اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جيلبريك از سياستهاي اپل هست !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با تشکر از دوستان خواهشا از واژه ی جیل برای جیلبریک استفاده نکنید چون کاملا معنیش فرق داره !
    به نظر من که فوقش ای او اس 6 هم جیلبریک بشه ولی دیگه از ای او اس 7 یا 8 فکر نکنم دیگه بتونن جیلبریک بشه !!! چون به قول pod2g افراد خیلی کمی وجود دارن که علم این کار رو دارن و یه نکته دیگه هم با توجه به خرید کمپانی امنیتی اوتون تک توسط اپل امنیت سیستم های اپل بشدت افزایش پیدا میکنه و واقعا فکر نکنم 2 یا3 سال دیگه بشه جیلبریک کرد به خاطر همین به شما توصیه میکنم تا حد امکان وابستگی خودتون به برنامه های سیدیا رو کاهش بدین من خودم وقتی رو ای او اس 4 بودم حدود 100 تا تویک از سیدیا نصب میکردم ولی حالا تو این مدت سعی کردم جیاگزین هایی رو برای برنامه های سیدیا از اپ استور پیدا کنم و تعداد تویک های مورد نیازم رو به حدود 5 تا کاهش بدم که اونم ایناس :
    nc seting- dashboard x - clockify- weekill bakground-ask to send sms
    ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 01-10-2012, 02:23 PM

نظر

جيلبريك از سياستهاي اپل هست !

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
      با تشکر از دوستان خواهشا از واژه ی جیل برای جیلبریک استفاده نکنید چون کاملا معنیش فرق داره !
      به نظر من که فوقش ای او اس 6 هم جیلبریک بشه ولی دیگه از ای او اس 7 یا 8 فکر نکنم دیگه بتونن جیلبریک بشه !!! چون به قول pod2g افراد خیلی کمی وجود دارن که علم این کار رو دارن و یه نکته دیگه هم با توجه به خرید کمپانی امنیتی اوتون تک توسط اپل امنیت سیستم های اپل بشدت افزایش پیدا میکنه و واقعا فکر نکنم 2 یا3 سال دیگه بشه جیلبریک کرد به خاطر همین به شما توصیه میکنم تا حد امکان وابستگی خودتون به برنامه های سیدیا رو کاهش بدین من خودم وقتی رو ای او اس 4 بودم حدود 100 تا تویک از سیدیا نصب میکردم ولی حالا تو این مدت سعی کردم جیاگزین هایی رو برای برنامه های سیدیا از اپ استور پیدا کنم و تعداد تویک های مورد نیازم رو به حدود 5 تا کاهش بدم که اونم ایناس :
      nc seting- dashboard x - clockify- weekill bakground-ask to send sms
      اين دقيقا همون سياستيست كه گفتم اپل شما را وابسته كرد و جيلبريك رو هم براي شما فراهم كرد حالا شما عادت به ديوايس كردي و اپل تا جايي كه ديوايس خود رو در تمام جهان مثل ويندوز بش عموميت بخشيد شايد اون زمان بياد و از عرضه جيلبريك جلوگيري كنه كه اين كار ساليان زياد رو به نظر من ميطلبه و حالا حالا ها جيلبريك جا داره

نظر

ايا اپل كه بدون فهميدن كاربر جاوا رو تو سيستم مك بلاك ميكنه واقعا قادر نخواهد بود كه گوشيهايي كه جيلبريك هستند رو بلاك كنه ؟ ١٠٠٪ گوشيهايي كه جيل هست رو ميشناسه و اين توانايي رو هم داره ، پس اگر اين كار رو نميكنه پس موافق جيلبريك هست و ميشه اونو به حساب اين اورد جيلبريك يكي از سياستهاي اپل هست

نظر

همينكه آيتونز فريمورهاي پايينتر رو قبول ميكنه واسه دانگرد خودش دليل كافي ميتونه باشه واسه اينكه اپل خودش موافق جيلبركه .اگه نه نميتونستن كاري بكنن كه غير از فريمور آخر ديگه هيچ فريموري رو قبول نكنه ؟

نظر

صبر کنید ..
          X