اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیپد نسل بعد دارای 4g lte میباشد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیپد نسل بعد دارای 4g lte میباشد !

با خبر جدیدی که امروز از سایت iMore رسید ٬ مشخص شد که آیپد نسل بعد که به احتمال بسیار زیاد آیپد ۳ نام داره ٬

دارای فناوری 4G LTE میباشد .

منبعی که این خبر مهم را به این سایت معتبر رسانده است همان منبعی است که قبلا خبر آمدن آیپد ۳ در ۷ مارچ را به آنان داده است.

قبلا شنیده بودیم که قابلیت 4G LTE در سال ۲۰۱۲ عرضه میشود و احتمالا یا با آيپد ۳ میاید یا با آیفون ۵ در اکتبر .

اما طبق این خبر قابلیت 4g LTE فردا در کنفرانس اپل معرفی میشود .

منبع:

نظرات خودتونو در این تاپیک در بودن یا نبودن 4g lte در نسل بعدی آيپد بیان کنید .

نظر

با سلام در صورت امکان کمی راجع به این فناوری توضیح بدید یا لینکی قرار بدید که دوستانی که مثل من آشنایی ندارند استفاده کنن ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
        با سلام در صورت امکان کمی راجع به این فناوری توضیح بدید یا لینکی قرار بدید که دوستانی که مثل من آشنایی ندارند استفاده کنن ممنون
        خودم یه خلاصه ای براتون میگم

احتمالا درباره فناوری 3g شنیده باشید که در کرج و فکر کنم تهران هم راه اندازی شده .

با 3g میتونید mms بفرستید (همون sms همراه با عکس و اهنگ و ویدیو که نیازی به اینترنت نداره )

با 3g میتونید تماس تصویری برقرار کنید (همون تماس صوتی خودمون همراه با تصویر که نیازی به اینترنت نداره )

حالا 4g یا همون lte همه این قابلیت هارو داره با سرعت بیشتر ٬ سرعت اینترنت بیشتر و کیفیت بسیار بالاتر که اگه اشتباه

نکنم از WiMax هم پشتیبانی میکنه میتونه بهش وصل بشه .

کافیه یا لینک بدم ؟

نظر

اقا نیما فکر کنم این خبر به احتمال خیلی زیاد صحت داشته باشه،،،چون دو شرکت اپراتور معروف در امریکا هم خبر از راه اندازی4g داده بودن

نظر

نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
            اقا نیما فکر کنم این خبر به احتمال خیلی زیاد صحت داشته باشه،،،چون دو شرکت اپراتور معروف در امریکا هم خبر از راه اندازی4g داده بودن
            به نکته ی خوبی اشاره کردی .

منبعی که سایت iMore این خبر رو ازش گرفته معتبره ومن به احتمال ۱۰۰ ٪ این خبر رو تایید میکنم .

نظر

صحت داره ولی چه فایده ما هنوز رنگ 3جی ندیدیم

نظر

شاید برای ما فایده نداشته باشه ولی 100 سال دیگه که تو ایرانی بیاد کلی باهاش حال میکنیم :d

نظر

ممنون دربارش شنیده بودم واژه lte به گوشم نخورده بود مرسی لطف کردی

نظر

Wimax كه به درد ميخوره

نظر

واقعا خیلی هیچان زده هستم ، فردا ...

نظر

صبر کنید ..
                      X