اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فونت Gregor Miller Friends سازگار با iOS 4.x

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فونت Gregor Miller Friends سازگار با iOS 4.x

فونت Gregor Miller Friends

بعد از دانلود فولدر فونت Gregor Miller Friends.font رو به مسیر var/mobile/Library/MyFonts انتقال بدید
    و فونت Gregor Miller Friends رو از داخل BytaFont انتخاب کنید
    تغییر فونت در iOS 4 با BytaFont

دانلود فایل Gregor Miller Friends Font

خیلی بی ریخته فونتش...

نظر

نوشته اصلی توسط MacWorld نمایش پست ها
      خیلی بی ریخته فونتش...
      بي ريخته نصب نكنيد ! خوبه كه ادم يه جاهايي به احترام اينكه صاحب تاپيك زحمت كشيده و معرف يه برنامه يا اموزشي شده هر چند بد يا غير مفيد (البت از نظر شما) اظهار نظر نكنه !

هر چند اين فونت ممكنه از ديده شما بي ريخت به نظر بياد و ممكنه از ديد خيلي هاي ديگه بسيار زيبا باشه !!!

موفق باشيد

-----------------------------------------------------------------------------------------

نظر

نوشته اصلی توسط ahriman نمایش پست ها
        بي ريخته نصب نكنيد ! خوبه كه ادم يه جاهايي به احترام اينكه صاحب تاپيك زحمت كشيده و معرف يه برنامه يا اموزشي شده هر چند بد يا غير مفيد (البت از نظر شما) اظهار نظر نكنه !

هر چند اين فونت ممكنه از ديده شما بي ريخت به نظر بياد و ممكنه از ديد خيلي هاي ديگه بسيار زيبا باشه !!!

موفق باشيد

-----------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز من خدای نکرده قصدم بی احترامی به مهرداد عزیز نبود اگه دقت کنید سپاس هم واسه ایشون زدم و احترام خیلی خاصی هم برای ایشون قایل هستم چون از مدیران خیلی خوب انجمن هستند فقط نظرمو راجع به فونتش گفتم اگه باز سوتفاهمی اینجا پیش اومده من از ایشون پوزش می طلبم

نظر

صبر کنید ..
        X