اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ابهاماتي كه همچنان در iOS باقيست!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

حرف imojtaba رو قبول دارم بخصوص قضيه رمزگذاري
    اين مدتي كه ios 6 جيلبريك نشده بود رو آيپدم حتي يك مورد اطلاعات شخصيم رو نزاشته بودم كه براي دستگاهي كه مال منه نه اپل، غير قابل قبوله
    يه شركت ميتونه هر محصولي كه دوست داره توليد كنه اما وقتي من به عنوان يك مشتري اون وسيله رو خريدم حق اون شركت نيست كه طرز استفاده من از دستگاهم رو كنترل كنه
    البته اين روال كار اپل هست
    چند مدت پيش بود پلاگين جاوا رو مك رو غير فعال كرد
    قبول دارم يه ريسك امنيتي بود اما من مشتري حاضر بودم اين ريسك رو اون لحظه قبول كنم تا اينكه موقعي به شدت بهش نياز داشتم دچار مشكل بشم
    اپل ميتونست يه پيغام بده و پيشنهاد بده غيرفعالش كنم نه خودش غير فعالش كنه

نظر

شاید بهتر باشه بعد از مدت گارانتی با ورود یک رمز که از اپل میگیریم دیوایس به نوعی باز بشه.
      به هر حال همه میدونیم که جیلبریک مخصوصا توی آیفون گاها باعث تولید گرما در مدارات میشه. (من خودم شاهد بودم ـ مخصوصا در مورد آیفون ۵ام) و همین فشار به سخت افزار ممکنه برای اپل در طول مدت گارانتی هزینه داشته باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط aidin594 نمایش پست ها
        نمیدونم چند نفر از طریق Evasi0n جیل بریک کردند. ولی رقم خیلی بالا بود. به نظر من اپل هر از چند گاهی به صورت عمدی امکان جیلبریک را در فیرمور های خود باز میگذارد تا بازار جیلبریک کنندگان (هر چند اندک) را داشته باشد.
        راستش من این جیلبریک آخریه رونپسندیدم! وقتی بعضی از تنظیمات Substrate رو دستکاری میکردم آیفون (۵) ام حسابی داغ میشد. شاید شما هم با این مساله مواجه بودید.
        فقط قریب به 10% از idevice های فروخته شده در جهان اقدام به جیلبریک آیفون در آخرین ورژن این نرم افزار کردن...
        بنابراین دلیل این عکس العمل اپل در مقابل این عده قلیل چه چیزی میتونه باشه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
          فقط قریب به 10% از idevice های فروخته شده در جهان اقدام به جیلبریک آیفون در آخرین ورژن این نرم افزار کردن...
          بنابراین دلیل این عکس العمل اپل در مقابل این عده قلیل چه چیزی میتونه باشه؟؟
          البته توی ارقام سود اپل ۱۰ درص همچین کم هم نیست. در ثانی در کشوری مثل آمریکا سودها در حد ۲ در صد ۵ درصد هستش نه مثل اینجا که خودتون بهتر میدونید.

نظر

يكي از ابهاماتي كه خيلي برام عجيبه اينه كه همه زندگي ما بعد از خريد ديوايس iOS يا اندرويد در دست صاحبان شركت هاست...
            واقعا چطور متوجه نميشه كه دستگاه ما جيلبريك هست و آيكوني به نام Cydia در اون قرار داره و اون را بلاك نميكنه؟!
            يا وقتي كه ما با دستگاه جيلبريك شده به اپ استورش وصل ميشيم يعني اينقدر عقب افتاده هست كه نبينه اين همه كارهاي عجيب و غريب روي ديوايس ما اتفاق افتاده؟!
            واقعا بعضي وقتا به همه چي بايد شك كرد!
            ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 16-02-2013, 09:03 PM دلیل: اصلاح دو بار ارسال پست

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
              يكي از ابهاماتي كه خيلي برام عجيبه اينه كه همه زندگي ما بعد از خريد ديوايس iOS يا اندرويد در دست صاحبان شركت هاست...
              واقعا چطور متوجه نميشه كه دستگاه ما جيلبريك هست و آيكوني به نام Cydia در اون قرار داره و اون را بلاك نميكنه؟!
              يا وقتي كه ما با دستگاه جيلبريك شده به اپ استورش وصل ميشيم يعني اينقدر عقب افتاده هست كه نبينه اين همه كارهاي عجيب و غريب روي ديوايس ما اتفاق افتاده؟!

- - - - - - - - - -

دقیقا درسته...اپل دقیقا میدونه هر دستگاهی جیل بریک هست یا نه....چه برنامه هایی روشه.....و کلا تمام داستان هر دستگاهی رو دقیقا میدونه.....منتها خودش رو زده به نفهمی.....و واقعا هم خیلی جالبه این رفتار اپل.

نظر

واقعا بررسي عالي بود و بيان حقيقت البته براي جيلبريك اگه سورس هاي مطمئن و تويك هاي اصلي استفاده بشه و قبل از نصب تويك از سازگاري اون با ورژن اي او اس اطمينان حاصل بشه و در تعداد تويك نصب شده زياده روي نشه و فقط چيز هاي معروف و ضروري كه واقعالذت كار با اي او اس رو يه مرحله ارتقا بده استفاده بشه نه تنها مشكلي ايجاد نميكنه بلكه كار با سيستم بسيار لذت بخش تر ميشه و دلپذير

- - - - - - - - - -

واقعا بررسي عالي بود و بيان حقيقت البته براي جيلبريك اگه سورس هاي مطمئن و تويك هاي اصلي استفاده بشه و قبل از نصب تويك از سازگاري اون با ورژن اي او اس اطمينان حاصل بشه و در تعداد تويك نصب شده زياده روي نشه و فقط چيز هاي معروف و ضروري كه واقعالذت كار با اي او اس رو يه مرحله ارتقا بده استفاده بشه نه تنها مشكلي ايجاد نميكنه بلكه كار با سيستم بسيار لذت بخش تر ميشه و دلپذير

نظر

صبر کنید ..
                X