اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره ی آیپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
    دوست عزیز قیمتی که من درآوردم برای دوستان مقیم و مهاجر بوده وکسایی میخوانند مسافری از امریکا جنس بیارند
    من راه قاچاق و دور زدن تحریمها رو بلد نیستم
    شما قیمت قعلی آیفون 4 اس تو انگلیس در بیاری میبینی که در ایران ارزونتر در میاد
    اونجا دوستمون داشت درباره ی قیمتی که تو ایران میتونه گیر بیاره صحبت میکرد به همین خاطر من هم قیمت تمام شده برای وارد کننده ها رو گفتم.
    انگلیس که معلومه گرونتر در میاد ، دلیلشم پوندش هست.

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
    دوستان یه سوال برام پیش اومده بود.اینکه تو نسخه تنها وای فای آیپد دیگه نمیشه به اینترنت جی پی ار اس ایرانسل دسترسی داشت ولی تو نسخه وای فای به همراه 3g میشه به gprs ایرانسل دسترسی داشت؟و تو آیپد جدید که 4g هم داره ولی به درد ما نمیخوره خواستم بدونم اون نسخه بدون 4g یعنی وای فای خالی بازم 3g رو داره و اینکه نه برای 3g داشتنم نیاز داریم که حتما 4g و وای فای رو با هم بگیریم؟!ممنون میشم پاسخ بدین.
    من درباره ی اینی که میگم ۱۰۰٪ مطمئن نیستم ولی فکر کنم wifi اصلاً سیمکارت نمیخوره !

نظر

• اما من یادمه تویه این کنفرانس یه چیزایی راجع به مکالمه هم خونده بودم! یعنی فقط شامله 4g میشد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
        دوستان یه سوال برام پیش اومده بود.اینکه تو نسخه تنها وای فای آیپد دیگه نمیشه به اینترنت جی پی ار اس ایرانسل دسترسی داشت ولی تو نسخه وای فای به همراه 3g میشه به gprs ایرانسل دسترسی داشت؟و تو آیپد جدید که 4g هم داره ولی به درد ما نمیخوره خواستم بدونم اون نسخه بدون 4g یعنی وای فای خالی بازم 3g رو داره و اینکه نه برای 3g داشتنم نیاز داریم که حتما 4g و وای فای رو با هم بگیریم؟!ممنون میشم پاسخ بدین.
        با ٤g هم ميشه از خودش استفاده كرد هم از 3g يعني باهاش ميتوني از اينترنت سيم كارت استفاده كني

وايفاي هم فقط وايفاي داره و سيم نميخوره

مجبوري 4g رو بگيري تا بتوني هم تري جي هم فور جي رو داشته باشي

نظر

• با خبر جیل شدن آیپد نیو منکه شگفت زده شدم و بنظرم هیچ بهانه ای برای نخریدنش وجود نخواهد داشت
          بنظرم جیلبرک شدن ای محصول در این فاصله زمانی از ریلیز شدنش با 3 روش!!! یک امر تصادفی نیست اینکه به این سرععت آیپد نیو بخواهد جیل بشه یک فکر بازاریابی و فروش جالبی پشتش خوابیده
          شاید مدیران اپل با اینکار خواستن اپل استور با تمام عظمتش که در جای خودش بسیار سودآوره فدای محصول جدیدشون بکنند اینکار به نوعی دیگر قبلا توسط مایکروسافت انجام شده برای فروش ایکس باکس
          واقعیت اینجاست شرکتهایی مثل سامسونگ در حال حاضر خودشونو به در و دیوار میزنند که نه یه تبلت بلکه دهها تبلت به فوریت تولید نکنند تا مانع از فروش آیپد شوند
          اگر آیپد نیو رتینا داره سامسونگ میاد سوپر به توان 5 آلمود میزونه اگر دوربین 5 مگا ست سامسونگ بیاد بالاتر و میزنه و...................
          والبته از همه مهمتر با قیمتی کمتر
          جای تحسین داره طرح این ایده از سوی بازاران یابان اپل که هدف گذاریشونو نه در امریکا بلکه اکثر کشورهایی گذاشتند که مصرف کننده حاضر به خرید اپ نیست

نظر

• می خوام بدونم فرقش با ایفون چقدره؟ من که الان 4s دارم بخرم ایپد یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط farmin نمایش پست ها
              می خوام بدونم فرقش با ایفون چقدره؟ من که الان 4s دارم بخرم ایپد یا نه
              ربطی به هم ندارند و نمیشه مقایسه کرد
              شما در آیفون یا کلا تمامی تلفن های هوشمند از یک سری امکانات میتونید استفاده کنید ولی بخاطر محدودیت های سایز امکان پذیر نیست ولی در تبلت ها دست شما بسیار بازتره
              با اینکه از سیستم عامل مشابه ای استفاده می کنند تبلت بسیار بیشتر نزدیک به یک سیستم عامل خانگی هست تا تلفن های همراه
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• این سایتو از نارنجی برداشتم فکر کنم اولین سایت ایرانی باشه که داره میفروشه! ینی قابله اعتماده؟!
                تبلت | فروشگاه الکترونیکی یک تماس[]=Apple

نظر

صبر کنید ..
                X