اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا اپل؟

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا اپل؟

عرض ادب و درود به اعضای عزیز انجمن

اگر یک محصول اپل (انواع مک بوک - آیفون - آیپد - آیپاد - آی مک و ... ) را خریداری کرده اید،...
    لطفا بنویسید دلیل اصلی و یا دلایل شما برای خریداری و عضو خانوده اپل شدن چیست؟
    + همچنین میتوانید از مزیت اپل نسبت به دیگر برندها و یا سیستم عامل ها بنویسید.

با تشکر

پ.ن:
    قابل ذکر است نوشته های مفید شما در مواردی که در آینده نزدیک عنوان خواهد شد و با رضایت خود شما، مورد استفاده انجمن و انتشار خواهد بود.

به دلیل سادگی که داره .. در عین حال کاملا پیشرفته و حرفه ایه !
    اینجوری بگم که رضایت هر کسی رو بدست میاره .. کافیه 2 روز آیفون دست ِ طرف باشه .
    ویرایش توسط A M iN : https://i-phone.ir/forums/member/24364-a-m-in در ساعت 30-04-2011, 04:01 AM
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

به نظر من محصولات اپل اغوا کننده است، خیلی فم فتال است. دلایل زیادی هم دارد، یکی رنگش است
      اصلن تصور کردن اپل بدون رنگ سفید سخت است. سالها پیش وقتی استیو جابز آی پاد رونمایی کرد
      خیلی ها ایراد می گرفتند اینکه رادیو ندارد، رکوردر ندارد، ... ولی همه دنیا دیدند آی پاد چه فروشی کرد
      استیو جابز نمی رود ببیند ما چه چیزی احتیاج داریم، می رود می بیند ما چی آرزو می کنیم
      شما همین پد لمسی مک بوک ببینید، با دو انگشت، چار انگشت، کارهای مختلفی می کند، جادوگری می کند
      برای همین است محصولات اپل تک و بی نظیر و البته اغواکننده است
      من به استیو جابز لقب پیامبر دادم، اپل استورها هم نیایشگاه پیروان او است
      چون کسانی که از محصولات اپل استفاده می کنند کاربر عادی نیستند، آنها شیفته محصولات اپل و استیو جابز هستند.
      از پیامبر بودن استیو جابز همین بس که در کنفرانس های اپل همیشه فقط یک دست تی شرت سیاه و شلوار جین و کتانی به پا می کنند
      البته امیدوارم بعضی از دوستان خلط مبحث نکنند، اینجا داریم راجع به دنیای مدرن صحبت می کنیم و هنر مدرن
      در دنیای مدرن به دنبال معنای کلمات در دنیای ما قبل از مدرن نباشند.

نظر

من وقتی برای اولین بار ۳g رو دیدم باور کنید حیرت زده شدم بعد رفتم دنبالش اصلا یه چیز دیگه بود یه دنیای دیگه بود برای خودش من تا حالا بابت گوشی ۱ میلیون اینا برای هر گوشی *پول دادم مثلا برای N۹۵ و اینا اما وقتی آیفون رو دیدم هم خاص بود هم باحال . از اونجا عاشق آیفون شدم بعدشم یه آیپد گرفتم چون احساس می کردم یه دستگاه خاص هست من کلا دوست دارم همه وسایلم خاص باشه البته بگم چون من دانشگاهم قزوینه واسه همین من در هفته ۳روز باید برم قزوین برای درسم برای همین تو راه بهترین وسیله ای که باهامه همین آیپد هست هم کتاب می خونم هم اینترنت می رم هم مخ می زنم ولی بیشتر چون کتاب های درسیم رو به صورت pdf موجود بود ریختم و دارم استفاده می کنم. بعد هم یه مک بوک پرو گرفتم که الان باور کنید نزدیک هیچ دستگاهی نمی رم چون کارای می تونم بکنم با این مکم که با هیچ دستگاهی نمی تونم یه جوری معتاد محیطش شدم شما فرض کنید که می خواید از چهار انگشت استفاده کنید در ویندوز مگر اینکه تو خواب ببینید . بعدشم که یه آیفون ۴ گرفتم . چیزی که بیشتر از همه منو مجذوبش شدم این طراحیش بعد هم این کیفیت صفحه اش هست که بی نهایت فوق العادس . خلاصه هر چیزی که به صورت portable باشه که به درد همه مردم بخوره اپل تولید کرده و هر روز هم بهتر می شه .

نظر

من مهم ترین دلیلی که iphone رو گرفتم این بود که سالی یک مدل گوشی تولید می کنه و دلیل دیگه اینکه محدودیت هایی که بر روی سخت افزار و نرم افزار گذاشته به نظر من برای یک موبایل کاملاً لازمِ.
          در کل به نظرم سخت افزاریِ که روی همه چیزش فکر شده

نظر

اپل نسبت به سایر برند ها مزایای خیلی زیادی داره...اما به نظر من مهم ترین مزیت اینه که محصولات اپل هیچ وقت خسته کننده نمیشن!واقعا برنامه ها و لوازم جانبی محصولات اپل متنوع و بی نظیرن!بنابراین هیچ وقت محصولات اپل تکراری نخواهند شد!چه در ظاهر چه در باطن!:d

نظر

متفاوت بودن

نظر

چون محصولات اپل بسیار شیک، مدرن و کاملا متفاوت هستند

Think different
                Think Different has a lot of meanings for me

نظر

من به شخصه وقتی که آیفون 3G رو گرفتم تا چند ماه که اصلا نمیتونستم ازش استفاده کنم بعد هم یه چند ماه دیگه طول کشید تا با این سایت آشنا بشم و کم کم خیلی از مساءل رو فهمیدم.
                  اما مک
                  من چند سالی بود که حد اقل هفته ای 5 تا ویندوز عوض میکردم اما 2 سال قبل دیگه خسته شدم از این ویندوز عوض کردم و به اشتباه یه Pc دیگه خریدم اما اون هم با اینکه در زمانه خودش بهترین بود بعد از چند ماه به سمین خوردن افتاد تا پارسال که تصمیم گرفتم سیستم عاملم رو عوض کنم و بعد دنباله نصبه مک روی pc بودم وقتی هم که دیدم این کار تقریبا غیر ممکن هست قصد کردم مک بخرم که راحت بشم و بعد از چندین ماه مک رو خریدم و الان با اینکه ویندوز 7 رو روی pc نصب کردم و خیلی خرابه چند ماهی هست ویندوز عوض نکردم این برای من یه رکورد حساب میشه که دیگه حداقل بسیاری از وقت هایی که داشتم ویندوز عوض میکردم رو صرف گشت و گذار توی این سایت میگذرونم.
                  همون Think is diffrent

نظر

به نظر من توی محصولات اپل مثلا همین ایفونش یه چیز خاصی وجود داره که عجیب ادمو به سمت خودش میکشونه و ادم دوست داره هر جوری شده بره اخرین مدل ایفون رو بخره یا هر دستگاه دیگه ای رو
                    یا اینکه ایفون اولین گوشی ای بود که من دیدم توش شرکت سازنده بجای اینکه بیاد به دوربین و صدا و اینطور چیزا اهمیت بده اومده به اولین و مهمترین فاکتور تو گوشی ها یعنی سیستم عامل اهمیت داده
                    اپل همه ی محصولاتش شیک و بادوام هست و ادم از کار کردن با محصلات این شرکت هیچ وقت خسته نمیشه

نظر

چون کارکرد ساده داره و خسته کننده نیست بسیار زیبا و شیک تولید شده اند نو اوری دارند

نظر

سلام دوستان
                        من مدتهای مدیدی از طرفدارای پرو پا قرص سیمبیان بودم نرم افراز فارسی می کردم تم میساختم یعنی غرق در این سیستک عامل بودم که بعد یه مدتی وافعا برام تکراری شده بود چون سیمبین بر خلاف ios که اصلا نمی شه با هم مقایشه کردشون اصلا انعطاف پذیر نبود تم ها توی چهار چوب خاص نرم افزار هم همینطور تا اینکه یک روز یکی از دوستانم گوشی 3gs حودشو برای یه مدت به من داد که همون چند مدتی که این گوشی دستم بود باعث شد که وارد دنیای apple بشم و بعد از یه مدتی هم iphone 4 خردیم
                        فقط در یک کلام می تونم بگم که iphone گوشی ای هست هیچ وقت برات تکراری نمیشه و وقتی هم که آیفون داشته باشی هیچ وقت حوصلت سر نمیره چون سیستم عامل فوق العاده انعطاف پذیر و کارایی داره
                        و الان در حال حاضر بر حسب اتفاق من گوشی galllaxy 9000 سامسونگ رو هم دارم با سیستم عامل آندروید و باید اینو هم بگم که آندروید که این همه ازش تعریف میشه حالا حالا ها باید بدود تا به ios برسه که فکر هم نمی کنم که برسه

نظر

اپل همیشه معنی ابزارهای کامپیوتری رو دگرگون کرده و بهبود داده.
                          زمانی که همه از کیبورد استفاده میکردند اینترفیس گرافیکی با mouse همه چی رو عوض کرد.
                          وقتی تمام پخش کننده های موسیقی با شکلهای عجیب و غریب بازار رو سرگردون کرده بودند،آیپاد با یک شخصیت زیبا و شکیل و با کارایی سلیس و بسیار روان خودش، کیفیت موسیقی رو به همه عرضه کرد.جالب این بود که میتونستید به راحتی موسیقی رو با روش جدید اپلی که پرداخت به ازاء هر تک آهنگ با قیمت ثابت بود،بخرید.
                          اما آیفون.کنترل اون تنها با یک دکمه! انجام میشد.صفحه لمسیش خیلی نرم بود.سیستم عاملش یک ویندوز کوچک شده نبود،هویت خاص خودش رو داشت که این هویت برای یک موبایل طراحی شده.برنامه هاش با نظارت دقیق اپل همه زیبا و کاربردی هستند و شما همون زیبایی رو که تو طراحی مینیمال بدنه آیفون میبیند تو برنامه هاش هم میبینید.شما هیچ حرکت اضافه ای لازم نیست انجام بدید.همه چیز منظم و مرتب سرجاش چیده شده.جالب بود که آیفون میفهمید که شما دارید میچرخونیدش.سافاری یک مرورگر کامل برای موبایل بود نه یک مرورگر کامپیوتر که کوچیکش کرده باشن...خیلی چیزهای دیگه هست در محصولات اپل...که من رو به این نتیجه رسوند.اگر با خرید یک محصول بتونم به ادامه روند نو آوری کمک کنم حتما اون محصول رو از خلاقترین شرکت خواهم خرید...از اپل
                          People!There is no way in the middle...

نظر

1. شرط اول اعتبار محصولات اپل بود
                            2. زیبای در طراحی
                            3. رضایت کاربر از همه محصولات اپل
                            4. به روز بودن هر چه تمام تر محصولات
                            و ....

نظر

من فکر ميکنم که استيو با استفاده از دينش که بوداييِ،انرژي خاصي رو تو محصولاتش القا کرده که هرکي يه بار به محصولاتش دست زد ديگه نتونه از اين جادو و انرژي خلاص بشه و طلسم ميشه

نظر

صبر کنید ..
                              X