اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعصب کورکورانه طرفدارن اپل روی اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعصب کورکورانه طرفدارن اپل روی اپل

در پی پاک شدن يکی از پست های من که به اين موضوع برميگشت اين تاپيک رو زدم تا به اطلاع همه برسه که حتی شما طرف داران اپل يک انتقاد کوچک هم از خودتون نميپذيرين.....
    من بيشتر ازين ادامه نميدم چون نميخام طبق نظر من نظرتون عوض شه.......
    از دوستان ميخوام هر کی هر نظر داره بزاره و لطفاً به نظرات هم بی احترام اي نکنيد......

(تمام دوستان ميدونن که من در مورد چی صحبت ميکنم...پس لطفا بی راهه نريد و به عبارتی خودتون رو به کوچه علی چپ نزنيد که نه همچين چيزی نيست)

این بحث تکراری هست در انجمن و هیچوقت نتیجه ایی نداشته و در آخر باعث اهانت به هم و ایجاد کدورت شده
    بهتره از اینگونه بحث ها خودداری بشه
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

به نظر بنده نه در مورد اپل بلکه در تمام دانسته های خودمان و تمام داشته های خودمان باید با تعقل و دید باز تمام نکان منفی و مثبت و البته شرایط صلیقه ای خودمان را در نظر بگیریم و بعد به دور از تعصبات قضاوت کنیم....

نظر

فقط یک کلام میگم:
        بنز سوار میدونه که کسانی بنز میخرند مرض پز دادن ندارند، مطمئنا کیفیت را حس میکنند...
        ولی من دوستانی هم دارم که پولشان از پارو بالا میره، ولی همچنان بر این با رند که آرامشی که پراید در تهران میده، هیچ بنزی بهشون منتقل نمیکنه...
        پس بهشون میگیم که همچنان پراید سوار باشید و از داشته تون لذت ببرید... ؛)

نظر

صبر کنید ..
        X