اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مسدود کردن جاوا توسط اپل در سیستم های عامل مک نسخه های 10.6 و بعد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    شک نداشته باش که اگر این مورد خلاف قوانین بود٬ خیلی ها دوست دارن پای اپل رو به دادگاه بکشونن
    من برعکس تو فکر می کنم. به نظر من اگر قراره یک رخنه امنیتی در مک من باشه نه وظیفه من هست که اون رو ببنیدم نه حتی وظیفه من هست که از اون اطلاعی داشته باشم و ۱۰۰ درصد اپل وظیفه حفظ امنیت رو داره
    جاوا یکبار در اوایل ژانویه و یکبار در اواخر ژانویه برای چند روز بلاک بود که اپل آپدیت امنیتی رو داد. اگر غیر از این بود شاید میلیون ها کامپیوتر مک آلوده میشد و اونوقت مقصر کی بود؟ اپل

ما که با خودمون تعاروف نداریم. من و تو وقتی پول میدیم که مک میخریم یا دیوایس مبتنی بر ios می خرید خودمون این رویه رو انتخاب می کنیم
    تو ios کاملا اپل تصمیم میگیره که شما چه اپلیکیشنی رو بتونید نصب کنید یا خیر
    کسی که ios میگیره باید بدونه با چه محیط بسته ای طرف هست. برای مک هم همینجور وگرنه میره سمت آندروید و لینوکس

وگرنه اگر قرار بود خودمون با تک تک ویروس ها قرار بود وارد جنگ بشیم خوب از ویندوز سمت مک نمیومدیم
    در این موارد خاص که مربوط به امنیت میشه من کاملا با سیستم مونیتورینگ موافقم چون نمی خوام یه روز که از خواب پاشدم ببینیم چند هزار دلار به بانک بدهکارم اونم بخاطر یک رخنه امنیتی جاوا که کسی به اطلاعات کارت اعتباری من دسترسی پیدا کرده
    رو اون جمله ای که قرمز کردم باهات موافق نیستم , چون مشکل از برنامه مربوط به یه شرکت دیگه هست اما در کل چون رو کل سیستم تاثیر میذاره و جمله آخرت که به اندازه کافی قانع کننده هست قبول می کنم درسته حرفت
    ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 09-03-2013, 01:03 AM

نظر

صبر کنید ..
    X