اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال در مورد محصولات اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال در مورد محصولات اپل

سلام نمیدونم موضوع رو جای درستی مطرح کررم یا نه

من می*خواستم بدونم دقیقا فرق بین airport express و airport extreme چیه؟ چه استفاده هایی می*شه ازشون کرد؟

time capsule اپل جز بکاپ گرفتن کار دیگه ایی* می*کنه؟

روی mac mini می*شه ویندوز نصب کرد؟

در مورد سوال سومتون باید بگم که بله میشه روش ویندوز نصب کرد.

نظر

دوسته عزیز

نوع اکسپرس فقط اینترنت ده تا کامپیوتر رو می تونه ساپورت کنه ولی نوع اکستریم تا 50 تا کامپیوتر اعم از مک قدیم و جدید را ساپورت میکنه.
      تا اونجایی که سواد من یاری میکنه وظیفه اصلی همون بک آپ گرفتن هست ، البته اگه چندتا دیوایس داشته باشید از همشون بک آپ میگیره و نیازی به بک آپ تک تک نیست.
      سوال سوم رو هم که دوستمون پاسخ دادن.

نظر

مرسی دوستان
        در مورد سوال ۱ بیشتر توضیح میدین که چیکار میشه باش کرد؟

نظر

براي سوال time capsule بايد بگم كه علاوه بر بكاب گيري،مثل يه هارد اكسترنال wireless هم عمل ميكنه

نظر

یه چیز دیگه که متوجه شدم اینه که time capsule کار اون ۲تای دیگه رو هم انجام میده درسته؟
            من واقعا موندم کدوم بهتره؟؟extreme or express
            ویرایش توسط mihanclub : https://i-phone.ir/forums/member/544-mihanclub در ساعت 14-08-2012, 03:27 AM

نظر

کسی نبود؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
                یه چیز دیگه که متوجه شدم اینه که time capsule کار اون ۲تای دیگه رو هم انجام میده درسته؟
                من واقعا موندم کدوم بهتره؟؟extreme or express
                اگه مسایل مالی براتون مهم نیست extreme

نظر

Express جديد اومده اونم تا ٥٠ تا دستگاه رو جواب ميده. USB داره ولى فقط پرينتر وصل ميشه بهش. همينطور خروجى صدا هم داره تا به صورت wireless صدا رو به دستگاه پخش صدا وصل كنى.
                  Extreme مثل قبليه. با اين فرق كه به خروجى USB، هارد هم وصل ميشه كه wireless ميتونى ازش استفاده كنى. خروجى صدا هم نداره.
                  Time capsule هم روش ٢ يا ٣ ترابايت هارد داره كه واسه بكاپ يا مثل يه هارد ساده ازش استفاده ميشه كرد.

نظر

صبر کنید ..
                  X