اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خبر غیر رسمی فروش 52 میلیون آیفون در سه ماهه آخر 2012

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خبر غیر رسمی فروش 52 میلیون آیفون در سه ماهه آخر 2012

.
    چند روز پیش خبری داشتیم در مورد کاهش سفارش اپل برای قطعات آیفون که به دنبال این خبر سهام اپل هم مقداری افت کرد.
    اما امروز خبر امیدوارکننده ای از اپل اینسایدر منتشر شده...

سایت appleinsider مدعی شده که اپل در سه ماهه آخر 2012 فروش 52 میلیون آیفون رو تجربه کرده که در نوع خودش یه رکورد محسوب میشه. اگر به آمار فصل قبل نگاه بندازیم شاهد جهش 93 درصدی و نسبت به فصل مشابه در سال 2011 شاهد جهش 41 درصدی خواهیم بود. براساس این گزارش از این تعداد 35 میلیون مربوط به آیفون 5 و 9.5 میلیون دستگاه 4s و 7.3 میلیون دستگاه مربوط به آیفون 4 است.

اگرچه این خبر رسمی نیست و باید منتظر کنفرانس مالی اپل باشیم اما اگر این خبر صحت داشته باشه (که امیدوارم صحت داشته باشه) نشون میده هنوز شوالیه محبوب ما توان پرچمداری بازار پر رقیب اسمارت فون ها رو داره.
    از طرفی اگر این خبر رو در کنار خبر کاهش سفارش قطعات بگزاریم شایعات مربوط به عرضه زودتر از موعد آیفون بعدی و ارائه چند آیفون قوت میگیره.
    بخصوص بخش مربوط به صفحه آیفون.

به نظر شما امکان نداره آیفون 4s با استایل جدید برای تصرف بازارهای چین و هند عرضه بشه یا آیفونی بزرگ تر رو ببینیم؟
    به نظر من حداقل احتمالش رو می تونیم در نظر بگیریم.

منبع خبر:
    ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 17-01-2013, 02:19 AM

اضافه کنم براساس همین پیش بینی اپل در این سه ماه 23 میلیون آیپد فروخته که 9.3 میلیون اون مربوط به آیپد نسل چهارم و 8.2 مربوط به آیپد مینی هست.
    که اگرچه افزایش 49 درصدی رو تجربه میکنه اما از پیش بینی هایی که قبلا میشد کمتره.
    بخصوص که الان اپل در شاخه 7 اینچی ها هم یک محصول داره و انتظار فروش کلی بیشتری از اون میرفت. یکی از دلایل این امر قیمت بالای آیپد مینی و صفحه نمایش نه چندان خوب اون هست.

نظر

من كه ميگم 60ميليون فروخته 6روز ديگه معلوم ميشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
      X