اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iPhone 6 با صفحه 4.8 ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] iPhone 6 با صفحه 4.8 ای

iPhone 6 ساخته که با الهام گرفتن از مک بوک و trackpad نیاز به دکمه Home را برطرف کرده و می توان روی صفحه کلیک کرد.
    همین کار باعث می شود بتوان از اندازه بیشتری از صفحه استفاده کرد

ویرایش توسط TOHID8167 : https://i-phone.ir/forums/member/70589-tohid8167 در ساعت 15-03-2013, 09:51 PM

فعلا واجبتر از هر چیز برای iphone یک آپدیت اساسی برای ios هست. دیگه از دیدن آیکون های ثابت خسته شدم.

نظر

اگر یکم سیاست های اپل رو میشناختید میدونستید که این اتفاق حداقل تا 2 سال دیگه نمیفته.

نظر

تورو خدا از این پست های چیپ نذارید! مثلا اینجا انجمن تخصصی آیفون هست! ممنون
        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
        --------------------------------------------------------
        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نسل بعدی ایفون به احتمال زیاد 5s نام داره - و در ظاهر همون ایفون 5 هست با کمی تغییرات جزعی اما از لحاظ سخت افزار مطمعنن دو برابر قویتر از 5 ساخته میشه - اگه اپل یه دفعه بیاد یه صفحه نمایش 4.5 یا 5 اینچ بزاره دیگه اپل نیست که - مطمعن باشید صفحه نمایش ایفون بعدی همون 4 اینچ با همین کیفیت 5 هست - شاید در دو نسل بعد صفحه نمایش ایفون به بیش از 4 اینچ ارتقا پیدا کنه
          ویرایش توسط sajadteb : https://i-phone.ir/forums/member/86415-sajadteb در ساعت 16-03-2013, 02:23 AM

نظر

دوست عزیز من فکر می کنم این از روی طراحی هی سامسونگ و hTC کپی شده!
            بعدم آیفونی که این شکلی باشه همون بهتر که نباشه!

نظر

نوشته اصلی توسط sajadteb نمایش پست ها
              نسل بعدی ایفون به احتمال زیاد 5s نام داره - و در ظاهر همون ایفون 5 هست با کمی تغییرات جزعی اما از لحاظ سخت افزار مطمعنن دو برابر قویتر از 5 ساخته میشه - اگه اپل یه دفعه بیاد یه صفحه نمایش 4.5 یا 5 اینچ بزاره دیگه اپل نیست که - مطمعن باشید صفحه نمایش ایفون بعدی همون 4 اینچ با همین کیفیت 5 هست - شاید در دو نسل بعد صفحه نمایش ایفون به بیش از 4 اینچ ارتقا پیدا کنه
              دوست من موضوع تایپیک نوشته آیفون 6 و طبق روال بعدی آیفون بعدی 5s است و آیفون بعد از 5s میشه این آیفون

نظر

صبر کنید ..
              X