اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عکس از دسکتاپ مک اعضای فروم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عکس از دسکتاپ مک اعضای فروم

سلام خدمت تمامیه دوستان خوبم در iphone.ir این تاپیک رو ایجاد کردم تا همگی عکس از محیط دسکتاپ مک خودمون بزاریم و لذت ببریم اگر موضوع تکراری هست یا قبلا وجود داشته لطفا میدران محترم پست بنده رو انتفال بدن اما اگه تازه هست خوشحال میشم دوستان شرکت کنند و عکسهای دسکتاپ خودشون رو برای همه به اشتراک بزارن .... اولین عکس هم خودم میزارم .... سوالی هم بود در خدمتم

سیستم عامل : OSX LION 10.7.3
    پیشاپیش سال نو همه عزیزان مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید .
    ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 15-03-2012, 12:47 AM

قبلا بود به هام عكس از نوار داك در مك خود

اين عكسي هم كه شما گذاشتي خود آيمك به زور معلومه دسكتاپ كه جاي خود دارد

نظر

منظورتون از محیط دسکتاپ والپیپر هامونه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
        قبلا بود به هام عكس از نوار داك در مك خود

اين عكسي هم كه شما گذاشتي خود آيمك به زور معلومه دسكتاپ كه جاي خود دارد
        روش کلیک کنید بزرگش نمایش داده میشود

نظر

اینم عکس دسکتاپم اون عکس جوانیهای استیو است خودم با فتوشاپ بدون برنامه کمکی درست کردم:

نظر

نوشته اصلی توسط steve_jobs14 نمایش پست ها
            اینم عکس دسکتاپم اون عکس جوانیهای استیو است خودم با فتوشاپ بدون برنامه کمکی درست کردم:
            اسم شما alireza هست؟ چون نام كاربرى مكتون عين منه؟ يك بار آقا روزبه گفت آى پى هامون يكيه

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 1.13.1

نظر

نوشته اصلی توسط steve_jobs14
              کسی در مورد کارم نظری نمیده؟! یه تعریفی یه انتقادی یه چی بگین بابا!!
              دوست عزیز در چند روز گذشته پست های از این دستت داره خیلی زیاد میشه . لطف کنید کمی از فرهنگ اجتماعی یک فروم بیشتر تبعیت کنید
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط steve_jobs14 نمایش پست ها

سلام . بنظر من خیلی خوبه فقط اون ایکون سفید درون دسکتاپ نمیخوره به بکگراند ! البته نظر من هست .... ولی در کل خیلی ساده و شیک هست ! یه چیز دیگه بازم به چشمم میخوره اینه که برنامه های درون داک یه ایکونی براشون بدی خیلی از این حالت یکنواختی در میاد ! البته اینها نظر بنده هست ..... و هر کسی یه نظری داره !

راجع به عکس بنده چی !؟ نظر شما رو میخوام بدونم !؟ پست اول !!

نظر

نوشته اصلی توسط a_lph_a نمایش پست ها
                  سلام . بنظر من خیلی خوبه فقط اون ایکون سفید درون دسکتاپ نمیخوره به بکگراند ! البته نظر من هست .... ولی در کل خیلی ساده و شیک هست ! یه چیز دیگه بازم به چشمم میخوره اینه که برنامه های درون داک یه ایکونی براشون بدی خیلی از این حالت یکنواختی در میاد ! البته اینها نظر بنده هست ..... و هر کسی یه نظری داره !

راجع به عکس بنده چی !؟ نظر شما رو میخوام بدونم !؟ پست اول !!
                  سلام.آیکونهای شما خیلی فانتزی است متاسفانه با سلیقم جور در نمیاد اما اون آیکون قدیمی مکینتاش است واسه همون خیلی دوستش دارم...

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    اسم شما alireza هست؟ چون نام كاربرى مكتون عين منه؟ يك بار آقا روزبه گفت آى پى هامون يكيه

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 1.13.1
                    جالبه!یعنی آی پی تو مک از اسم کاربری توی مک ساخته میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar1386
                      قشنگه
                      میزارین اینجا عکس بزرگش رو ؟
                      http://img4up.com/up2/45538891552732402543.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط steve_jobs14
                        در ضمن اون عکس جوانیهای استیو جابز ارجینال سایز است کمیابه نمیخوام پخش شه شرمنده
                        واقعا که !
                        عکس داداشه گلتون که نمیخواین پخش شه ؟
                        انقدر بدم میاد از این رفتار بچگانه !

بفرما :
                        http://allaboutstevejobs.com/pics/pi.../scaled/08.jpg

hd هم خواستی هست

نظر

جواب نادانان خاموشی است همین و بس.من دلم نمیخواد عکس بدهم زوره؟ پس برو تو انجمن دیگه بی زحمت محیط اینجا بهم نریز من خدمات دیگه انجام دادم تو انجمن اما در مورد عکس نمیخواهم زوره؟ اگر سنت بالا تر بود عاقلانه تر و نرمتر برخورد میکردین.
                          اگر باهوش باشی میتونی بفهمی.حالا محیط اینجا و نظم بهم نریز.
                          برادر..بزرگوار..آقا..عزیز یه تاپیکی ایجاد شد راجب دستکتاپ مک اعضای فروم اما تنها چیزی که تو این تاپیک مشاهده نمیشه همینه..
                          پست های این چند روز اخیر شما رو کپی کنم پر از توهین و بی احترامی به دوستانه اگه اعصاب نداری نشین پشت کامپیوترت...اگرم اومدی تو این محیط با 80000 نفر کاربر از کل ایران و جهان که نباید سر و کله بزنی و فکر کنی از همه سر تری و به بقیه عزیزان بی احترامی کنی.
                          روزبه جان هم به شما تذکر دادن که تو این محیط کمی ملایم تر و با سعه صدر بیشتری با دوستان برخورد کنید.
                          پس خواهشم برادرانه از شما اینه قبل از زدن پست به محتوای اون دقت کنید...ممنون از شما و عذر خواهی از مدیران بابت این پست در تاپیک...موفق باشید
                          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 16-03-2012, 11:11 PM

نظر

ویرایش توسط amir4u : https://i-phone.ir/forums/member/71945-amir4u در ساعت 17-03-2012, 05:22 AM

نظر

Lion Project 1

سلام خدمت تمامیه دوستان و مدیران محترم سایت iPhone.ir سال نو رو بر تمامیه اعضای سایت تبریک میگم انشااله سال خوب و سر شار از خوشی رو در پیش داشته باشید .

خب این دومین پروژه مک بنده هست روی این یکی خیلی زحمت کشیدم شرمنده پیشاپیش اگه سایز عکس کمی بزرگه ! در این پروژه که اسمشرو Lion Project 1 گذاشتم قسمتهای مختلفی رو تغییر دادم هر قسمتی که تغییر دادم در زیر با عکس اشاره کوچکی بهش کردم ... بازم اگر کسی از دوستان سوالی در مورد این دسکتاپ داشتن من در خدمتم ....

دوستان این قسمت ها یا .... که تغییر دادم ساخت خودم نیست !!!!!! فقط من اونهارو کنار هم قرار دادم و به صورت زیر در اوردم ... یه وفت سو*ءتفاهم نشه !!!!!!!!!!!!!

توجه : در این عکس تمامیه کارها و اسکین ها در سیستم عامل OSX LION 10.7.3 استفاده شده .

برای بزگنمایی و دیدن عکس در سایز واقعی روی اون کلیک کنید .
                              ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 23-03-2012, 07:49 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X