اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قاب ضد آب برای آیفون 4 و 4 اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قاب ضد آب برای آیفون 4 و 4 اس

دارندگان آیفون 4 و آیفون 4 اس امروز باید خوشحال باشند چرا که شرکت Snow Lizard Products محافظی برای آیفونشان ساخته که از تلفن همراه دوست داشتنی شان به شکلی بی نظیر محافظت می کند.
    به گزارش ورد آی تی , این مدل جدید که AQUA TEK S نام دارد و در نوع خودش واقعا بی نظیر است زیرا طوری طراحی شده که ضد آب بوده و در برابر برخوردهای سخت هم مقاوم است و ضمنا دارای باتری خورشیدی برای شارژ تلفن همراه تان است. این بدین معنیست که دارندگان آیفون می توانند بدون اینکه ذره ای نگرانی به دل خود راه بدهند ،گوشی شان را در محیط های پر مخاطره قرار بدهند. این محافظ جدید تا عمق 20 فوتی کاملا ضد آب است؛ ولی این تمام قابلیت های این گجت بی نظیر نیست! به دلیل استفاده از جنس پلی کربناتی در ساخت این محافظ ، گوشی کاملا در برابر گرد و غبار مقاوم است. مهمترین نقطه ی ضعف این محافظ کمی بزرگ بودن آن است که مسلما ارزش محافظت کامل از آیفونتان را دارد. البته با وجود کمی بزرگ بودن آن در استفاده از صفحه ی لمسی، دکمه های کم و زیاد صدا،اسپیکر و دوربین هیچ محدودیتی وجود ندارد. وجود باتری های خورشیدی در این محافظ فرایند شارژ را بسیار ساده می کند. این محافظ جدید تا پایان سال و در 9 رنگ متنوع عرضه خواهد شد.

منبع: ورلد آی تی

خیلی خیلی زشته.خدایی 10000 تومانم باشه نمیخرم.

نظر

بابا این چیه دیگه !!!!!
      به خدا مفت بدن باز هم گرون هست.
      اه اه اه

نظر

عزيزان اين براي كلاس گذاشتن و خوشگلي گوشي نيست كه لابد كاربرد خاص خودش رو داره؛)

نظر

دوستان به نظرتون غواص تو عمق 100 متری براش زیبایی مهم تره یا کیفیت؟

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            دوستان به نظرتون غواص تو عمق 100 متری براش زیبایی مهم تره یا کیفیت؟
            فکر کنم تکنولوژی غواصی پیشرفته تر از ایفون باشه
            من حاضرم ایفونم نابود شه ولی اینو نگیرم به جاش یه دونه از این موتورولا ضد اب که تازه معرفی شد میخرم واسه غواصی

ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 06-03-2012, 10:24 PM

نظر

من فکر میکنم این قاب برای استفاده روزمره ساخته نشده، برای مثال افرادی که اسکی یا شنا می رند یا به خاطره حرفه شون در محیط سرد و مرطوب هستند نیازمند چنین تجهیزاتی هستند.
              کم نبودند دوستانی که به خاطره استفاده از آیفون در محیط مرطوب دستگاهشون آسیب دید.

...سخن از زندگی نقره ای آوازیست ...

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian
                پویا جان
                یه خبر خوب هم اینکه سه روز پیش اپل پتنت ضد آب شدن تجهیزاتش رو گرفت و روی آیپادشافل جدیدش از این تکنولوژی استفاده کرده.
                حالا وقت کنم مطلبش رو ترجمه میکنم و میذارم.

Liquipel Water Proof Coating Keeps Your Apple iPhone 4S Safe from Moisture Exposure [Video] - DeviceMAG

نظر

وای ی برای اسکی عالیه

نظر

عالی بود ولی عجیبه توی هیچ وب سایته رسمی و معتبری این خبر نیومده؟ فیلمش رو دیدی؟؟ به نطر فیک هم نمی یومد!

نظر

پویا جان
                      من بیشتر گشتم ظاهرا آیفون ۵ قراره چنین تکنولوژی مثله liquipel داشته باشه

نظر

دوستانى كه ميگن مفت گرونه زمستونا اسكى و يا تابستونا درياى شمال رو فراموش كردن ، يه موقعهايى گوشى رو تو كيسه فريزر ميزاشتيم تا خيس نشه حالا لازم نيست خيلى هم خوشگل باشه ،
                        فكر نميكنم قيمتش زير ١٠٠$ باشه .

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                        X