اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قیمت ارز و آینده خرید محصولات مختلف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قیمت ارز و آینده خرید محصولات مختلف

سلامی گرم خدمت همه بچه های گل انجمن

بچه ها می خواستم نظرتون رو بدونم در مورد قیمت الان ارز با این نرخ رشد تصاعدیش اصلا میشه امید داشت که محصولات ( حالا از همه نوعیش ) رو خرید ؟

با این وضعیت آیفون 5 و ..... رو باید تو خواب دید

نوشته اصلی توسط alireza72 نمایش پست ها
    سلامی گرم خدمت همه بچه های گل انجمن

بچه ها می خواستم نظرتون رو بدونم در مورد قیمت الان ارز با این نرخ رشد تصاعدیش اصلا میشه امید داشت که محصولات ( حالا از همه نوعیش ) رو خرید ؟

با این وضعیت آیفون 5 و ..... رو باید تو خواب دید
    امید داشتن به ویژگی های فردی بستگی داره
    مثلا برای کسی مثل من هیچ امیدی نمیشه داشت همین ها رو هم نفروشم شاهکار کردم
    اما خب واقعا به نظر من نمی ارزه برای ما
    نسبت به پارسال تقریبا ارز 2.5 برابر شده
    آیفون جدید رو هم نیازی نیست تو خواب ببینید بعد عرضه توی کشورای فقیر و بحران زده اروپا و آمریکای شمالی میتونید ببینید

نظر

این دیگه مونده به وضعیت درآمد شخص و اینکه شخص میخواد چه مقدار بودجش واسه محصولات اپل بذاره کنار. ولی اینو هم در نظر بگیرید کاش این شتاب فزاینده و صعودی ارز فقط بر محصولات اپل یا دیگر تکنولوژی ها بود چرا که باید متأسفانه تأثیراتش در تمام لوازم خوراکی و پوشاک و ... خواهیم دید

- - - - - - - - - -

این دیگه مونده به وضعیت درآمد شخص و اینکه شخص میخواد چه مقدار بودجش واسه محصولات اپل بذاره کنار. ولی اینو هم در نظر بگیرید کاش این شتاب فزاینده و صعودی ارز فقط بر محصولات اپل یا دیگر تکنولوژی ها بود چرا که باید متأسفانه تأثیراتش در تمام لوازم خوراکی و پوشاک و ... خواهیم دید

نظر

مرسي بچه ها .
        اره منم مي خوام همينو بگم كه كل محصولات تحت تاثيرن !!!!!
        يعني يه جورايي با هر وضع درأمدم كه باشي زور داره مثلا براي يه جنس ٧٠٠ - ٨٠٠ دلاري ، سه مليون پول بدي !!!!!!!

نظر

2 هفته فقط صبر کنید

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
            2 هفته فقط صبر کنید
            بعد از ۲ هفته دلار ارزون میشه ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

کلا وضعیت خرید اوضاعش بیریخت میشه فروشنده ها وضعشون با کاهش فروش اینطور قطعات رغبت کمتری به وارد کشور کردنش میکنن و همین طور وضع ادامه پیدا میکنه که ...
              امیدوارم وضعیت اقتصادی مردم و جامعه رو به اصلاح بره

نظر

نوشته اصلی توسط L073X
                کلا وضعیت خرید اوضاعش بیریخت میشه فروشنده ها وضعشون با کاهش فروش اینطور قطعات رغبت کمتری به وارد کشور کردنش میکنن و همین طور وضع ادامه پیدا میکنه که ...
                امیدوارم وضعیت اقتصادی مردم و جامعه رو به اصلاح بره
                من كه بعيد ميدونم فعلا به ضرر فروشنده ها باشه !!!
                وقتي طي يك روز با ٤٠٠ هزار تومن اختلاف يه يخچال مي فروشن ديگه وضع مملكت معلوم ميشه !!!!

نظر

صبر کنید ..
                X