اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر صدای lock و Unlock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر صدای lock و Unlock

سلام و خسته نباشید.
    من قبلا روی 2G یکی از دوستام یک تمی بود نصب کرده بود که وقتی دکمه Power رو میزد یه خانومی می گفت System Locked و وقتی که باز می کرد می گفت System Unlocked میخواستم بدونم این رو از کجا می تونم پیدا کنم. به هر روشی حالا چه تو Winterboard چه جور دیگه ممنون میشم.
    دوستان اگر این فایل فایل صوتیش رو دارین برام بذارین لطفا
    ویرایش توسط bardiaheshmati : https://i-phone.ir/forums/member/15542-bardiaheshmati در ساعت 29-06-2010, 01:37 AM

ببین شما دو تا نرم افزار لازم داری .
    1 - IFunBox
    2 - Adobe Audition
    --
    فایلی رو که میخوای به جای هر کدوم ( قفل یا باز کردن قفل ) بذاری تو Adobe Audition بازش کن بعد موقع Save با پسوند Aif سیوش کن . بعد رو خود فایل Rename کن و ژسوندشو عوض کن به Caf خوب فایلت آمادس .
    حالا قسمت بعدی .
    ---
    گوشیتو با IfunBox بیار بالا برو تو قسمت .
    System File / System / library / Audio / UISound /
    حالا فایل باز کردن اسمش unlock هست و فایل بستن اسمش lock
    از تو سیستمت کپی - پیست کن .
    فقط یادت باشه تمامه حروفو مثل فایل اصلی بنویسی که Replace بشه .
    ---
    حالا گوشیتو بکش بعد از تو خود گوشی با یه نرم افزار مثله Winterboard - Respar کن ( نمیدونم اسپل درسته یا نه ) .
    تمومه ./
    موفق باشی ...

نظر

نوشته اصلی توسط doctor.freeman نمایش پست ها
      ببین شما دو تا نرم افزار لازم داری .
      1 - ifunbox
      2 - adobe audition
      --
      فایلی رو که میخوای به جای هر کدوم ( قفل یا باز کردن قفل ) بذاری تو adobe audition بازش کن بعد موقع save با پسوند aif سیوش کن . بعد رو خود فایل rename کن و ژسوندشو عوض کن به caf خوب فایلت آمادس .
      حالا قسمت بعدی .
      ---
      گوشیتو با ifunbox بیار بالا برو تو قسمت .
      System file / system / library / audio / uisound /
      حالا فایل باز کردن اسمش unlock هست و فایل بستن اسمش lock
      از تو سیستمت کپی - پیست کن .
      فقط یادت باشه تمامه حروفو مثل فایل اصلی بنویسی که replace بشه .
      ---
      حالا گوشیتو بکش بعد از تو خود گوشی با یه نرم افزار مثله winterboard - respar کن ( نمیدونم اسپل درسته یا نه ) .
      تمومه ./
      موفق باشی ...
      دستت درد نکنه دکتر فریمن عزیز بابت آموزش کاملت . حالا یه مسئله ای هست من چطوری این صدا ها رو پیدا کنم!؟ :d:d

نظر

چرا اینقدر کار باید انجام بدی عزیزه من tonefxsرو نصب بکن هر صدایی دوست داری بزار

نظر

kojas?

آقا من این system file/system/library/...... تو ifunbox پیدا نمیکنم کجاس؟

نظر

ساده ترین و بی دردسر ترین را واسه تغییر صدای لاک و آنلاک و اس ام اس و غیره اینه که وینتربورد رو نصب کنی بعد برو تو سایدیا برو به قسمت section و themes (sounds و بگرد و هر صدایی رو میخوای نصب کن
            و بعد از تو وینتربورد تیکشو بزنو و تمام

نظر

صبر کنید ..
            X