اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون هنگ کنگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون هنگ کنگ

با سلام

خواستم ببینم خبری هست که آیا آیفون های هنگ کنگ آنلاک هستن یا نه ؟

برا من هنگ کنگه و انلاک هستش
    تا اونجایی که من اطلاع دارم انلاک هستن

نظر

خودم هم تا حالا هر چی هنگ کنک دیدم آنلاک بوده فقط خواستم ببینم رسمی اپل استورش چی گفته . چون قیمت هاش هم نشون دهنده ی آنلاک بودنش هست
      ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 22-09-2012, 08:42 PM

نظر

أمير حسين جان قيمتش چه جوري ٦٤ گيگش؟

نظر

تقریبا با آمریکا یکی هست . قبلا که بررسی کرده بودم هنگ کنگ پایین ترین قیمت رو میداد ولی خب ظاهرا الان فرق کرده . و مساله اصلی این هست که ارزش پول ما پایین اومده ، زیاد کشور ها با هم فرقی ندارن

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
            تقریبا با آمریکا یکی هست . قبلا که بررسی کرده بودم هنگ کنگ پایین ترین قیمت رو میداد ولی خب ظاهرا الان فرق کرده . و مساله اصلی این هست که ارزش پول ما پایین اومده ، زیاد کشور ها با هم فرقی ندارن
            ممنون ،خبر داري بدوني مالياتش چه جوري چون الآن أمريكا بدون ماليات ٨٤٩$ با ماليات ميشه تقريبا ٩٠٠$

نظر

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

فک کنم جوابمو گرفتم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
              ممنون ،خبر داري بدوني مالياتش چه جوري چون الآن أمريكا بدون ماليات ٨٤٠$
              هنوز قیمت همه مدل ها رو نگفتن و هنوز حتی فروش آنلاین هم شروع نشده .
              این لینک بیشتر کمک میکنه بهتون
              http://store.apple.com/hk/browse/hom.../family/iphone

نظر

دلیل گرونی هم اگه درست متوجه شدهباشم در فروش آنلاین همین هست که اپل گفته چون در فروش آنلاین شما میتونید اون رو همه جا و از هر سیم کارتی استفاده کنید به این شکل هست

نظر

صبر کنید ..
                X