اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

pod2g اعلام کرد:الان جیلبریک عرضه نمیکنم،دستگاه های دیگر مانده است!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یک لحظه فکر کنید اگر این جیلبرک یا سورس کدش عرضه نشه ؛ ممکنه اکسپلویت ها تا نسخه ۸ و ۹ آی او اس باقی بمونند و بشه باهاشون جیلبرک کرد!

این نکته هم در نظر گرفته شده که عرضه نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      یک لحظه فکر کنید اگر این جیلبرک یا سورس کدش عرضه نشه ؛ ممکنه اکسپلویت ها تا نسخه ۸ و ۹ آی او اس باقی بمونند و بشه باهاشون جیلبرک کرد!

کاملاً
      به نظر من بازی که pod2g داره در میاره برای این که نمیخواد اکسپلویت ها رو سر ورژن بی ارزش مثل ۵.۱ حدر بده! وگرنه اگه برگردیم به عقب رشد خیلی سریع رو از پیشرفت pod2g میبینیم تا زمانی که به کنفرانس نزدیک شدیم و الان هم که گفته ۲ اکسپلویت در هسته اصلی iOS پیدا کرده که خیلی کند تر شده!

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها

اونوقت فکر کردین اپل هم با اون عظمتش بیکار نشسته چای مینوشه؟!!
        مطمئن باشید وقتی یه هکر که به قول خودش به صورت سرگرمی داره رو جیلبریک کار میکنه توی یه آخر هفته میاد اکسپلویت ها رو پیدا میکنه، گروه نرم افزاری اپل که باید از ios پشتیبانی کنه برای پیدا کردن اکسپلویت ها یه لحظه رو هم از دست نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط mesr نمایش پست ها
          مطمئن باشید وقتی یه هکر که به قول خودش به صورت سرگرمی داره رو جیلبریک کار میکنه توی یه آخر هفته میاد اکسپلویت ها رو پیدا میکنه، گروه نرم افزاری اپل که باید از ios پشتیبانی کنه برای پیدا کردن اکسپلویت ها یه لحظه رو هم از دست نمیده
          شما نگاهی بنداز به آپدیتهای نرم افزاری ؛ اون موقع به حرف من میرسی

Sent from my Galaxy Ace using tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mesr نمایش پست ها
            دوست عزیز این اکسپلویت ها با iOS متولد شدن یکیش برای هسته اصلی iOS هست و اپل در این همه سال جست و جو برای بستن اکسپلویت ها نبستنش ( یعنی پیداش نکرده که ببندتش ) و چون نوشتن یک os از پایه خیلی زمانگیر و پر هزینست و یکم هم سخت ( البته نیروی کار کم نیست ) نه تنها اپل بلکه هر شرکتی هسته اصلی رو یک بار مینویسه و هر بار جزئیات رو تغییر میده پس این اکسپلویت اگر الان فاش نشه امکان این که تا نوشته شدن یک هسته جدید از سوی اپل باز باشه !
            رفع اکسپلویت ها هم درحد پیدا کردنش سخت هست!

نظر

دوستان درست ميگن اگه جيل برك رو بيروت نده ميتونه اكسپلويتها رو تا ورژن ٨يا ٩ نگه داره.
              اصلا همين جوري پيش بره دوستان ميگن بهرته تا ورژن ٣٠ يا ٤٠ نگه داره. حيفه :d

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                دوست عزیز این اکسپلویت ها با iOS متولد شدن یکیش برای هسته اصلی iOS هست و اپل در این همه سال جست و جو برای بستن اکسپلویت ها نبستنش ( یعنی پیداش نکرده که ببندتش ) و چون نوشتن یک os از پایه خیلی زمانگیر و پر هزینست و یکم هم سخت ( البته نیروی کار کم نیست ) نه تنها اپل بلکه هر شرکتی هسته اصلی رو یک بار مینویسه و هر بار جزئیات رو تغییر میده پس این اکسپلویت اگر الان فاش نشه امکان این که تا نوشته شدن یک هسته جدید از سوی اپل باز باشه !
                رفع اکسپلویت ها هم درحد پیدا کردنش سخت هست!
                اولا اگه باگ مربوط به کرنل باشه در هر ورژنی میشه ازش استفاده کرد..
                گذشته ازاون به شما پیشنهاد میکنم
                این خبرJailbreak iPhone 5 iOS 5 Untethered Announced By Chronic Dev Team | Redmond Pie
                و بعد این خبر Weapons of Mass Exploitation | greenpois0n.com
                رو محض یاد آوری ملاحضه بفرمایید و متوجه باشید هرچند افرادی مثل pod2g نابغه هستند اما شرکت اپل هم تعداد زیادی ازین نابغه ها رو در استخدام خودش داره...

نظر

من واقعا قصد بی ادبی حضور دوست عزیزمون که تاپیک رو ایجاد کرده ندارم . ولی توییت پادتوجی کاملا اشتباه ترجمه شده و معنای اشتباهی از حرفش برداشت شده . جالبه که تا سه صفحه هیچ کس به این مطلب اشاره نکرده.
                  pod2g ابتدا خبر داده که آیفون 4 خودش رو جیلبریک آنتتر کرده و بعدش گفته :
                  مردم به من میگن جیلبریک آنتتر را برای ورژن 6 نگهدارم چون جیلبریک تیتر به اندازه ی کافی خوبه و میشه باهاش سر کرد تا ورژن 6 بیاد .ولی اونها فراموش کردن که دستگاه های دیگه ای هم هستند که جیلبریک آنتتر ندارند مثل آیپد 2 و آیفون 4اس و آیپد جدید و دستگاه هایی که با ورژن 5.1 از جعبه خارج شده اند.
                  البته این معنیه دقیقش نیست و توضیحاتی بهش اضافه کردم.در کل این معنی رو میده که ممکنه این جیلبریک رو برای 5.1 ارایه بده و منتظر ورژن 6 نمونه.همه ی اینها در شرایطیه که یونیک جدیدا اعلام کرده که نباید جیلبریک رایگان باشه و جیلبریکر باید در مقابلش مبلغی دریافت کنه و این احتمال وجود داره که یونیک جیلبریک آنتتر رو در اختیار داشته باشه و منتظر حرکت pod2g باشه.pod2g با یونیک مخالفه و عقیده داره همچنان جیلبریک باید رایگان عرضه بشه.
                  با تشکر فراوان و پوزش از صاحب تاپیک.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                    من واقعا قصد بی ادبی حضور دوست عزیزمون که تاپیک رو ایجاد کرده ندارم . ولی توییت پادتوجی کاملا اشتباه ترجمه شده و معنای اشتباهی از حرفش برداشت شده . جالبه که تا سه صفحه هیچ کس به این مطلب اشاره نکرده.
                    pod2g ابتدا خبر داده که آیفون 4 خودش رو جیلبریک آنتتر کرده و بعدش گفته :
                    مردم به من میگن جیلبریک آنتتر را برای ورژن 6 نگهدارم چون جیلبریک تیتر به اندازه ی کافی خوبه و میشه باهاش سر کرد تا ورژن 6 بیاد .ولی اونها فراموش کردن که دستگاه های دیگه ای هم هستند که جیلبریک آنتتر ندارند مثل آیپد 2 و آیفون 4اس و آیپد جدید و دستگاه هایی که با ورژن 5.1 از جعبه خارج شده اند.
                    البته این معنیه دقیقش نیست و توضیحاتی بهش اضافه کردم.در کل این معنی رو میده که ممکنه این جیلبریک رو برای 5.1 ارایه بده و منتظر ورژن 6 نمونه.همه ی اینها در شرایطیه که یونیک جدیدا اعلام کرده که نباید جیلبریک رایگان باشه و جیلبریکر باید در مقابلش مبلغی دریافت کنه و این احتمال وجود داره که یونیک جیلبریک آنتتر رو در اختیار داشته باشه و منتظر حرکت pod2g باشه.pod2g با یونیک مخالفه و عقیده داره همچنان جیلبریک باید رایگان عرضه بشه.
                    با تشکر فراوان و پوزش از صاحب تاپیک.
                    بله. دقیقا...
                    همون روزی که آیپد جدید اومد، i0n1c اول از همه اونو جیلبریک کرد و یک ویدئو قرار داد.
                    قبلش هم دیوایس های دیگه رو به همراه Musclenerd جیلبریک کرده بودن.
                    هر دوی این جیلبریک ها آنتترد و نسخه ۵.۱ بودن. اما بعدش گفتن که در اعتراض به وضعیت آنلاک و نصب برنامه های کرک،
                    شاید هیچوقت جیلبریک رو عرضه نکنن.(حتی احتمال میره اپل مثل قضیه Geohot سراغشون بره... اگه تا حالا نرفته باشه!)
                    pod2g هم به نظر من داره بازار گرمی میکنه. اگه قرار بود جیلبریک بده، همون موقع که آیپد جدید اومد، یا حتی از چند ماه پیش که ۵.۱ بتا بود، میتونست اکسپلوییت ها رو پیدا کنه و الان جیلبریک موجود بود.
                    بهترین راهکار این هست که برای آیپد ۲ و آیفون ۴s امکان downgrade فراهم بشه.
                    در نهایت ۵.۱ یک نسخه ی سوخته برای جیلبریک کنندگان هست و باید با همین سر کرد تا نسخه پایدار بعدی بیاد.
                    (مطمئنا اپل توی نسخه ی بعدی اشکالاتی قرار خواهد داد که بعد از منتشر شدن جیلبریک، اونو آپدیت میکنه
                    و اکسپلوییت ها رو هم میبنده. مثل همین مشکل باتری که تو ۵ بود ولی جیلبریک میشد، اما ۵.۱ مشکلات رفع شده ولی جیلبریک نداره!)

نظر

صبر کنید ..
                    X