اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا اپل در نسل بعدی به دنبال توسعه ی voip خواهد بود ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا اپل در نسل بعدی به دنبال توسعه ی voip خواهد بود ؟

با توجه به درخواست های توسعه دهندگان VOIP در لیست های شغلی مورد درخواست اپل، احتمال توسعه VOIP بعد از Facetime , iMessage وجود دارد که با درصد بالایی در نسل بعدی IOS رونمایی خواهد شد !

Experience in SIP, RTP, and VoIP related protocols.
    Familiarity with telecommunication network architectures: GSM/UMTS, CDMA, VoIP, IMS.

Apple - Jobs at Apple - Job description

الان این چی بود ؟
    دوست عزیز یه خط نوشتین شد تاپیک ؟
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 26-03-2012, 10:11 PM

نظر

بهتر این جور خبر ها رو با یکی از مدیران بخش انجمن پیغام خصوصی کنید ، و با دادن ادرس سایت مورد نظر ( یکی از مدیران که به زبان انگلیسی مسلط دارن ) و خبر رو واضح و گویا به اطلاع کاربران برسانند...

موفق باشید

نظر

این یه خبر بود و شاید بعدا جزئیات بیشتری رونمایی بشه، معمولا اخبار در این سطح از یکی دو سطر که بیشتر نمی شه ، این الان 4 سطر با یه لینک هستش
        اگه این نوع اخبار واسه انجمن جذابیت ندارن سعی می کنم دیگه اطلاع رسانی نکنم، و اگه احساس می کنین مناسب نیست حذف کنین من خودم دسترسی حذف ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط tohid8167 نمایش پست ها
          بهتر این جور خبر ها رو با یکی از مدیران بخش انجمن پیغام خصوصی کنید ، و با دادن ادرس سایت مورد نظر ( یکی از مدیران که به زبان انگلیسی مسلط دارن ) و خبر رو واضح و گویا به اطلاع کاربران برسانند...

موفق باشید
          دوست عزیز لینک موجوده !
          من نمی دونستم ظاهرا این جور چیزا تو این فروم جذابیت ندارن

نظر

بعید میدونم اپل سراغ VoIP برهٔ چون قرار داد هایی که با اپراتور ها میبنده و ... همه به خطر میفتنٔ البته ممکنه بیاد اسکایپ یا وایبر رو بصورت Built-In (مثل تویتر) در سیستم عامل بگنجونه....

نظر

البته شاید شایعه ایجاد LTE رو سری جدید آیفون باعث ایجاد Voice Over LTE بشه ولی در مورد بیزینسش با اوپراتور ها سوال هنوز باقی می مونه

نو اپل اینسایدر هم یه چیزایی نوشتن

http://www.appleinsider.com/articles..._features.html
              ویرایش توسط white_rule : https://i-phone.ir/forums/member/80532-white_rule در ساعت 26-03-2012, 10:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط white_rule نمایش پست ها
                البته شاید شایعه ایجاد lte رو سری جدید آیفون باعث ایجاد voice over lte بشه ولی در مورد بیزینسش با اوپراتور ها سوال هنوز باقی می مونه
                خب اگر روی lte باشه مشکلی نیستٔ چون میتونه با یک اپراتور lte قرار داد ببنده

نظر

دوست عزیز
                  شما باید مطلبتون کامل باشه ، یعنی توضیح بدید voip یعنی چی! کامله ؟
                  مطلبتون باید منبع داشته باشه ! داره ؟
                  شما بجای قبول کردن اشتباهتون و انتقادات میای میگی :
                  این الان 4 سطر با یه لینک هستش
                  اگه این نوع اخبار واسه انجمن جذابیت ندارن سعی می کنم دیگه اطلاع رسانی نکنم
                  چونه میزنی ؟
                  اینجا انجمن تخصصی هست و باید همه چیز بر اساس قواعد و قوانین و اصولش باشه !
                  89000 کاربر داره و مطمعناً همه یک جور و یک علم نیستند !

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                    دوست عزیز
                    شما باید مطلبتون کامل باشه ، یعنی توضیح بدید voip یعنی چی! کامله ؟
                    مطلبتون باید منبع داشته باشه ! داره ؟
                    شما بجای قبول کردن اشتباهتون و انتقادات میای میگی :

چونه میزنی ؟
                    اینجا انجمن تخصصی هست و باید همه چیز بر اساس قواعد و قوانین و اصولش باشه !
                    89000 کاربر داره و مطمعناً همه یک جور و یک علم نیستند !
                    دوست عزیز و کارشناس محترم بخش

بنده گفتم یه خبر بود و به نظر من اخبار از هر نظر مخاطب عام نداره و ممکنه سطوح آگاهی افراد متفاوت باشه و هر کس با توجه به خودش می تونه اخبار متفاوتی رو انتخاب کنه ! مثلا تو یه مجله پزشکی ممکنه یه خبر فقط به درد یه سری متخصص خاص بخوره

من منبعی واسش نداشتم تو لیست شغل های اپل نگاه می کردم این نتیجه گیری رو کردم.

به هر حال اگه به نظر شما اشتباهی وجود داره تو پست دومم گفتم حذف کنین
                    از نظر من اشتباهی تبوده و سلایق فروم ها و مخاطبین متفاوت هست
                    موضوعی که گفتم چونه زنی نیست به هر حال مطالب باید متناسب با سلیقه مخاطب باشه و به همین علت گفتم سعی میکنم که مطالب با این محتوا ارائه نکنم

با سپاس

نظر

صبر کنید ..
                    X