اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبلیغ تلویزیونی Galaxy S4 این بار نیز بر علیه آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ایبابا من گلکسی اس ۴ دوس دارم

نظر

برام جالبه که چطور سامسونگ میخواد از قابلیت S beam به عنوان سلاحی دربرابر اپل استفاده کنه
      S beam قابلیتی هست که وقتی دو گوشی اس ۴ رو به هم نزدیک می کنه میتونی عکس ها رو با هم به اشتراک گذاشت. این قابلیت ساده ترش رو سال ها پیش توسط اینفرا انجام میدادیم

در مقابل S beam اپل قابلیت photo stream رو داره که اصلا نیاز نیست دو تا گوشی رو به هم نزدیک کنی و در یک لحظه می تونی برای ده ها نفر این عکس رو به اشتراک بزاری و همه زیرش کامنت هم بدن

خیلی ها هنوز با قابلیت photo stream کار نکردن٬ سامسونگ از این بی اطلاعی کاربران می خواد استفاده کنه.
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

ولی من با دوستمون موافقم که ios7 باید چشمگیر باشه
        به سامسونگ کاری ندارم ولی وان یه چیز دیگه است

نظر

من كه گالكسي اس ٤ رو دوس دارم
          و اگه ايفون نبود ميرفتم اس٤ ميخريدم

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

قابلیت S Lagگالاکسی اس 4 هم معرفی شد...وقتی پردازنده از ضعیف به قوی سوییچ میکنه گوشی لگ(ق؟) میزنه...مبارکش...

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              برام جالبه که چطور سامسونگ میخواد از قابلیت S beam به عنوان سلاحی دربرابر اپل استفاده کنه
              S beam قابلیتی هست که وقتی دو گوشی اس ۴ رو به هم نزدیک می کنه میتونی عکس ها رو با هم به اشتراک گذاشت. این قابلیت ساده ترش رو سال ها پیش توسط اینفرا انجام میدادیم

در مقابل S beam اپل قابلیت photo stream رو داره که اصلا نیاز نیست دو تا گوشی رو به هم نزدیک کنی و در یک لحظه می تونی برای ده ها نفر این عکس رو به اشتراک بزاری و همه زیرش کامنت هم بدن

خیلی ها هنوز با قابلیت photo stream کار نکردن٬ سامسونگ از این بی اطلاعی کاربران می خواد استفاده کنه.
              خب روزبه راست میگه دیگه... کهن سالان تکنوبوژی (که ما باشیم)میدونیم که عدد گنده تر به معنای بهتر بودن نیست ...اپل همیشه سخت افزارش از رقبا پایین بوده .لی همیشه از همشون بهتر عمل کرده...
              سامسونگ میاد سروریس گیمینگ هاب رو استفاده میکنه در حالیکه ما گیم سنتر که 10 برابر از اون بهتره داریم... جالبه اگه به سایت هایی مثل نارنجی سر یزنی کاربرای سامسونگ Tap to Topکه با یه لمس اسکر.ل میشه بالای صفحه (همون قابلیتی که تو ایفون هم از زمان قرن حجر وجود داره) رو قابلیت اختصاسی میدونن!!! S Healthکه همشون اکسسوری هستند و خیلی قبل از این نایک برای ایفون همشون رو زده بود رو قابلیت اختصاصی میدوننتنها چیزی که من تو گوشی های سامسونگ خوشم میاد صفحه با کیفیتشون هست...
              جالبه اون نوار دور گوشیهای گالکسی هم که همه فکر میکنن الومینیومی هست از پلاستیک ساخته شده...
              و با ز هم من تو این تاپیک رد کسایی رو میبینم که قرار بود 2 سال پیش از انجمن برن و کوچ کنن اندرویید !!! البه الانم حرفشون همونه

نظر

سامسونگ بیشتر تمرکزش رو بذاره رو ساخت ماشین لباسشویی و مایکروفر.این کارا لقمه گنده تر از دهنشه.

نظر

صبر کنید ..
                X