اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سه چراغه شدن xbox

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سه چراغه شدن xbox

سلام دوستان
    چند روز پیش بود که برای برادرم یه xbox خریدم
    پس از اون خبری راجع به سه چراغه شدن xbox شنیدم
    ولی کامل نفهمیدم یعنی چی
    یا اصلا دلیل سه چراغه شدن چیه
    و این که راجع به کپی خور شدن یه چیزی مثل جیلبریک خودمونه و خودم میتونم انجام بدم یا باید بدم بیرون این کار رو کنن؟

ممنون میشم توضیح مختصری لطف کنید

سه چراغه شدن xbox

دوست عزیز مدله ایکس باکس چیه ؟ اسلیم ارکید یا....
    موضوع سه چراغه شدن اینه که اگه شما طرز نادرست از دستگاه استفاده کنید این دستگاه سه چراغ قرمز میشه وقتی شما دستگاه رو روشن میکنین دور دکمه پاور چراغ سبز روشن میشه ولی اون موقع چراغ قرمز میشه
    در مورد بازی های کپی خور هم باید بگم فروشنده ها این کار رو می کنن و هزینه ای بین ۱۵ تا ۳۰تومن داره به هیچ وجه این کارو خودتون انجام ندید چون باعث میشه خدایی نا کرده دستگاه بن بشه و دیگه نشه ازش استفاده کرد اپدیت ها هم معمولا سه ماه یه بار میاد
    موفق باشید
    اینم بگم در مدل اسلیم سه چراغه شدن 99% بر طرف شده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

خوب دوست عزیز شما اول مدل اکس باکس را بگو تا بیشتر توضیح بدم .
      اگه اسلیم باشه که 3 چراغه نمی شه .
      مفهوم 3 چراغه : در xbox های قدیمی تر مدل فتها اونایی که برد فالکن داشتن یا هر بردی به جز جسپر داشتن بر اثر اتفاقاتی مثل نوسان برق و ... روی کنسول 3 چراغ قرمز نمایان می شد که علتش هم این بود که چیپ کارت گرافیک از روی مادربرد جدا میشد و گاهی هم فقط یک ارور گذری بوده که رفع می شدن .
      برای کپی خور کردن هم فقط ببرین مغازه اگه تازه کار هستین چوناگه اشتباه عمل کنید و dvdkey بدست نیاد درایوتون دیگه قابل استفاده نیست . خودم هم هنوز میدم بیرون برام کپی خور کنن
      ( ماکروسافت هر از گاهی آپدیت جدید می ده که بازی های جدید ( کپی ) اجرا نمی شن که با نصب lt+ ( کپی خور کردن دوباره ) این مشکل برطرف می شود )

نظر

Re: سه چراغه شدن xbox

من یه اکس باکس پرمیوم 20 گیگ قدیمی دارم 3 چراغ شد صفحه را سیاه نشون میده میشه کاریش کرد یا بیخیال بشم ?

نظر

سه چراغه شدن xbox

من زياد وارد نيستم و نميدونم مدلش چيه
          اين جعبه اش هستش
          از ويرجين خريدم
          ميشه بگيد كه طرز استفتده صحيح چيه كه سه چراغه نشيم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط H@/\/\ED نمایش پست ها

من زياد وارد نيستم و نميدونم مدلش چيه
            اين جعبه اش هستش
            از ويرجين خريدم
            ميشه بگيد كه طرز استفتده صحيح چيه كه سه چراغه نشيم ؟
            این اسلیم 250 گیگ با کینکت هستش شما ببرش بیرون اول ببینن که این کپی خور می شه یا نه چون یک سری از درایو ها هستن که فریموری واسشون عرضه نشده .
            که اگر باز نشده و نو هست واستون عوضش کنن
            فقط سرتون کلاه نره این مدل الان 1100000 تومان قیمت دارد

نظر

این مدل اسلیمه ۳ چراغه نمیشه
              اگه هم ایکس باکسی ۳ چراغه شد هزینش حدود ۴۰ تومن درمیاد تا جایی که میدونم. البته قیمت دو سال پیش
              شما نگران نباش، هر ۳ ۴ ساعت که بازی کردی یه ربع خاموشش کنی ۳ چراغه نمیشه. ولی نه اگه ۱۰ ۱۲ ساعت پشت سر هم بازی کنی شاید شد.

نظر

سه چراغه شدن xbox

ممنون از توجه همه دوستان
                بله من حدود ١٨٠٠ درهم پولش رو دادم
                البته چون به همراه اين يك ايپد 3rd g هم خريدم گفتن ميتونم به انتخاب خودم يكي از ابزار هاي جانبي رو با تخفيف و بردارم + دو تا بازي اصل با تخفيف
                حدود 60 درهم پول يه دسته رو دادم و دو تا بازي برداشتم كه قيمت اصلشون حدود ٢٠٠ درهم بود كه من براي هركدوم ٨٠ درهم دادم!
                تقريبا نيازي براي كپي خور كردم ندارم چون سه تا بازي رو خودش بود
                راستي تفاوت اسليم با ساير مدل ها چيه ؟

نظر

سه چراغه شدن xbox

ممنون از توجه همه دوستان
                  بله من حدود ١٨٠٠ درهم پولش رو دادم
                  البته چون به همراه اين يك ايپد 3rd g هم خريدم گفتن ميتونم به انتخاب خودم يكي از ابزار هاي جانبي رو با تخفيف و بردارم + دو تا بازي اصل با تخفيف
                  حدود 60 درهم پول يه دسته رو دادم و دو تا بازي برداشتم كه قيمت اصلشون حدود ٢٠٠ درهم بود كه من براي هركدوم ٨٠ درهم دادم!
                  تقريبا نيازي براي كپي خور كردم ندارم چون سه تا بازي رو خودش بود
                  راستي تفاوت اسليم با ساير مدل ها چيه ؟
                  اسلیم جدید ترین مدلی که ماکروسافت داده بیرون و تمام مشکلات قبلی مثل سه چراغه شدن رفع شده از نظر سایز از همه مدل ها کوچک تر هست و کلیداش لمسیه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                    این مدل اسلیمه ۳ چراغه نمیشه
                    اگه هم ایکس باکسی ۳ چراغه شد هزینش حدود ۴۰ تومن درمیاد تا جایی که میدونم. البته قیمت دو سال پیش
                    شما نگران نباش، هر ۳ ۴ ساعت که بازی کردی یه ربع خاموشش کنی ۳ چراغه نمیشه. ولی نه اگه ۱۰ ۱۲ ساعت پشت سر هم بازی کنی شاید شد.
                    درسته ولی اصلا 3 چراغه نمی شه باهاشم زیاد بازی کنید
                    من خودم تو لایو روزانه 10-12 ساعت یک نفس بازی میکنم

نظر

سه چراغه شدن xbox

باز هم سپاس از لطف همه دوستان
                      ممنون ميشم چند تا بازي مناسب براي رده سني ١٠ سال به بالاپيشنهاد كنيد
                      اصل بازي ها تو ايران موجوده
                      اگه اره قيمت ميانگين چنده؟

نظر

باز هم سپاس از لطف همه دوستان
                        ممنون ميشم چند تا بازي مناسب براي رده سني ١٠ سال به بالاپيشنهاد كنيد
                        اصل بازي ها تو ايران موجوده
                        اگه اره قيمت ميانگين چنده؟
                        خواهش میکنم .
                        بازی اورجینال که هرجایی بگردین پیدا نمیکنین منم تا به حال پیدا نکردم دنبالش بودم حتی پاساژ پایتخت هم نداره .
                        داخل جعبه خودش که 2 تا بازی اورجینال هست .
                        بازی برای این رده سنی زیاد وجود داره بستگی به سلیقه شخصی داره .
                        روی خود xbox هم family setting داره که اگر on باشه بعضی از صحنه های نامناسب بازی ها رو برای کودکان حذف میکنه .

نظر

صبر کنید ..
                        X