اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طراحی Flat به iOS 7 می آید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] طراحی Flat به iOS 7 می آید

طراحی Flat به iOS 7 می آید

با توجه به خبر فوق، نظر خود را با ما در میان بگذارید.

به نظر من خيلي زيباتر و سريعتر ميشه . اي كاش اين طراحي فلت به رابط گرافيكى ايتيونز هم بياد.
    از منابع سيستم هم كمتر استفاده ميكنه

نظر

همین الان هم خیلی از بخش های ios به این طراحی تغییر شکل پیدا کردند
      به صورت مثال بخش music الان یک رابط کاملا flat و مینیمال داره
      همینطور بخش نقشه های اپل

در واقع تا پیش از این کمی تضاد در محصولات اپل وجود داشت. یک دیوایس با طراحی کاملا مینمالیسم اما یک سیستم عامل با طراحی اسکیومورفیسم که این دو تضاد آشکار با هم دارند

خوندن این تاپیک هم دور از موضوع نیست

http://www.i-phone.ir/forums/thread81270.html

نوشته اصلی توسط pouria_63 نمایش پست ها
      به نظر من خيلي زيباتر و سريعتر ميشه . اي كاش اين طراحي فلت به رابط گرافيكى ايتيونز هم بياد.
      از منابع سيستم هم كمتر استفاده ميكنه
      آیتونز همین الان یک طراحی مینیمال داره و خیلی بعید هست که تغییری کنه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان اگر این تغییر مهم انجام بشه به نظر من اپل کابر های خیلی زیادی که چندین ساله با اپل رشد کردن و بزرگ شدن رو از دست میده! من خودم یکی از افرادی هستم که نسبت به محصولات اپل تعصب خیلی زیادی دارم! ولی با این کار اپل، اگر از طراحی فلت خوشم می اومد می رفتم و نوکیا می خریدم! من فکر نمی کنم اپل درس خیلی مهمی که کوکاکولا از تعویض فرمول نوشابه هاش گرفت رو از یاد برده باشه!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

خدا نکنه همین طرح فلت ویندوز باعث دلزدگی من شده که تصمیم جدید دارم وارد سیستم مک بشم
          اگه IOS هم این روالو بگیره خیلی دلگیر کننده میشه و تقریبا یه نوع کپی برداری از windows هم حساب میشه

نظر

البته مقایسه ی نوشابه و سیستم عامل که همیشه با شخص در تعامل هستش، کمی فرد رو از واقعیت دور می کنه. حرف درستیه. همه به نوعی با طراحی کنونی خو گرفتیم. ولی "تغییر" ، چیزیه که همه منتظرش بودن. حالا بعضی ها ازش استقبال می کنن و بعضی ها هم ظاهر قبلی رو ترجیح میدن.

نظر

نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
              دوستان اگر این تغییر مهم انجام بشه به نظر من اپل کابر های خیلی زیادی که چندین ساله با اپل رشد کردن و بزرگ شدن رو از دست میده! من خودم یکی از افرادی هستم که نسبت به محصولات اپل تعصب خیلی زیادی دارم! ولی با این کار اپل، اگر از طراحی فلت خوشم می اومد می رفتم و نوکیا می خریدم! من فکر نمی کنم اپل درس خیلی مهمی که کوکاکولا از تعویض فرمول نوشابه هاش گرفت رو از یاد برده باشه!

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              بهتره یادمون باشه که کی قرار این طراحی رو انجام بده
              اصلی ترین طراح تاریخ شرکت اپل٬ جاناتان ایو
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                خدا نکنه همین طرح فلت ویندوز باعث دلزدگی من شده که تصمیم جدید دارم وارد سیستم مک بشم
                اگه IOS هم این روالو بگیره خیلی دلگیر کننده میشه و تقریبا یه نوع کپی برداری از windows هم حساب میشه
                پلت فرم فلتی که جانی ایو طراحی کنه رو با ویندوز فون مقایسه نکن.قرار نیست که چون میخواد فلت بشه شبیه ویندوز موبایل بشه.

نظر

به نظرم این تغییر میتونه خیلی خوب باشه
                  همینطور که روزبه جان مثال زدن برنامه موزیک که طراحیش نسبت به قبل خیلی عالی شده و به هیچ وجه شبیه برنامه های ویندوز نیست و فلت هست
                  همه برنامه ها این شکلی تغییر کنن عالی میشه

نظر

به نظر من می تونه تغییرات بسیار خوبی باشه، البته برای برخی که به طراحی های قبلی عادت کرده بودند ناخوشایند! خب بالاخره طراحی ها به کل عوض خواهند شد و ممکنه اوایل عادت کردن بهشون کمی سخت باشه، اما هر چی باشه جاناتان آیو به کارش وارد هست و طراحی ها بسیار عالی خواهند شد.

نظر

تغییر فونت اپل نشانه ی جالبی هست. پیش از آیفون ۵ اپل از فونت myraid pro برای دعوتنامه کنفرانس ها و حتی نوشتن اسم محصولات برروی جعبه و همه جا به کل استفاده می کرد. اما فونت جدیدی در آیفون ۵ استفاده شد که نازک تر است و حالا اینبار در بنر wwdc از این فونت استفاده شده است. احتمالا معنای خوبی داشته باشد ... !

نظر

صبر کنید ..
                      X