوارپوش و کفپوش دکور مغازه و دکور فروشگاه معماری داخلی قشنگترین دکوراسیون
        سرعتی که توی سایت نوشته چقدر هست و شما در عمل با چه سرعتی دانلود میکنید ؟ طراحی آشپزخانه فروش کاغذ دیواری طراحی نما طراحی فروشگاه و طراحی مغازه
        خودم آسیاتک رو انتخاب کردم حالا میخوام ببینم انتخاب خوبیه یا یه شرکت دیگر رو مد نظر بگیرم دکوراسیون منزل طراحی داخلی دوبلکس
        ممنون

شاتل بهترین هست
        ویرایش توسط xvhpdhacohi : https://i-phone.ir/forums/member/188799-xvhpdhacohi در ساعت 06-10-2015, 11:42 PM

نظر

سلام
          دوستانی که پارس آنلاین دارند ترافیک آپلود رایگان هست؟
          دانلود شبانه چه تایمی هست ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

آسیاتک دیروز جشنواره خوبی گذاشت و با توجه به ادعایی که کرده بود و نوشته حذف محدودیت سرعت در تبادل داخل شبکه یک کمی وسوسه کرد قیمت شم خوب بود ۶۰ گیگ ۶۰ تومن در سال

نظر

کسی نیست بدونه ؟

نظر

ز زدم پارس آنلاین میگه از 2 تا 7 صبح ، دو سوم حجم دانلود رایگانه ولی یک سوم دیگش از حجم ترافیکتون کم میشه

گفت دستور سازمان تنظیم مقررات ارتباطاط رادیوییه این جریان

فرضا از 18 گیگ ، 12 گیگ رایگانه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                  دانلود شبانه چه تایمی هست ؟

چون سرعت خيلي پايين ميومد تقريباً برداشتن! سرويس هاي 1 مگ و 2 مگ كلاً ندارن
                  فقط سرويس هاي 512 به پايين ، اون هم فقط به شرطي كه ماهانه 2 گيك اش رو گرفته باشي از ساعت 2 تا 7 صبح، بصورت يك سوم حساب ميشه ترافيك-رايگان كامل نيست
                  اگرچه اين مسأله باعث ناراحتي كاربراني شد كه قبلاً دانلود رايگان از ساعت يك تا شيش (بعداً دو تا هفت) داشتن ولي براي كاربراني كه دانلود رايگان نداشتن خيلي خوب شد، چون قبلاً اگه تو اون ساعات ميخواستي كار كني ، بايد سرعت خيلي پايين رو تحمل كني در صورتي كه ترافيك رايگان نبود ! (يعني همون آش نخورده و دهن سوخته)

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 09-10-2015, 11:57 AM

نظر

صبر کنید ..
                  X