اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تصاویری از ای فون 5 ( با بدنه فلزی )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تصاویری از ای فون 5 ( با بدنه فلزی )

عکس های از ای فون 5 اپل توسط مهندسی که در یکی از کارخانه های تولید ای فون در چین کار میکنه به بیرون درز پیدا کرده ...

اولین نکته ی که در این عکس ها مشاهده می شود مشابه بودن ای فون نسل بعد نسبت به ای فون 4 و 4 اس می باشد

در این عکس ها همچنین نشان داده می شود که عرض ای فون نسل بعدی مشابه ای فون 4 اس است در حالی که طول این ای فون بیشتر شده است در نتیجه چیزی که که از این عکس ها مشاده می شود ای فون بعدی اپل دارای طول بیشتر می باشد ( صفحه نمایش بزرگتر می شود البته فقط طولی )

همچنین گفته می شود که بدنه پشتی ای فون کاملا از فلز ساخته شده البته با توجه به شایعات قبلی و همچنین مشاهده عکس که در اون قسمت پشت گوشی به سه بخش تقسیم شده به احتمال بسیار زیاد بخش وسطی از فلز و دو بخش دیگر از مواد دیگری ساخته شده باشن ...[/FONT]

منابع :

Claimed ‘iPhone 5 engineering samples’ show physical mockup of rumored next-generation iPhone design | 9to5Mac | Apple Intelligence

iClarified - Apple News - Purported 'iPhone 5' Engineering Samples Leaked? [Photos]
    ویرایش توسط saeed70 : https://i-phone.ir/forums/member/23898-saeed70 در ساعت 11-07-2012, 02:23 PM

من توی کارگاه فلزکاری میتوانم در عرض 2 ساعت از یک ورق آلومینیومی یک چنین چیزی که در عکس دیده میشود را درست کنم...البته من کارم قالبسازی است ولی دلیل نمیشود که آیفون 5 این شکلی باشد در ضمن در زمینه پروسه طراحی نمونه را با پودر و لیزر یا ژلاتین مخصوص که با یک اشعه بعدا سفت میشود درست میکنند نه با آلومینیوم!!

نظر

البته اینا همش شایعست!

نظر

انگار دو سال هم استفاده شده. پر از خط خش هست.

نظر

حالا جلوش چرا فلزیه این عکسه؟ دی:
          گوشی با این حساب بیمه هستش واسه کارای دیگه هم میشه ازش استفاده کرد

نظر

این طراحی فقط مال چینی هاس. طراحی اپل قطعاً شکیل خواهد بود.

Boycott Google

نظر

صبر کنید ..
            X