اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دریافت سیگنال Wi-Fi در آیپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دریافت سیگنال Wi-Fi در آیپد جدید

قبلا به گزارشهایی در مورد مساله Wi-Fi در New iPad اشاره کرده بودیم.این مشکل همه انواع آیپدهای جدید مدلهای 4G LTE و همچنین Wi-Fi-only را بصورت ضعف در بخش دریافت سیگنالهای Wi-Fi دستگاه تحت تاثیر قرار داده بود.
    بسیاری از تصاویر و گزارشهای ارسال شده در مورد مقایسه قدرت دریافت سیگنالهای Wi-Fi با دیگر دیوایزها و حتی مک بوک ها را تحت یک شبکه یکسان موجود هست.

" آیپد نسل سوم من رنج دریافتی بسیار ضعیفی دارد.د من دو محل را بیشتر مورد استفاده قرار می دهم : پارکینگ و سالن پایین محل کارم. iPad 1 ،iPhone 4s, Macbook تمام نشانگر وایرلس پر و روشن بود. New iPad هیچ نشانگری روشن نبود...باور کنید دریافتی سیگنال صفر بود."
    یکی از استفاده کنندگان گزارشی مبنی بر اینکه تنها زمانی سیگنال دریافت می کند که 6 فوت (تقریبا 2 متر) با روتر فاصله دارد، داده است.درحالی که تعداد دیگری از استفاده کننده گان New iPad ادعاهای متفاوتی داشتند.

خبر خوب این هست که احتمالا موضوع مربوط به یک مورد نرم افزاری است.
    در برخی از فروم ها آمده است که در مواردی با ریبوت کردن دیوایز یا روشن و خاموش کردن Wi-Fi مشکل حل شده است.
    OS X Daily هم ریست کردن شبکه را در حل این مشکل قبول کرده و این روش را به صورت ارائه آموزش جهت حل مشکل تایید کرده است.
    در سال 2010 نیز با ارائه iPad و مشکل اتصال به شبکه در برخی از کاربران را اپل در نهایت با یک آپدیت نرم افزاری حل کرده بود.
    برطبق اظهارلت رسمی اپل :
    تنها تعداد کمی از کاربران New iPad این مشکل را دارند.
    با توجه به گذشته و تجارب کسب شده در مورد این موضوع هم به نظر می رسد با آیپد جدید هم همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

منبع: 9to5Mac | Apple Intelligence
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ویرایش توسط alihps : https://i-phone.ir/forums/member/2954-alihps در ساعت 31-03-2012, 12:16 AM

همین مشکل توی تمام iDevice ها و توی اکثر نسخه ها وجود دااشته.
    با Reset Network Settings درست میشه.
    نهایتا اگه خیلی حاد باشه یه ریستور میخواد.
    (اکثر این مشکلات از کاربرانی گزارش شده که قبلا از محصولات اپل استفاده نکردن.)

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
      همین مشکل توی تمام idevice ها و توی اکثر نسخه ها وجود دااشته.
      با reset network settings درست میشه.
      نهایتا اگه خیلی حاد باشه یه ریستور میخواد.
      (اکثر این مشکلات از کاربرانی گزارش شده که قبلا از محصولات اپل استفاده نکردن.)
      من در طی 4 سال که از محصولات متفاوت اپل استفاده می کنم هیچ وقت مشکل دریافت سیگنال وایرلس نداشتم.
      این مورد به طور بارز فعلا در ایپد جدید گزارش شده.

نظر

نوشته اصلی توسط sk1pper
        اگر منظورتون افزایش طول کابل هست من یه کابل 3 متری دارم خیلی دیر شارژ میکنه نسبت به کابل اورجینال ایفون
        منظورتون را متوجه نشدم.
        کابل....وایرلس....

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
          من در طی 4 سال که از محصولات متفاوت اپل استفاده می کنم هیچ وقت مشکل دریافت سیگنال وایرلس نداشتم.
          این مورد به طور بارز فعلا در ایپد جدید گزارش شده.
          همونطور که گفتم این مشکل به ندرت پیش میاد!
          حالا شما ناراحتی که مشکل نداری؟!
          منموقعی که آیپد 1 داشتم توی 4.3.3 خیلی باه این مشکل بر می خوردم

برای روشن شدن موضوع، کاربران آیپد جدید باید خودشون نظر بدن.
          ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 31-03-2012, 04:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
            منظورتون را متوجه نشدم.
            کابل....وایرلس....
            آقا ببخشید این برا یکی دیگه از تاپیک ها بود اشتباه ارسال شده
            معذرت میخوام .

نظر

این شایعات بعد از ارائه ی همه ی محصولات اپل هست ! (بعضاً شاید درست هم باشند)
              دلیل این قبیل خبر ها هم فقط به خاطر داشتن طرفدار زیاد ، محبوبیت و حساسیت طرفداران و استفاده کنندگان محصولات اپل هست !
              تا به صورت کامل در بازار و دست عموم قرار نگیره این شایعات ادامه داره که محصول رو بد جلوه بدند.

نظر

به نظر من اونطور که از گفته ها استنباط میشه چیز فراتر از شایعات هست.
                چون اشاره سایت مرجع به سال 2010 هم بود که این مشکل در آیپد 1 هم وجود داشت.
                کسانی که آیپد 1 رو داشتن احتمالا میتونن این مساله رو بهتر توضیح بدهند.

نظر

نه ولی جدی جدی واقعا مشکل داره ؟

نظر

ماله ماکه درسته

نظر

مال منم از ايپد ٢ قبليم بهتره نزديك ٧ گيگ هم دانلود داشتم

نظر

بله دريافت امواج wireless ضعيفه مثلا من با موبايلم wireless رو search ميكنم ولي با new iPad نشون نميده ولي مشكل ديكه اي نداره.

نظر

صبر کنید ..
                        X