اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپل در تلاش برای توقف عرضه گلکسی اس 3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپل در تلاش برای توقف عرضه گلکسی اس 3

اپل ادعا می*کند که محصول جدید سامسونگ - گلکسی اس 3 - دو ویژگی نرم*افزاری خود را از ثبت اختراع این شرکت ربوده است.

به گزارش سافت گذر ؛ روز سه شنبه، اپل درخواست دستور مقدماتی در مقابل عرضه محصول آینده سامسونگ را خواستار شد.

ادعای اپل در ادامه شکایت از محصول قبلی سامسونگ با نام گلکسی نکسوس است که این شرکت آن را متهم به شکستن حق کپی رایت و قانون ثبت اختراع اعلام کرده بود.
    شرکت اپل اعلام کرد : دو ویژگی مورد اختلاف این شرکت و سامسونگ در مورد گوشی هوشمند "Galaxy Nexus" در مورد گلکسی اس 3 هم وجود دارد و لذا باید تا زمان حل اختلاف، انتشار این محصول جدید سامسونگ متوقف شود.

یکی از این دو ثبت اختراع مربوط به ویژگی است با نام " سیری " که اپل معتقد است که گلکسی اس 3 ویژگی " s voice" خود را از آن کپی کرده است.
    گفتنی است که گلکسی اس 3 در 29 می در انگلیس عرضه شده و قرار است در 21 ژوئن در آمریکا هم عرضه شود.
    سخنگوی شرکت اپل اعلام کرد : آنچه واضح است که محصولات تولیدی اخیر سامسونگ تفاوت محسوس و قابل توجهی با محصولات این شرکت؛ یعنی آیفون و آیپد هم از جهت شکل و قیافه و هم از جهت سخت افزار ندارند.
    وی تاکید کرد : چنین کپی رایت فاحش و بی*معنی و بی*ملاحظه*ای درست نیست و اشتباهی بزرگ است. ما نیازمند به حفاظت از مالکیت معنوی اپل در مقابل شرکت*هایی که ایده*های ما را به سرقت می*برند، هستیم.

سامسونگ واقعا شورش رو درآورده... اندازه ملخ هم خلاقیت به خرج نمیده ... همش کپی کردن ویژگی های برتر دیگر برندها!!!! اینم نوعی دزدی آشکار از ساعت ها وقت و هزینه چندین انسان که بر روی پروژه siri فعالیت میکنند!

نظر

من نمیدونم دیگه گوشی رو اینا چجوری باید بسازن که اپل شکایت نکنه ، از نظر ظاهر خوب همه گوشیای هوشمند همین شککل رو دارن برنامه های شبه سیری هم قبلا بوده

Sent from my iPad using Tapatalk
      ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 07-06-2012, 10:34 PM

نظر

حیف اپل وقت خودشو میذاره واسه اینا
        اینا دفعه اولشون که نیست کپی کردن

نظر

بابا از وقتی با اپل آشنا شدم همش در حال تلاش مبارزه با سامسونگ بوده آخرش هم هیچ کاری نکرد که هیچ بلکه بدتر هربار سامسونگ یک تبلیغ علیه اپل میده و به صورت علنی توهین میکنه

نظر

من تعصب خاصی روی اپل یا برند های دیگه ندارم اما اینکه درست بعد از عرضه سیری توسط اپل ویژگی کاملا مشابهی برای گوشی سامسونگ عرضه شده شک برانگیز هست. چرا پروژه ای مثل سیری تا قبل از این توسط سامسونگ رونمایی نمیشد. اون برنامه های فرمان صوتی رو مثال نزنید که اصلا قابل قیاس با سیری نیستند. از طرفی احساس میکنم اگر اپل خیلی بخواد به برند های دیگه گیر بده خودش هم یه روز با مشکل مواجه میشه چون بالاخره اپل هم یه جایی مجبور میشه از روی برند های دیگه کپی کنه. نمیشه گفت چون من ماشین 4 چرخ میسازم بقیه نباید 4 چرخ بسازن.

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              من نمیدونم دیگه گوشی رو اینا چجوری باید بسازن که اپل شکایت نکنه ، از نظر ضاهر خوب همه گوشیای هوشمند همین شککل رو دارن برنامه های شبه سیری هم قبلا بوده

sent from my ipad using tapatalk
              شما اگه فک میکنی همه گوشیای هوشمند از اول همیجوری بودن به گوشیای سال 2007 قبل از عرضه آیفون یه نگاهی بنداز که هوشمنداش چجوری بودن الان چجورین...
              مشکل اپل با این شرکتا اینه که همه منتظرن اپل جاده بازکنشون بشه و یک چیزی رو جا بندازه...بعد اینها بدون ریسک برن و سود ببرن
              People!There is no way in the middle...

نظر

این مهم نیست که سامسونگ اومده سیستم کنترل صوتی را برای گوشی خودش گذاشته این مهمه که این سیستمش هیچ نو آوری نداره تقریبا فقط اسمش عوض شده...

نظر

به نظر من اون چیزی که الان مهمه اینه که گالاکسی 3 شاهکاره سامسونگه و تا الان گوشی به این خوبی نداشته و مهم تر از اون اینه که وقتش رسیده اپل یه تکونی به خودش بده و دوباره با نسل جدید ایفون دنیارو متحول کنه چون این سامسونگ خیلی زرنگه و گذاشته تو اکتبر note2 رو معرفی کنه که همزمان با ایفون جدید باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
                    به نظر من اون چیزی که الان مهمه اینه که گالاکسی 3 شاهکاره سامسونگه و تا الان گوشی به این خوبی نداشته و مهم تر از اون اینه که وقتش رسیده اپل یه تکونی به خودش بده و دوباره با نسل جدید ایفون دنیارو متحول کنه چون این سامسونگ خیلی زرنگه و گذاشته تو اکتبر note2 رو معرفی کنه که همزمان با ایفون جدید باشه.
                    خیلی گوشی شاهکاریه ! مخصوصا اندازه گوشی . ۴.۸ اینچ گوشی شاهکار خلقته دیگه ! دیگه وقتش رسیده که اپل به خودش یه تکونی بده یک گوشی ۶ اینچی ۴ هسته ای بسازه. خیلی هم خوب تقلید میکنه رو دستش نیست واقعا شاهکاره .

واقعا اینا شاهکاره دوست من ؟

دیزاین گوشی قابلیت هاش این همه تقلید کردنش. کدوم یکیش؟
                    ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 07-06-2012, 11:32 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
                      شما اگه فک میکنی همه گوشیای هوشمند از اول همیجوری بودن به گوشیای سال 2007 قبل از عرضه آیفون یه نگاهی بنداز که هوشمنداش چجوری بودن الان چجورین...
                      مشکل اپل با این شرکتا اینه که همه منتظرن اپل جاده بازکنشون بشه و یک چیزی رو جا بندازه...بعد اینها بدون ریسک برن و سود ببرن
                      به قول استیو جابز فقید ؛
                      "I think it's widely believed that this is the phone that has changed phones forever" WWDC 2008

نظر

با چه رویی از siri کپی کرده به نام s voice جداً خیلی مسخره است آیکنشم عوض نکرده
                        اونا که می دونن اپل ازشون شکایت می کنه بابت این همه تقلید فکر کنم از قصد و قرض اینکارو می کنن که حرص اپلو در بیارن

نظر

هر شركتي از اختراعات و نو اوري هاي هم استفاده ميكنن اين دليل نميشه كه اپل هي گير بده به سامسونگ. مهم اينه كه استفاده از تكنولوژي شركتاي ديگه همراه با نو اوري هايي از خود شركت باشه تا خريدار رو جذب كنه وگرنه خوب نمونه اصليش بهتر از كپيش موجوده،خود اپل هم خيلي از كاراش و تكنولوژيهاش مال بلك بري يا نوكياست ولي چون كنار اينا نواوري هاي زيادي هم انجام ميده به چشم نمياد سامسونك بديش اينه كه تا حالا فقط از اختراعات اينو اون استفاده ميكرد ولي ظاهراً تو s3 يه ذره خودشو تكون داده البته خيلي ناچيز ولي بازم جاي شكرش هست كه ...

نظر

صبر کنید ..
                          X