اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لیست دستگاه هایی که در ورژن 5.1.1 جیلبریک آنتتر خواهند شد .

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
    ایفون ۴ اس از روز اول با iOS 5.0 که اومد مشکل باتری داشت هنوز هم روی ۵.۱ دارتش دیگه همه بهش ادت کردن و در ۵.۱.۱ زیاد فرق انچنانی نکرده ! ( در بعضی موارد مصرف باتری خیلی بدتر هم شده )
    iOS 5.0 و ۵.۰.۱ و ۵.۱ و ۵.۱.۱ هیچ فرق انچنانی باهم ندارن که کاربران بخوان یک شبه حمله کنن به ۵.۱.۱ و لنگ جیلبریک باشن !
    تنها دلیل قدرتنمایی برای این که ایپد ۳ درکمترین زمان ممکن جیلبریک شد که از روز اولی که A5 در ۴.۳.۳ توسط کمیکس جیلبریک شد تا امروز رکرد داره!
    دوستان هم توجه کنید این که جیلبریک در کوتاه ترین زمان ریلیز بشه خواسته بیش از ۶۰٪ افرادی هست که در نظر سنجی pod2g شرکت کردند و این رو هم بدونید با لو رفتن اکسپلویت ها و بسته شدنشون امکان جیلبریک در ورژن های اینده خیلی کم خواهد بود و pod2g قولی نداده که همیشه iOS رو جیلبریک کنه متاسفانه خیلی از مردم جهان لذت های لحظه ای رو به لذت های اصلی ترجیه دادند !
    چجوریه که اکثر کسانی که 4s دارند از جمله خودم اعلام کردن که در 5.1 مصرف باتری خیلی بهتر شده و حتی خیلی ها به خاطر همین بهینه شدن باتری بیخیال جیلبریک شدن و به 5.1 رفتن
    اونوقت شما میگید رو 5.1 هم مشکل باتری داره و حتی بدتر شده!!!!

راجب همین ios 5 هم خیلی ها میگفتن که دیگه اپل نسخه بی عیبی رو ارائه کرده و امکان جیلبریک نیست! اما دیدید که برای دومین بار داره جیلبریک میشه!
    هرچقدر که سیستم عامل بزرگترمیشه و امکانات بیشتری بهش اضافه میشه احتمال اینکه باگ توش وجود داشته باشه هم هست.. ضمن اینکه اپل نمیاد شمار زیادی از مشتری هاشو که به امکانات جیلبریک عادت کردن از دست بده، اونم در زمانی که احتمالا رقابت شدیدی با ویندوز8 داره...
    گذشته ازون هیچکس نمیتونه تضمین کنه که اکسپلویت ها حتی بدون ارائه جیلبریک توسط اپل شناسایی نشن!

نظر

نوشته اصلی توسط mesr نمایش پست ها
      چجوریه که اکثر کسانی که 4s دارند از جمله خودم اعلام کردن که در 5.1 مصرف باتری خیلی بهتر شده و حتی خیلی ها به خاطر همین بهینه شدن باتری بیخیال جیلبریک شدن و به 5.1 رفتن
      اونوقت شما میگید رو 5.1 هم مشکل باتری داره و حتی بدتر شده!!!!

راجب همین ios 5 هم خیلی ها میگفتن که دیگه اپل نسخه بی عیبی رو ارائه کرده و امکان جیلبریک نیست! اما دیدید که برای دومین بار داره جیلبریک میشه!
      هرچقدر که سیستم عامل بزرگترمیشه و امکانات بیشتری بهش اضافه میشه احتمال اینکه باگ توش وجود داشته باشه هم هست.. ضمن اینکه اپل نمیاد شمار زیادی از مشتری هاشو که به امکانات جیلبریک عادت کردن از دست بده، اونم در زمانی که احتمالا رقابت شدیدی با ویندوز8 داره...
      گذشته ازون هیچکس نمیتونه تضمین کنه که اکسپلویت ها حتی بدون ارائه جیلبریک توسط اپل شناسایی نشن!
      حرف های شما رو قبول دارم
      ولی منم از خیلی ها شنیدم که مشکل باتری در ۵.۱ هنوز هست ( و یکی از دلایل ریلیز شدن ۵.۱.۱ هست ) و چند نفر از دوستان هم با اپدیت به ۵.۱.۱ مصرف باتریشون وحشتناک بالا رفته و البته خاموش شدن های ناگهانی و... هم گفتن داره !( ۲ در ۱۰۰۰۰ مثلاً )
      درست سیستم عامل هرچی با امکانات تر احتمال باگش هم بیشتره و در کل کار نشد نداره ولی کشمکش بین هکر ها و اپل در جیلبریک رفته رفته باعث شده خیلی از اکسپلویت ها شناسایی و بسته بشن و کم کم به سمت غیر قابل نفوض پیش بریم !
      اپل هم نشون داده که کاربرانی که به جیلبریک علاقمندند اصلاً براش ارزشی ندارن و اگه بتونه جلوی جلبریک رو خواهد گرفت ( چون باز هم این کاربران عاشق اپل هستد شاید چندین برابر کاربرانی که جیلبریک نمیکنند )
      در همین iOS 5.1.1 هم اپل نشون داد با توجه به خبر هایی که pod2g از روند جیلبریک میداد و اپل میدونست که حتی کجا رو هم باید دنبال اکسپلویت بگرده اما هنوز پیداش نکرده تا ببندتش!
      ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 17-05-2012, 01:04 AM

نظر

دوستان مگه ایپد wifi با 4g چه فرقی داره که هنوز نتونسته جیلبریکش کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
          اگر ایفون 4 اس داشته باشید متوجه بهینه شدن مصرف باتری خواهید شد.
          من الان هم با 4s که توی 5.0.1 جیلبرک شده هستم خیلی از مصرف باتریم راضیم

نظر

بنده که در ۵.۰.۱ جیلبریک و ۵.۱ جیل هیچ تغییری ندیدم و چشمم اب نمیخوره که ۵.۱.۱ مصرف باتریش بهتر باشه واقعا خیلی پشیمونم ۴ رو فروختم ۴ اس خریدم بخاطر همین تو ایپد نیو دو دل شدم
            ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 17-05-2012, 09:43 AM

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
              بنده که در ۵.۰.۱ جیلبریک و ۵.۱ جیل هیچ تغییری ندیدم و چشمم اب نمیخوره که ۵.۱.۱ مصرف باتریش بهتر باشه واقعا خیلی پشیمونم ۴ رو فروختم ۴ اس خریدم بخاطر همین تو ایپد نیو دو دل شدم

--------------------------------
              انشالادوشنبه شاهد ریلیز جیلبریک خواهیم بود
              تو هم مثل من شدي ها
              بابا مگه 4s چشه كه اين طور ميگي
              قبول باتريش ضعيفه ولي از 4 كه خيلي بهتره
              برو نيو ايپدت رو هم بگير اصلا هم نگران نباش

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                دوستان مگه ایپد wifi با 4g چه فرقی داره که هنوز نتونسته جیلبریکش کنه؟
                دوستان لطف میکنید جواب بدید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahim-hn نمایش پست ها
                  دوستان لطف میکنید جواب بدید.

Sent from my iphone using tapatalk
                  شاید هنوز امتحانش نکرده!

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                    احمد
                    ناسداراموس با این اطمینان که تو پیش گویی میکنی، پیش گویی نمی کرد
                    ما هم امید واریم
                    کوکا دست کم گرفتی احمد رو میگی نه این / یک خط اینم ////چندتا خط دیگه

--------------------------------
                    جیلبریک ۵.۱.۱ در تاریخ ۱ خرداد تا ۴ خرداد در کنفرانسhack in the box
                    ریلیز میشه 😊

نظر

صبر کنید ..
                    X