اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیستم عامل هکرهای ناشناس حاوی فایل های مخرب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سیستم عامل هکرهای ناشناس حاوی فایل های مخرب

گروه هکر های Anonymous امروز از طریق یکی از حساب های کاربری خود بر روی توییتر اعلام کرد که نه تنها این سیستم عامل از طرف آنها عرضه نشده است بلکه این سیستم عامل پر از نرم افزارهای مخرب و ویروس میباشد.

به گزارش بخش خبر پرتال از پی سی وار، دیروز خبری بر روی اکثر وب سایت های آی تی دنیا تحت عنوان ”سیستم عامل مخصوص هکرهای ناشناس منتشر شد” قرار گرفت که ترجمه آن را در سایت قرار دادیم. این سیستم عامل که بر پایه لینوکس عرضه شده تا کنون بیش از ۲۰ هزار بار دانلود شده است و اعلام شد که تعدادی از نرم افزارها و ابزار هایی که این گروه برای انجام فعالیت های خود استفاده میکند را در اختیار شما قرار میدهد.

اما امروز خبر دیگری در این مورد بر روی وب سایت های خبری قرار گرفت که افراد زیادی بخصوص آنهایی که این سیستم عامل را دانلود و احتمالا نصب کرده بودند را بشدت نگران کرد.
    منبع:
    پرتال اشتراک امنیت و هک

سیستم عاملشون رو نصب کردم، یک ریمستر بسیار ساده از اوبونتو پر از تروجان :d

تمام برنامه های هک ایمیل و وای فای و فیسبوک و .... رو داره ، خوراک هکراس ولی اگر تروجان هاش نبودن خیلی بهتر میشد!

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      سیستم عاملشون رو نصب کردم، یک ریمستر بسیار ساده از اوبونتو پر از تروجان :d

تمام برنامه های هک ایمیل و وای فای و فیسبوک و .... رو داره ، خوراک هکراس ولی اگر تروجان هاش نبودن خیلی بهتر میشد!
      حالا شما خودت چطوری تروجانهارو شناسایی کردی ؟

چنین لینوکسی هست ، یکی از معروفتریناش اسمش BackTrack هست . :BackTrack Linux - Penetration Testing Distribution
      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 16-03-2012, 04:26 PM
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
        حالا شما خودت چطوری تروجانهارو شناسایی کردی ؟

چنین لینوکسی هست ، یکی از معروفتریناش اسمش backtrack هست . :backtrack linux - penetration testing distribution
        این بک ترک رو من هم زیاد شنیدم.یه بار دوستم جوگیر شده بود رفته یود آشیانه و خلاصه رفته بود دنبالش.
        البته آشیانه هم چند روز پیش هک شد!

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
        سیستم عاملشون رو نصب کردم
        این سیستم عامل مال اونا نیست:
        گروه هکر های Anonymous امروز از طریق یکی از حساب های کاربری خود بر روی توییتر اعلام کرد که نه تنها این سیستم عامل از طرف آنها عرضه نشده است بلکه این سیستم عامل پر از نرم افزارهای مخرب و ویروس میباشد.

نظر

صبر کنید ..
        X