اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
    آقا من زياد هم نگشتم، ولي فكر كنم توضيحي در مورد ميزان اعتبار بازارچه داده نشده!
    اگه لطف كنيد...
    نوشته اصلی توسط Tiestoo نمایش پست ها
    راست ميگه اين امتياز بازارچه چي هست؟
    دوم اگه يه امكاناتي براي اضافه كردن عكس از طريق ايپد و ايفون بزاريد عالي ميشه
    مثلا تو يه پست ميخوايم عكس اضاف كنيم و اينجور مسائل كه مطمئنا خيلي ها به اين نياز دارند
    ممنون
    امتیاز بازارچه بنا بر درخواست خودتون اضافه شده که نشون دهنده ی اعتبار کاربر در بازارچه هستش برای مثال شما یک کالا را با موفقیت می فروشید و شخصی که خریداری کرده به شما امتیاز مثبت میده

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
      امتیاز بازارچه بنا بر درخواست خودتون اضافه شده که نشون دهنده ی اعتبار کاربر در بازارچه هستش برای مثال شما یک کالا را با موفقیت می فروشید و شخصی که خریداری کرده به شما امتیاز مثبت میده
      البته من رفتم و این قضیه رو تست کردم. منظور توضیح در موردش بود که گفتم جایی ندیدم!
      به هر حال این مورد خوبه ولی یک مشکل اساسی داره به نظرم.
      من الان در یکی از موردهای بازارچه رفتم و به طور تستی به یک نفر امتیاز منفی دادم! در کمال ناباوری به راحتی از من قبول کرد و امتیاز منفی به طرف داد (بنده خدا)
      ولی به نظرم باید یک هیتلری چیزی داشته باشه خب. این طوری که اگه کسی بخواد به راحتی میتونه طرف را بدنام کنه...

نظر

• این بخش همونطور که از اسمش پیداست فقط در بازارچه جاری است و به ازای هر تاپیک فروش یک امتیاز به خریدار و یک امتیاز به فروشنده داده میشه
        بدیهی هستش که با توجه به اثر گذاری تاپیک کالا در امتیاز پیگیری علت و عوامل امتیاز به راحتی میسر است .
        اون شخص که شما برای امتحان بهش امتیاز منفی دادین الان از شما شکایت و از خودش اعاده حیثیت کنه و البته مدیریت بعد از رسیدگی در صورت اثبات ادعای هر کدام از طریفین خاطی را جریمه خواهد کرد .
        ضمنا این بخش الان در حال انجام ازمایش های نهایی میباشد و هنوز به طور کامل معرفی نشده است

نظر

البته من رفتم و این قضیه رو تست کردم. منظور توضیح در موردش بود که گفتم جایی ندیدم!
          من الان در یکی از موردهای بازارچه رفتم و به طور تستی به یک نفر امتیاز منفی دادم! در کمال ناباوری به راحتی از من قبول کرد و امتیاز منفی به طرف داد (بنده خدا)
          ولی به نظرم باید یک هیتلری چیزی داشته باشه خب. این طوری که اگه کسی بخواد به راحتی میتونه طرف را بدنام کنه...
          شما رو چه حسابی این مسأله رو روی یوزری مثل من امتحان کردید؟ میدونید من جنسی برای فروش گذاشتم.این کار تأثیر بدی داره.
          ضمنا دکمه ریپورت برای پیگیری همین مسأله هست که من نزدم.لطفا درستش کنید
          ---------------
          این سیستم عالیه.در فروم همسایه از قدیم اجرا می شده.الان هم خیلی دیره تازه
          ویرایش توسط sammetew : https://i-phone.ir/forums/member/62324-sammetew در ساعت 25-08-2012, 01:16 AM

نظر

سیستم امتیاز دهی رو بیشتر باید به دید تلاش تیم مدیریت برای هر چه منظم تر کردن و معتبرتر کردن بازارچه باید نگاه کنین
            تو فروم های دیگه بازارچه ها خیلی بی نظم تر و مشکل سازتر هستن
            این سیستم امتیاز دهی هم یه ایده س که با توجه به بازخوردش در آینده بهتر میشه قطعا
            البته جدای از تمام این بحث ها مسیله اصلی توی خرید و فروش خود دو طرف هستن که باید یک سری اصولی رو که همه می دونیم رعایت کنن و این مهم ترین نکته هستش

نظر

• دوست گرامی کاربر iMojtaba گویا تنها جهت تست سیستم امتیاز بازارچه به بنده امتیاز منفی دادند و مثل اینکه تصمیم ندارند ویرایشش کنند.میشه مدیران گرامی بررسی کنند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                این بخش همونطور که از اسمش پیداست فقط در بازارچه جاری است و به ازای هر تاپیک فروش یک امتیاز به خریدار و یک امتیاز به فروشنده داده میشه
                بدیهی هستش که با توجه به اثر گذاری تاپیک کالا در امتیاز پیگیری علت و عوامل امتیاز به راحتی میسر است .
                اون شخص که شما برای امتحان بهش امتیاز منفی دادین الان از شما شکایت و از خودش اعاده حیثیت کنه و البته مدیریت بعد از رسیدگی در صورت اثبات ادعای هر کدام از طریفین خاطی را جریمه خواهد کرد .
                ضمنا این بخش الان در حال انجام ازمایش های نهایی میباشد و هنوز به طور کامل معرفی نشده است
                مدیر ارجمند!
                اینکه چنین اتفاقی بیفته و در مورد باگ های احتمالی فروم کاری را انجام بدیم که دیگه بحث شکایت و شکایت کشی نداره قربان.
                بهتر نیست به جای اینکه من را تنبیه کنید کمی در مورد این مشکل فکری کنیم؟!
                من حتی یک درصد هم احتمال چنین مشکلی را نمی دادم. در هر صورت بنا به هر دلیلی حتی حاضرم کلا از انجمن خداحافظی کنم چه برسه به اینکه بخواهید مرا جریمه کنید!
                به هر حال فکر می کنم به جای من یک کاربر تازه وارد بیاد و به همه امتیاز منفی بده؟! آیا جریمه برایش کافیه؟!

نوشته اصلی توسط sammetew نمایش پست ها
                شما رو چه حسابی این مسأله رو روی یوزری مثل من امتحان کردید؟ میدونید من جنسی برای فروش گذاشتم.این کار تأثیر بدی داره.
                ضمنا دکمه ریپورت برای پیگیری همین مسأله هست که من نزدم.لطفا درستش کنید
                ---------------
                این سیستم عالیه.در فروم همسایه از قدیم اجرا می شده.الان هم خیلی دیره تازه
                من از شما عذرخواهی می کنم. ولی برای تست بالاخره باید اجرا می شد. ولی الان اصلاحش می کنم.

نظر

• خب. متاسفانه مثل اینکه حذف این امتیاز منفی هم کار هر کسی نیست!
                  من نتونستم امتیاز منفی ای که برای تست به دوست عزیزمون دادم را اصلاح کنم و احتمالا از انجمن اخراج خواهم شد!!!
                  بهر حال این هم میتونه یه باگ باشه که میشه روش تامل بیشتری کرد.

نظر

خب. متاسفانه مثل اینکه حذف این امتیاز منفی هم کار هر کسی نیست!
                    من نتونستم امتیاز منفی ای که برای تست به دوست عزیزمون دادم را اصلاح کنم و احتمالا از انجمن اخراج خواهم شد!!!
                    بهر حال این هم میتونه یه باگ باشه که میشه روش تامل بیشتری کرد.
                    گرچه آزمایشتون رو غیر منطقی می دونم،اما چنان مسأله بزرگی نبود.پس شکایتی ندارم.فقط از مدیران خواهش دارم امتیاز منفی رو از بین ببرند!

نظر

• به نظر من نبايد امكان ويرايش امتياز وجود داشته باشه
                      حداقل براي يه مدت كوتاه باشه
                      اينجوري اگه يكي به يه شخص ديگه امتياز داده باشه بعدا ممكنه با هم مشكل پيدا كنند و طرف هم ميره و امتياز بازارچه رو كم ميكنه
                      البته نظره ها

نظر

• نوشته اصلی توسط sammetew نمایش پست ها
                        دوست گرامی کاربر iMojtaba گویا تنها جهت تست سیستم امتیاز بازارچه به بنده امتیاز منفی دادند و مثل اینکه تصمیم ندارند ویرایشش کنند.میشه مدیران گرامی بررسی کنند؟
                        امتیاز منفی که بهتون داده بودند پاک شد
                        جای نگرانی نیست

نظر

• سلام.
                          من امروز صبح دوبار یک موضوع رو در قسمت اموزشهای ایفون مطرح کردم که 'گفت بعد از تایید مدیران روی سایت قرار میگیرد.
                          میخواستم پیگیری کنم ببینم چی شده که هنوز مورد تایید قرار نگرفته؟ موضوع ارسالی هم نصب اپ با فرمت ipa بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر بود
                          با تشکر از مدیران فروم

نظر

• نوشته اصلی توسط shadow_m2 نمایش پست ها
                            سلام.
                            من امروز صبح دوبار یک موضوع رو در قسمت اموزشهای ایفون مطرح کردم که 'گفت بعد از تایید مدیران روی سایت قرار میگیرد.
                            میخواستم پیگیری کنم ببینم چی شده که هنوز مورد تایید قرار نگرفته؟ موضوع ارسالی هم نصب اپ با فرمت ipa بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر بود
                            با تشکر از مدیران فروم
                            بين تاپیک ها فراموش شده بود
                            متاسفم ، تایید شد الان
                            ممنون

نظر

• سلام. من دو تا جنس برای فروش میزارم ولی تو سایت نمایش داده نمیشه خواستم دلیلشو بدونم. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط allianz_12 نمایش پست ها
                                سلام. من دو تا جنس برای فروش میزارم ولی تو سایت نمایش داده نمیشه خواستم دلیلشو بدونم. ممنون
                                اگه طبق قوانین باشد، باید صبر کنید تا مدیران تاییدش کنند.

نظر

صبر کنید ..
                                X