اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قوانین بخش پرتال خبری

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قوانین بخش پرتال خبری

شرایط خاص این بخش به شرح زیر می باشد:

1. کاربران فعال در خبر گذاری که مسلط بر زبان انگلیسی و دارای وقت آزاد به اندازه کافی می باشند انتخاب شده و به عنوان اعضای تحریریه منظورخواهند شد.

2.همه کاربران به این بخش دسترسی نخواهند داشت و در صورت لزوم برای بحث پیرامون خبر ٫ تاپیکی با همان عنوان در بخش خارج از موضوج ایجاد میگردد.

3.تنها اعضای تحریریه توانایی ایجاد تاپیک خبری جدید در این بخش را خواهند داشت.

4. کاربران خارج از اعضای تحریریه در صورت تمایل برای ارسال تاپیک جدید خبری که پیش از آن توسط اعضای اصلی ارسال نشده ، قادر خواهند بود تاپیک خود را در بخش خارج از موضوه ارسال کنند و برای نمایش نهایی آن در انجمن پرتال خبری با دبیر تحریریه و یا مدیران ارشد هماهنگ کنند تا تاپیکشان منتقل شود.

5.تمامی مباحث خبری فقط و فقط با پیوست لینک منبع اصلی خبر معتبر و قابل نمایش خواهند بود.

6.هیچ یک از اعضای تحریریه مهره ثابت نخواهند بود و در صورت کم کاری یا ضعف اجرایی از پست خود برکنار خواهند شد.

7.هر یک از اعضای سایت در صورت مشاهده فعالیت مناسب و در صورت نیاز بخش ، با تایید دبیر تحریریه و مدیریت انجمن امکان عضو شدن در بخش تحریریه را خواهند داشت.

8. مدیران بخش در صورت مشاهده پست یا تاپیک خبری در بخش های مختلف انجمن (در صورت داشتن لینک منبع خبر) ، آن را به بخش پرتال با ذکر نام نویسنده اصلی انتقال خوهند داد

9.بخش تحریریه زیر مجموعه انجمن می باشد و از هیچ یک از قوانین آن مستثنی نیست ، و با کاربران خاطی همچون سایر بخش های انجمن برخورد خواهد شد.

به امید همکاری تمام دوستان جهت فعالیت در انجمنی معتبر و استانداردتر.

با تشکر...
    ویرایش توسط lvladreaper : https://i-phone.ir/forums/member/326-lvladreaper در ساعت 21-02-2009, 06:53 PM
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
    I cannot put my finger on It now
    The Child is Grown , The Dream is Gone
    I ... Have Become COMFORTABLY NUMB
صبر کنید ..
X